خرید اینترنتی کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام 40 میلی لیتر

کرم ضد آفتاب سن سی تلیال SPF50 بژ تیره ای سی ام 40 میلی لیتر

ACM Sensitelial Tinted Sunscreen Cream SPF50⁺ 40 ml

10234

  • ضد آفتاب مناسب پوستهای خشک و نرمال با SPF50
  • محافظت از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UV
  • رطوبت رسانی بالا در پوست
  • مقاوم در برابر تعریق و شستشو
  • بازسازی پوست با اسیدهای آمینه و قندهای پلی ساکاریدی

برند: ای سی ام ACM

ناموجود

نوع محصولکرم
نام برندای سی ام ACM
کشور مبدأ برندفرانسه
حجم40 میلی لیتر
تعدادیک عدد
کاراییضد آفتاب رنگی با خاصیت بازسازی کننده و آبرسان
مناسب برایپوستهای خشک و نرمال
محل مصرفپوست صورت
روش مصرفنیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود و هر 2 ساعت تکرار شود.
میزان SPFSPF 50
نوع محفظه نگهدارندهتیوبی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی101861012007

کرم ضد آفتاب SPF50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام 40 میلی لیتر Acm Sensitelial Tinted Sunscreen Cream SPF 50⁺ 40 ml

کرم ضد آفتاب سن سی تلیال بژ تیره ACM در یک نگاه

کرم ضد آفتاب SPF50 سن سی تلیال ای سی ام (ACM Sensitelial Ecran Solire SPF50⁺ Cream) یک کرم ضد آفتاب رنگی با محافظت فوق‌العاده قوی است که توسط شرکت فرانسوی ACM عرضه می‌گردد. افرادی که پوست‌های خشک و یا نرمال دارند می‌توانند از مزایای این محصول به‌خوبی بهره‌مند شوند. در این ضد آفتاب از ترکیبی از فیلترهای شیمیایی و فیزیکی برای محافظت از پوست در برابر پرتوهای مضر فرابنفش استفاده شده است که همین موضوع، اثربخشی آن را تا حد زیادی افزایش داده است. در کنار اثرات ضد آفتاب و پوشانندگی بالا، پوست را به‌خوبی آب‌رسانی می‌کند. بعلاوه، با برخورداری از قندها و اسیدهای آمینه و همچنین پودر مروارید، در تغذیه و بازسازی پوست نیز نقش دارد.

مشخصات و ترکیبات کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام

استفاده از ضد آفتاب علاوه بر اینکه می‌تواند شما را سال‌ها جوان‌تر نشان دهد، نقش مهمی در سلامت عمومی شما ایفا می‌کند. نور خورشید عامل اصلی پیری زودرس پوست است و در کنار آن می‌تواند عوارض خطرناکی نظیر سرطان پوست را نیز به همراه داشته باشد. مهم نیست که در حال حاضر چقدر برای سلامت و زیبایی پوستتان هزینه می‌کنید؛ اگر از یک کرم ضد آفتاب خوب استفاده نکنید تمام تلاشتان بی‌فایده خواهد بود. کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام با فرمولاسیون ویژه و منحصربه‌فرد خود، قادر است به‌خوبی از پوست در برابر آثار زیبانبار نور خورشید محافظت کند؛ بنابراین می‌تواند یک انتخاب ایدئال باشد. رنگ بژ تیره این محصول نیز باعث افزایش محبوبیت آن در میان بانوانی شده است که علاوه بر اهداف درمانی، به جنبه‌های آرایشی محصول نیز اهمیت می‌دهند.

کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام و محافظت ویژه از پوست

همه شما بارها و بارها شنیده‌اید که می‌بایست در تمام فصول سال و همه روزها، چه ابری و چه آفتابی، از کرم ضد آفتاب استفاده نمایید؛ اما چرا استفاده از کرم ضد آفتاب تا این اندازه مهم است؟ کرم ضد آفتاب از پوست در مقابل پرتوهای مضر ماوراءبنفش خورشید یعنی UVA و UVB محافظت می‌کند. اشعه UVB مسئول آفتاب سوختگی و به سطح پوست آسیب می‌رساند. به همین دلیل، مشاهده آثار ناشی از پرتوهای UVB بسیار آسان است. از سوی دیگر، اشعه ماوراءبنفش UVA، به‌صورت عمقی‌تر به پوست نفوذ می‌کند؛ بنابراین این دسته از پرتوهای فرابنفش می‌توانند منجر به اثرات طولانی‌مدت مانند چین و چروک ، پیری زودرس و سایر آسیب‌های پوستی شوند. همچنین هر دو نوع اشعه ماوراءبنفش می‌توانند باعث ایجاد سرطان پوست شوند. استفاده منظم و روزانه از کرم‌های ضد آفتاب می‌تواند احتمال سرطان پوست را تا حد چشمگیری کاهش دهد. کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام ACM از پوست در برابر هر دو گروه از پرتوهای فرابنفش (UVA, UVB) محافظت می‌کند. این محصول اثر محافظتی خود را از دو طریق زیر اعمال می‌کند:

استفاده از ترکیبی از فیلترهای فیزیکی و شیمیایی

در فرمولاسیون کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام از هر دو نوع ضد آفتاب فیزیکی و شیمیایی استفاده شده است که همین موضوع کارایی آن را تا حد زیادی افزایش داده است. در کرم‌های ضد آفتاب فیزیکی و یا معدنی معمولاً از دو ماده دی اکسید تیتانیوم و اکسید روی استفاده می‌شود. هر دوی آن‌ها با پراکنده کردن پرتوهای خورشیدی، از پوست محافظت می‌کنند. درحالی‌که کرم‌های ضد آفتاب شیمیایی این پرتوها را جذب می‌کنند و به‌صورت امواجی با طول موج کوتاه‌تر منتشر می‌کنند. مواد تشکیل‌دهنده کرم‌های ضد آفتاب شیمیایی و یا مصنوعی شامل اکسی بنزون، اکتینوکسات، اکتیسالات و اووبنزون هستند. اصطلاح شیمیایی که در نام این ترکیبات وجود دارد نباید شما را بترساند، بهتر است بدانید که حتی آب نیز یک ماده شیمیایی محسوب می‌شود! به‌طورکلی هر یک از ضد آفتاب‌های فیزیکی و شیمیایی به شکلی متفاوت، از پوست محافظت می‌کنند و کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام با ترکیب کردن هر دو نوع ضد آفتاب ، اثر محافظتی خود را تا حد چشمگیری افزایش داده است.

محافظت در برابر پرتوهای UVA و UVB

SPF (عامل محافظت از خورشید) یک اندازه نسبی است که مدت زمانی که آن محصول ضد آفتاب در مقابل پرتوهای ماوراءبنفش نوع B، از پوستتان محافظت می‌کند را نشان می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر اشاره شد، این پرتوها علت اصلی قرمزی و آفتاب سوختگی هستند. درواقع پرتوهای UVB سبب آسیب به اپیدرم، بیرونی‌ترین لایه پوست می‌شوند، جایی که شایع‌ترین انواع سرطان پوست در آن رخ می‌دهد. با فرض اینکه شما از ضد آفتاب به‌درستی استفاده کنید، کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ACM با SPF 50 بیش از 10 ساعت از پوستتان محافظت می‌کند که این بسیار عالی است. البته شدت و توزیع پرتوهای UVB در طول روز و در مکان‌های مختلف، متفاوت است و این یک عدد دقیق نیست، بعلاوه اینکه بهتر است هر دو تا سه ساعت یک‌بار، ضد آفتاب خود را تجدید کنید تا در صورت پاک شدن آن از روی پوست، خطری متوجه شما نباشد.

فاکتور SPF میزان محافظت در برابر پرتوهای UVA را نشان نمی‌دهد، اگرچه کرم ضد آفتاب سن سی تلیال ای سی ام قادر است در برابر هر دو نوع پرتوی فرابنفش، از پوستتان محافظت نماید. پرتوهای UVA قادرند به لایه‌های عمیق‌تر پوست نفوذ کنند و به پروتئین‌های کلاژن و الاستین که اصلی‌ترین پروتئین‌های پوست هستند، آسیب برسانند. همچنین در این لایه از پوست، سلول‌هایی که مسئول تیره شدن رنگ پوست هستند، یافت می‌شوند. به همین دلیل است که از پرتوهای UVA برای برنزه کردن پوست استفاده می‌شود. اگرچه برنزه شدن از دید بسیاری از مردم هیچ‌گونه خطری ندارد، اما درواقع نشانه‌ای از آسیب DNA است و در بلندمدت می‌تواند زمینه‌ساز سرطان پوست شود.

مزایا و خواص کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام

  • ضد آفتاب مناسب پوستهای خشک و نرمال با SPF50
  • محافظت از پوست در برابر طیف وسیعی از اشعه های UV
  • رطوبت رسانی بالا در پوست
  • مقاوم در برابر تعریق و شستشو
  • بازسازی پوست با اسیدهای آمینه و قندهای پلی ساکاریدی

مقدار و نحوه مصرف کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام

نیم ساعت قبل از قرار گرفتن در معرض آفتاب روی پوست تمیز استفاده شود و هر 2 ساعت تکرار شود.

عوارض کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کرم ضد آفتاب 50 سن سی تلیال بژ تیره ای سی ام

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه