کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم 40 میلی لیتر

Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60 40 ml

 • ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی قوی مناسب برای پوستهای چرب و مستعد جوش
 • در سه رنگ برنز، بژ روشن و بژ طبیعی با قابلیت پوشانندگی بالا
 • کاهش چربی پوست با مهار آنزیم های محرک تولید چربی
 • دارای خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریایی

برند: پریم Prime

66,000 تومان

نوع محصولکرم
نام برندپریم Prime
کشور مبدأ برندایران
حجم40 میلی لیتر
تعداد1 عدد
کاراییضد آفتاب
مناسب برایپوستهای چرب و مستعد جوش
محل مصرفصورت و گردن
روش مصرف30-20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار مناسبی از این کرم را بر روی صورت و گردن خود پخش کنید.
میزان SPFSPF 60
ویتامین ها و مواد شاخصعصاره اسپیره کوهی
نوع محفظه نگهدارندهتیوبی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی12860/16

کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم 40 میلی لیتر (Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60)

کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم در یک نگاه

کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم (Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60) ساخت لابراتوار دکتر اخوی و مناسب پوست‌های چرب و مستعد آکنه است. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم با ترشح چربی اضافی در پوست مقابله کرده و با خواص آنتی باکتریال مانع بروز جوش و آکنه می‌شود. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم در 3 رنگ برنز، بژ روشن و بژ طبیعی باقدرت پوشانندگی خوب لک‌های پوستی و جای جوش‌ها را به‌خوبی پوشانده و پوست شما را یکدست و زیباتر نشان می‌دهد. با خرید آنلاین کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم علاوه بر محافظت از پوست در برابر UV از بروز آکنه نیز پیشگیری کنید.

مشخصات و ترکیبات کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

استفاده از کرم ضد آفتاب برای محافظت از پوست برای همه افراد ضروری است ولی افرادی که پوست چرب و آکنه‌ای دارند اغلب به دلیل ترس از چربی اضافی از مصرف ضد آفتاب خودداری کنند. پوست چرب و آکنه‌ای با توجه به ترشح زیاد سبوم همیشه چرب و براق است و به همین جهت مصرف کرم‌های دیگر ممکن است با افزودن چربی باعث احساس ناخوشایند بر روی پوست شود. البته این افراد نیز باید مثل سایرین برای مراقبت از پوست در مقابل UV از ضد آفتاب استفاده کنند تا دچار لک‌های ناشی از نور خورشید یا پیری زودرس پوست نشوند. در حال حاضر برای پوست‌های چرب و آکنه‌ای نیز به‌طور ویژه ضد آفتاب‌های فاقد چربی طراحی و تولیدشده است. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم (Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60) یکی از این محصولات است که با تنظیم ترشح چربی پوست باعث کاهش بروز جوش و آکنه می‌شود. در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم ترکیبات آنتی باکتریال و ضدالتهاب نیز بکار رفته است تا از ایجاد جوش‌های مزاحم بر روی پوست جلوگیری کند. بافت سبک این کرم علاوه بر محافظت از پوست در برابر UVB، UVA و IR باعث افزایش چربی یا سنگینی پوست نشده و باعث براق شدن پوست شما نیز نخواهد شد. این ضد آفتاب در رنگ‌های مختلف موجود است و شما می‌توانید به‌دلخواه و بر اساس رنگ پوست خودتان یکی از انواع آن را انتخاب کنید. این کرم باقدرت پوشانندگی بالا لک‌ها و جای جوش باقی‌مانده بر روی پوست را به‌خوبی پوشش داده و پوست شما را یکدست و زیبا جلوه می‌دهد.کمپلکس AC.NET موجود در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم (Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60) حاوی ترکیباتی است که ترشح چربی را در پوست تنظیم کرده و مانع کراتوز یا ضخیم شدن پوست می‌شود. این کمپلکس حاوی ترکیبات آنتی باکتریال برای مهار رشد باکتری‌های مولد آکنه بر روی پوست است و به‌نوعی با اثرات درمانی باعث بهبود جوش و آکنه نیز خواهد شد.Dermapur HP یکی دیگر از ترکیبات موجود در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60پریم است که غنی از اسید فنولیک است. اسید فنولیک از عصاره اسپیره کوهی استخراج می‌شود و با تحریک سنتز آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی پوست از بروز جوش و آکنه می‌کند. این ترکیب همچنین باعث کاهش ترشح چربی پوست و کاهش التهاب در پوست‌های چرب و آکنه‌ای می‌شود.

با توجه به موارد فوق می‌توان به‌راحتی فهمید که فرمولاسیون کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم در جهت بهبود وضعیت و درمان پوست‌های آکنه‌ای طراحی و تولیدشده است. افرادی که پوست چرب و جوش‌دار دارند می‌توانند با خیال راحت این ضد آفتاب رنگی و سبک را خریداری و مورد مصرف قرار دهند. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم علاوه بر محافظت از پوست در مقابل اشعه‌های مضر نور آفتاب اثرات درمانی نیز دارد و به بهبود و جلوگیری از آکنه کمک می‌کند. با خرید آنلاین کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم هرچه زودتر این محصول را سفارش داده و از تأثیرات خوب آن برای درمان جوش و آکنه بهره‌مند شوید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

برخی از افراد با داشتن پوست چرب همواره از جوش و آکنه رنج می‌برند و به دلیل چربی زیاد پوست نمی‌توانند از بسیاری از محصولات مراقبت بهداشتی موجود در بازار استفاده کنند. افزایش چربی پوست یکی از علل اصلی بروز جوش و آکنه بر روی پوست است. چربی‌های اضافی منافذ پوست را بسته و باکتری‌های مولد آکنه با فعالیت در این منافذ باعث ایجاد جوش و التهاب می‌شوند. این افراد برای اینکه پوست آن‌ها بیش‌ازحد براق نشود باید سراغ محصولات فاقد چربی و مات بروند تا بتوانند مشکل را تا حدودی حل کنند. برای انتخاب ضد آفتاب نیز افراد دارای پوست چرب باید از انواع فاقد چربی استفاده کنند تا کرم روی پوست آن‌ها نماسد و ظاهر بدی بر روی پوست ایجاد نکند. ازآنجایی‌که استفاده از ضد آفتاب برای مراقبت از پوست ضروری است این افراد باید برای مراقبت از پوست در مقابل اشعه‌های مضر نور خورشید از محصولات تولیدشده برای پوست چرب استفاده کنند.

کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم مطابق با نیاز این افراد طراحی و تولیدشده است. این کرم علاوه بر اینکه باعث افزایش چربی پوست نمی‌شود در رنگ‌های مختلف تولیدشده تا بتواند پوشش مناسبی برای لک‌های حاصل از جوش ایجاد کند. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس پریم حاوی جدیدترین و مؤثرترین ترکیبات کنترل‌کننده چربی پوست است بنابراین مانع از بروز جوش و آکنه بر روی پوست خواهد شد. کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم باعث افزایش تولید آنتی‌بیوتیک‌های طبیعی بر روی پوست شده و باکتری‌های مولد آکنه را مهار می‌کند. با این مکانیسم‌ها این ضد آفتاب علاوه بر محافظت مطلوب از پوست باعث می‌شود شما به‌راحتی از شر جوش و آکنه خلاص شوید. درواقع شما با خرید ضد آفتاب جهت مراقبت از پوست به درمان آکنه نیز کمک می‌کنید و بهترین منفعت را از این ضد آفتاب چندمنظوره خواهید برد. این ضد آفتاب در 3 رنگ برنز، بژ روشن، بژ طبیعی موجود است و شما می‌توانید بر اساس رنگ پوست خودتان هریک از آن‌ها را انتخاب کرده و مورداستفاده قرار دهید. با خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم(Prime Acnex Sunscreen Cream SPF60) مین حالا این محصول ایرانی فوق‌العاده مفید را سفارش داده و به بهبود وضعیت پوست خودتان کمک کنید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم محصول "کرم ضد آفتاب رنگی +SPF50 سینره (فاقد چربی) 50 میلی لیتر" مناسب پوست چرب است.

مزایا و خواص کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

 • ضد آفتاب با فاکتور حفاظتی قوی مناسب برای پوستهای چرب و مستعد جوش
 • در سه رنگ برنز، بژ روشن و بژ طبیعی با قابلیت پوشانندگی بالا
 • کاهش چربی پوست با مهار آنزیم های محرک تولید چربی
 • دارای خاصیت ضد التهابی و ضد باکتریایی

مقدار و نحوه مصرف کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

30-20 دقیقه قبل از قرار گرفتن در معرض نور آفتاب، مقدار مناسبی از این کرم را بر روی صورت و گردن خود پخش کنید. بهتر است هر 3-2 ساعت یکبار آن را تمدید کنید.

عوارض کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

 • تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این کرم گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم

 • قبل از مصرف کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم آن را بر روی پوست قسمت داخلی بازو امتحان کرده و در صورت عدم حساسیت پس از 24 بر روی پوست صورت استفاده کنید.
 • با خرید اینترنتی، کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم این محصول را از داروخانه‌ها و سایت‌های معتبر سفارش دهید.
 • کرم ضد آفتاب رنگی آکنس SPF60 پریم را دور از تابش مستقیم نور آفتاب و دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • در مواردی مانند تعریق زیاد، شنا یا تابش شدید نور خورشید، مصرف کرم را بلافاصله تجدید نمایید.
نظر خود را بنویسید
*
*
4
دیدگاه کاربران
 • 1399-10-03
  سلام. ببخشید بین این کرم، و کرم الارو 50% فاقدچربی رنگی، کدومش بهتره؟ و کدوم مات تره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر گرامی هر دو محصول از کیفیت مناسبی برخوردار می باشند و انتخاب تا حدودی سلیقه ای می باشد منتها این محصول حالت مات تری داشته و می توانید از این محصول استفاده نمایید.باتشکر
 • 1399-10-01
  سلام حتما باید پوستمون جوش داشته باشه که بتونیم از این استفاده کنیم؟یا فرقی نداره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، این کرم مناسب با پوست های چرب و آکنه دار می باشد. با تشکر
 • 1399-09-29
  خیلی خوبه من پوستم یریع جوش میزنه ولی این کرم به پوستم میسازه
 • 1399-09-27
  این کرم عاااااااالیه من همسرم چند وقته مصرف میکنه فوق العاده راضیه

محصولات مشابه