پشتیبانی آنلاین
خرید اینترنتی ژل ویتیکس ای سی ام 50 میلی لیتر

ژل ویتیکس ای سی ام 50 میلی لیتر

ACM Vitix Gel 50 ml

10070

 • مناسب برای درمان ضایعات پوستی در بیماران ویتیلیگو ( پیسی ) به عنوان مکمل سایر روشهای درمانی
 • تشکیل مجدد سلولهای تولید کننده رنگدانه در پوست ( ملانوسیتها)
 • تحریک رنگدانه سازی و افزایش ذخایر ملانین در پوست

برند: ای سی ام ACM

ناموجود

نوع محصولژل
نام برندای سی ام ACM
کشور مبدأ برندفرانسه
حجم50 میلی لیتر
تعداد1
کاراییتحریک ساخت رنگدانه در پوست
مناسب برایبرای افراد مبتلا به بیماری ویتیلیگو یا پیسی
محل مصرفصورت و بدن
روش مصرفژل ویتیکس ای سی ام را دو بار در روز و با ملایمت در نقاط درگیر با ضایعات ویتیلیگو استفاده کنید.
نوع محفظه نگهدارندهتیوب
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی1/4/11748/د

ژل ویتیکس ای سی ام 50 میلی لیتر ACM Vitix Gel 50 ml

ژل ویتیکس ای سی ام ACM در یک نگاه

ژل ویتیکس ای سی ام ( ACM Vitix Gel ) دارای یک مکانیسم نوآورانه است که در درمان ضایعات پوستی بیماران ویتیلیگو بسیار مؤثر عمل می‌کند. ژل ViTiX برای تنظیم فعالیت ملانین در پوست طراحی شده است. این محصول از میکروسفرهای گیاهی ساخته شده است که به‌شدت غنی از فعالیت آنتی اکسیدانی هستند. آنتی اکسیدان ها از تولید بیش‌ازحد پراکسید هیدروژن که برای ملانوسیت های پوست سمی هستند، جلوگیری می‌کند. استفاده از ژل ویتیکس ای سی ام دومرتبه در روز، به بازیابی‌رنگ‌دانه‌های ملانین در پوست کمک می‌کند و درنتیجه رنگ پوست در بیماران ویتیلیگو به حالت نرمال بازمی‌گردد. این محصول یک گزینه درمانی مناسب در کنار نوردرمانی و هلیوتراپی در این بیماران می‌باشد.

مشخصات و ترکیبات ژل ویتیکس ای سی ام

ژل ویتیکس ای سی ام ACM یک محصول عالی برای بازگرداندن رنگ پوست در بیماران ویتیلیگو می‌باشد. تقریباً 1 درصد از جمعیت جهان به بیماری ویتیلیگو دچار هستند. هنگامی‌که فردی به ویتیلیگو دچار باشد، سلول‌هایی که مسئول ایجاد رنگ پوست هستند، نابود می‌شوند. این سلول‌ها، ملانوسیت نامیده می‌شوند که رنگ‌دانه‌های پوستی تحت عنوان ملانین را تولید می‌کنند. هنگامی‌که این سلول‌ها دیگر ملانین تولید نکنند، قسمت‌هایی از پوست شما رنگ خود را از دست می‌دهد یا سفید می‌شود. ژل ویتیکس ای سی ام جهت مقابله با این وضعیت طراحی شده است.

تقریباً پوست هر نقطه‌ای از بدن می‌تواند در این بیماری رنگ‌دانه‌های خود را از دست بدهد، ازجمله:

 •         مناطق در معرض نور آفتاب مانند دست‌ها، پاها، بازوها و صورت
 •         داخل دهان یا غشاهای مخاطی دیگر
 •         سوراخ بینی
 •         ناحیه تناسلی
 •         پشت چشم
 •         پشت گوش
 •         موهای شما نیز ممکن است به رنگ خاکستری یا سفید درآید، درصورتی‌که ناحیه درگیر مو هم داشته باشد.

گرچه ویتیلیگو می‌تواند بر بسیاری از قسمت‌های مختلف بدن تأثیر بگذارد، اما مسری نیست. به این معنا که فرد مبتلا به ویتیلیگو نمی‌تواند آن را به شخص دیگری انتقال دهد. برای درمان ویتیلیگو راه‌های مختلفی امتحان می‌شود، ازجمله نوردرمانی ، هلیوتراپی و یا استفاده از محصولات موضعی نظیر ژل ویتیکس ای سی ام .

چرا ژل ویتیکس ای سی ام را انتخاب کنیم؟

ژل ویتیکس ای سی ام ACM به‌عنوان یک درمان کمکی در بیماران ویتیلیگو محسوب می‌شود. اثربخشی این ژل توسط مطالعات متعددی اثبات گردیده است. فرمولاسیون ژل ویتیکس به گونه‌ای است که فعالیت رنگدانه ملانین پوست را تنظیم می ‌کند. این محصول از میکروسفرهای عصاره گیاهی ساخته شده است که به شدت فعالیت آنتی اکسیدانی دارد. این ویژگی از افزایش بیش از حد پراکسید هیدروژن در پوست ( که برای سلولهای تولید کننده ملانین سمی است) جلوگیری می‌کند.

هنگام استفاده از ژل ویتیکس بر روی پوست، دانه هایی احساس می‌شود که همان میکروسفرها هستند. این میکروسفرها غنی از آنزیم‌های طبیعی هستند به رنگدانه سازی پوست کمک می‌کنند. البته گزینه‌های درمانی متعددی برای این بیماران وجود دارد که بسته به شرایط زیر متفاوت خواهند بود:

 •         شدت بیماری
 •         محل و اندازه ضایعات
 •         تعداد ضایعات
 •         چگونگی گسترش ضایعات
 •         نحوه پاسخ‌دهی به درمان

انواع درمان‌ها عبارت‌اند از درمان‌های پزشکی غیر جراحی، روش‌های جراحی، یا ترکیبی از هر دو؛ اما همه درمان‌ها برای همه افراد مؤثر نیستند و برخی ممکن است عوارض جانبی ناخواسته‌ای ایجاد کنند. در درمان بیماران ویتیلیگو نمی‌توان بی‌گدار به آب زد و باید بااحتیاط، بهترین گزینه درمانی را انتخاب کنیم. محصولات درمانی چون ژل ویتیکس ای سی ام به‌گونه‌ای طراحی شده‌اند که کمترین خطر را برای این بیماران به همراه دارند. این محصول علاوه بر مؤثر بودن، کمترین عوارض ممکن را در این بیماران بر جای می‌گذارد. نباید از روشی استفاده کنید که در کنار درمان ضایعات پوستی ، شما را با لیستی از عوارض جانبی جبران‌ناپذیر مواجه کند.

درمان ویتیلیگو با کرم‌های موضعی

برخی از کرم‌ها، ازجمله کورتیکواستروئیدها، می‌توانند در مراحل ابتدایی رنگ طبیعی پوست را به تکه‌های سفیدرنگ بازگردانند. برخی دیگر از کرم‌های موضعی باعث کاهش پیشرفت ضایعات می‌شوند. شما برای استفاده از کرم‌هایی که به اندازه کافی قوی هستند، نیاز به نسخه پزشک دارید؛ اما اکثر آن‌ها در طول زمان لیستی از عوارض جانبی را به همراه خواهند داشت. ازجمله:

 •         چروک و واپاشی پوست
 •         نازک شدن پوست
 •         رشد بیش‌ازحد موهای ناخواسته
 •         تحریک و التهاب پوست

مزیت استفاده از ژل ویتیکس ای سی ام این است که کمترین عوارض جانبی ممکن را به همراه خواهد داشت. درواقع این محصول بر پایه ترکیبات طبیعی ساخته شده است که از تخریب سلول‌های تولیدکننده رنگ‌دانه در پوست جلوگیری می‌کند.

درمان ویتیلیگو با داروهای خوراکی

برخی از داروها مانند آستروئیدها و برخی از آنتی بیوتیک ها نیز ممکن است در درمان ویتیلیگو مؤثر باشند. این نوع درمان تنها تحت نظر پزشک قابل انجام است و برخلاف ژل ویتیکس ای سی ام که یک روش درمان موضعی است، بر کل بدن تأثیر می‌گذارد و اختصاصی عمل نمی‌کند.

درمان ویتیلیگو با نور درمانی

در این روش درمان ویتیلیگو ، ابتدا قرصی به نام پسورالن (Psoralen) به فرد خورانده می‌شود. سپس با کمک تابش نور ماوراءبنفش UVA این دارو فعال شده و به بازگرداندن رنگ پوست کمک می‌شود. استفاده از درمان کمکی با ژل ویتیکس ای سی ام نیز به تسریع روند درمان کمک شایانی خواهد کرد. پس از روش نوردرمانی، شما باید از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب اجتناب کنید و با کمک عینک آفتابی و ضد آفتاب، از خودتان محافظت کنید. نوردرمانی با UVA نیز عوارض جانبی متعددی دارد که می‌تواند شامل موارد زیر باشد:

 •         آفتاب سوختگی
 •         حالت تهوع
 •         خارش
 •         هیپرپيگمانتاسيون

نوردرمانی با پرتوهای UVB نیز، یک جایگزین برای درمان سنتی با PUVA است. این درمان یک نوع متمرکزتر نوردرمانی است که اغلب منجر به عوارض جانبی کمتری می‌شود. همچنین می‌تواند به‌عنوان بخشی از یک برنامه درمان خانگی تحت نظارت دکتر انجام شود.

درمان لیزری اکسیمر (Excimer)

این درمان در مورد ضایعات کوچک ویتیلیگو مؤثر خواهد بود و برای گرفتن نتیجه حدود چهار ماه و دو تا سه بار در هفته زمان نیاز خواهد بود. درصورتی‌که این روش درمانی برای شما انتخاب شد، استفاده از ژل ویتیکس ای سی ام ACM روند درمان را تسریع خواهد کرد.

دپیگمنتاسیون (Depigmentation)

اگر بیش از 50 درصد از بدن شما دچار آسیب شود و شما می‌خواهید رنگ پوست خود را متعادل سازید، ممکن است دپیگمنتاسیون (بی‌رنگ سازی پوست) گزینه مناسبی باشد. این روش معمولاً زمانی پیشنهاد می‌شود که سایر روش‌های درمان ویتیلیگو مؤثر واقع نشده باشد. اصولاً انتخاب یکی از روش‌های بالا در کنار استفاده از ژل ویتیکس ای سی ام نتایج قابل قبولی را ارائه می‌دهد؛ اما ممکن است در برخی از افراد سرعت پیشرفت ضایعات بسیار بیشتر باشد. این روش درمانی معمولاً حدود دو سال به طول می‌انجامد و لازم است دارویی نظیر مونوبنزون استفاده گردد. بزرگ‌ترین عارضه جانبی این روش درمانی التهاب و حساسیت دائمی به نور خورشید خواهد بود.

درمان جراحی ویتیلیگو

در مورد افرادی که به‌خوبی نسبت به روش‌های بالا پاسخ نمی‌دهند، ممکن است روش جراحی توصیه گردد. روش جراحی درمان ویتیلیگو در افرادی مناسب است که در طول 12 ماه گذشته ضایعاتشان بدتر نشده باشد و یا علت این ضایعات، تابش نور خورشید نبوده باشد. در این افرادی یکی از سه روش پیوند پوست، پیوند ملانوسیت یا میکروپیگمنتیشن انجام می‌گردد.

مزایا و خواص ژل ویتیکس ای سی ام

 • مناسب برای درمان بیماران ویتیلیگو به عنوان مکمل روشهای نوردرمانی
 • تشکیل مجدد سلولهای تولید کننده رنگدانه در پوست ( ملانوسیتها)
 • تحریک رنگدانه سازی پوست
 • افزایش ذخیره ملانین پوست

مقدار و نحوه مصرف ژل ویتیکس ای سی ام

ژل ویتیکس ای سی ام را دو بار در روز و با ملایمت در نقاط درگیر با ضایعات ویتیلیگو استفاده کنید. سعی کنید با حرکات دورانی تا زمانی که میکروسفرها دیگر احساس نشوند، ماساژ دهید. بعد از جذب کرم، می‌توانید از کرم‌ها و یا مواد آرایشی روزانه خود، بر روی آن استفاده کنید.
برای تکمیل دوره درمان، به مدت 6-3 ماه از این محصول استفاده نمایید. در صورتی که از این کرم همراه با نوردرمانی استفاده شود، نتایج چشمگیرتری حاصل می‌گردد. شما می‌توانید بعد از 4-2 ماه، نتایج استفاده از این کرم را بر روی پوست خود مشاهده نمایید.

عوارض ژل ویتیکس ای سی ام

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف ژل ویتیکس ای سی ام

نظرات کاربران باهمانه

ژل ویتیکس ای سی ام

چه داروهای دیگه ای می تونه موثر باشه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
برخی از داروها مانند آستروئیدها و برخی از آنتی بیوتیک ها نیز ممکن است در درمان ویتیلیگو مؤثر باشند. این نوع درمان تنها تحت نظر پزشک قابل انجام است و برخلاف ژل ویتیکس ای سی ام که یک روش درمان موضعی است، بر کل بدن تأثیر می‌گذارد و اختصاصی عمل نمی‌کند.

ژل ویتیکس ای سی ام

نحوه مصرفش به چ صورته؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
ژل ویتیکس ای سی ام را دو بار در روز و با ملایمت در نقاط درگیر با ضایعات ویتیلیگو به حالت دورانی استفاده کنید.

پیسی

سلام خاستم بدونم این محصول برای اونایی نور درمانی می کنند مفید هستش،میشه مصرف کرد و تاثیری در روند بهبود داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر گرامی،این محصول یک گزینه درمانی مناسب در کنار نوردرمانی و هلیوتراپی در این بیماران می‌باشد.

ویتیکس

من یکبار ازتون خریدم ولی دیگه موجود نشد. تو سامانتون ثبت کردید که هروقت اومد بهم خبر بدید
خیلی خیلی ممنون.توروخدا حواستون باشه به من :D

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ژل ویتیکس ای سی ام 50 میلی لیتر

سلام،خاستم ببینم من اینو اگر برای دخترم که 9 سالشه بگیرم مشکلی نداره؟اگه عوارضی براش ایجاد می کنه لطفا راهنمایی کنید استفاده کنه بهتره یا نه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر عزیز،این محصول بدون محدودیت سنی می باشد و تاکنون عوارضی برای مصرف ژل ویتیکس ای سی ام مشاهده نشده است.

ژل ویتیکس ای سی ام و ویتیلیگو

سلام من پدرم دچار بیماری پوستی ویتیلیگو هست.از وقتی از این محصول استفاده کرده خداروشکر بهترن و مشکل پوستیشون کنترل شده

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ژل ویتیکس

درود
من قبلا که از ویتی کالر استفاده میکیردم بعد که اونو پیدا نکردم ژل ویتیکس استفاده کردم ولی الان اینم پیدا نمیکنم خدایا چیکار کنم هر چیزی که خوبه یهو کمیاب میشه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فرق بین ژل ویتیکس و ویتی کالر

سلام وقتتون بخیر این فرق بین ژل ویتیکس و ویتی کالر چیه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
سلام کاربر عزیز،
ژل ویتیکس جهت جلوگیری از پیشرفت لک‌های روی پوست و کاهش رنگ آنها نیز می باشد و ژل ویتی کالر جهت یکنواخت کردن سریع رنگدانه های پوست می باشد و دارای ماندگاری بالا است.

محصولات مشابه