پشتیبانی آنلاین
خرید اینترنتی ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره Cinere

ژل شستشوی صورت سینره مخصوص پوست‌های چرب 150 میلی لیتر

Cinere Purifying Daily Face Wash For Oily Skin 150 ml

10062

 • پاکسازی عمیق پوست از سلولهای مرده و کاهش سطح چربی پوست
 • مناسب برای شستشوی روزانه پوست در افراد دارای پوست چرب
 • جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه و درمان انواع آن
 • تنظیم PH پوست

برند: سینره Cinere

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

با قابلیت پاکسازی عمیق منافذ و سطح پوست از کلیه مواد آرایشی، گردوغبار و ...دارای خاصیت ضد عفونی کننده، بدون ایجاد اثرات التهابی و تحریکیشفاف کننده پوست با حذف چربی های اضافی

33,000 تومان

حاوی عصاره مورینگا جهت محافظت از پوست در برابر آلودگی هواپاک‌کننده انواع آلودگی و مواد آرایشی از سطح پوستتنظیم ترشح چربی پوست و جلوگیری از ایجاد جوششوینده ملایم و فاقد مواد صابونیمخصوص پوست‌های چرب

43,000 تومان

نوع محصولژل
نام برندسینره Cinere
کشور مبدأ برندایران
حجم150 میلی لیتر
تعداد1
مناسب برایپوست چرب و مستعد آکنه
محل مصرفصورت
روش مصرفاز ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره در شستشوی روزانه صورت به جای صابون استفاده می گردد.
نوع محفظه نگهدارندهتیوب
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی44/10014

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره با حجم 150 میلی لیتر Purifying Daily Face Wash For Oily Skin

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره در یک نگاه

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره (Cinere Purifying Daily Face Wash For Oily  Skin 150 ml) یک محصول بسیار مفید برای از بین بردن چربی اضافی پوست است. این محصول یک جایگزین مناسب برای صابون است و به عنوان یک شوینده ملایم آلودگیهای پوست را برطرف می کند. ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره با تنظیم چربی و pH پوست مانع فعالیت باکتریها بر روی پوست و بروز جوش و آکنه می شود. مصرف این فرآورده با دارا بودن خواص ضد باکتریایی در دوران نوجوانی برای جلوگیری از بروز جوش بسیار موثر است.

مشخصات و ترکیبات ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره

پوست چرب نتیجه تولید بیش از حد چربی از غدد سباسه در زیر سطح پوست است. سبوم پوست تنها حاوی چربی است که از رطوبت پوست محافظت کرده و مانع خشکی پوست می شود.

سبوم یا چربی اگر در حد تعادل تولید شود برای سلامت پوست بسیار مفید است اما تولید بیش از حد آن در دوران جوانی و اوایل نوجوانی منجر به بسته شدن منافذ پوست و بروز آکنه می شود. از عوامل تاثیرگذار بر تولید بیش از حد سبوم می توان به ژنتیک ، تغییرات هورمونی، سبک زندگی ، محیط  و حتی استرس اشاره کرد.

کنترل پوست چرب و آکنه کار بسیار دشواری است و نیاز به درمان های دارویی پرهزینه دارد. با داشتن پوست چرب صورت شما همیشه براق و چرب است و بلافاصله پس از شستشو نیز مجددا چربی پوست افزایش می یابد.

استفاده از صابون برای رفع چربی اضافی پوست راه مناسبی نیست زیرا به مرور باعث خشکی پوست شما شده و از طرفی بر روی بهبود آکنه ها تاثیری ندارد. بهترین راه برای مدیریت پوست چرب استفاده از محلول های شستشوی مناسبی است که خواص ضد عفونی کننده نیز دارند.

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره دقیقا برای افرادی که پوست چرب دارند طراحی و تولید شده است. این ژل با ترکیبات خاص به کنترل آکنه نیز کمک می کند.

در فرمولاسیون ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره روغن درخت چای بکار رفته است.روغن درخت چای با خواص ضد باکتریایی به بهبود آکنه های مقاوم کمک کرده و باعث مهار رشد باکتریهای مولد آکنه می شود. از اینرو در بسیاری از محصولات مراقبت از پوست مانند صابونها ، ژلها و لوسیون ها مورد استفاده قرار می گیرد.

میکروارگانیسم هایی از جمله استافیلوکوک اپی درمیس و پروپیوونی باکتریوم آکنه  شایع ترین باکتریهایی هستند که با تجمع در منافذ مسدود شده پوست چرب باعث بروز آکنه و جوش می شوند. روغن چای موجود در فرمولاسیون ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره با ترکیبات خاص رشد این باکتریها را مهار می کند.

روغن درخت چای علاوه بر خواص ضد باکتریایی باعث تسریع بهبود زخم ها و لک های حاصل از آکنه می شود. خواص ترمیم کنندگی این گیاه دارویی در ترکیب ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره برای بهبود وضعیت پوست پس از آکنه های شدید بسیار مفید است.

طی مطالعات صورت گرفته نشان داده شده است که توانایی روغن چای در بهبود آکنه با تاثیر بنزوئیل پراکسید که رایج ترین محلول ضد جوش صورت است برابری می کند. تفاوت این دو ترکیب فقط از نظر خشکی و تحریکات پوستی پس از استعمال دارو است که روغن چای برخلاف بنزوئیل پراکسید هیچ عارضه جانبی ندارد.

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره(Cinere Purifying Daily Face Wash)  یک شوینده سبک و فاقد چربی است که آلودگی های روی پوست را به خوبی برطرف کرده و با تنظیم ترشح چربی پوست به تدریج باعث بهبود آکنه شده و پس از مدتی استفاده بطور کامل آنرا درمان می کند.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره

پوست یکی از سدهای دفاعی بدن در برابر فاکتورهای محیطی است و به شدت در معرض آسیب باکتریها و قارچها و... قرار دارد. از نظر دسته بندی پوست بدن انسان می تواند خشک ، معمولی و چرب باشد.

عوامل مختلفی مانند هورمون ، وراثت ، آلودگی محیط ، آب و هوای محل زندگی بر شدت ترشح چربی در پوست تاثیرگذار هستند. ولی در این بین نقش هورمونها قوی تر است و تغییرات هورمونی شدید در دوران جوانی و نوجوانی عامل چربی بیش از حد پوست و بروز جوش و آکنه است.

پوست های چرب به دلیل ظاهر براق و روغنی که گاهی اوقات برای فرد آزاردهنده است نیاز به شستشوی بیشتری دارد. البته شستشو با صابون خیلی در رفع چربی پوست موثر نیست و حتی باعث چرب شدن بیشتر پوست می شود.

علاوه بر این صابونها با دارا بودن مواد شیمیایی قلیایی یا اسیدی ممکن است PH پوست را تغییر دهند و مشکلات بیشتری برای پوست ایجاد کنند.

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره (Cinere Purifying Daily Face Wash) یک محصول بسیار مناسب برای درمان بی دردسر جوش ها و آکنه صورت است. این ژل فاقد ترکیبات صابونی و pH هایی است که وضعیت آکنه را بدتر می کنند در عوض حاوی ترکیبات ضد باکتری مانند روغن درخت چای است که باکتریهای روی پوست را از بین می برد.

مصرف روزانه این ژل با خواص ضد میکروبی و ضد عفونی کننده از رشد باکتریها روی منافذ مسدود شده پوست چرب جلوگیری می کند. این ژل برخلاف صابونهای معمولی باعث تنظیم pH پوست شده و ترشح چربی بیش از حد را در پوست مهار می کند.

استفاده از این ژل بسیار راحت است و مانند داروهای ضد آکنه باعث خشکی قرمزی پوست شما نخواهد شد. ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره یک شوینده ملایم است که برای رفع جوش های سر سیاه و سر سفید نیز مناسب است.

ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره پوست را عمیقا پاکسازی کرده و مانع تجمع سلولهای مرده و چربی بر روی منافذ پوست می شود. این ژل فاقد مواد حساسیت زا است و افرادی که از چربی پوست رنج می برند با مصرف ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره می توانند به راحتی از شر چربی های اضافی پوست خلاص شوند.

در ترکیب ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره نرم کننده و مرطوب کننده نیز بکار رفته است. بنابراین با مصرف این ژل پوست شما دچار خشکی و عوارض حاصل از آن نخواهد شد.

ویژگیها و خواص ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره

 • پاکسازی عمیق پوست و رفع سلولهای مرده و چربی های اضافی
 • مناسب برای شستشوی روزانه پوست های چرب و آکنه ای
 • فاقد مواد صابونی و pH مناسب پوست
 • جلوگیری از جوش و آکنه
 • تنظیم ترشح چربی پوست
 • حاوی روغن درخت چای


مقدار و نحوه مصرف ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره

مقدار کمی از ژل شستشوی صورت سینره را کف دست قرار داده و به کمک کمی آب آن را کف دست بگسترانید و صورت خود را با آن ماساژ داده و سپس آبکشی نمایید.

عوارض ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره

تاکنون عارضه جانبی خاصی  از خرید ژل شستشوی صورت پوست چرب سینره گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌های چرب سینره

 • برای نتیجه گیری بهتر بعد از شستشو بلافاصله از کرم مرطوب کننده سینره مخصوص پوست های چرب سینره استفاده کنید.
 • این محصول را دور از دسترس کودکان قرار دهید و در صورت تماس با چشم، با آب فراوان شستشو دهید.
 • خواب ، استراحت کافی و تغذیه متعادل نقش مهمی ‌در تعادل هورمون‌های بدن و جلوگیری از آکنه دارد.
 • پس از خرید ژل شستشوی مخصوص پوست چرب سینره آن را  دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • خرید اینترنتی ژل شستشوی صورت مخصوص پوست‌ چرب سینره را از مراکز معتبر تهیه کنید.

اگر به دنبال کرم مرطوب‌کننده هستید، پیشنهاد باهمانه "کرم مرطوب‌کننده پوست چرب سینره" می‌باشد.

نظر خود را بنویسید
*
*
7
دیدگاه کاربران
 • 1400-03-03
  باسلام. بعد از استفاده از ژل چطور باید درشو بست؟وقتی درب رو فشار میدم که بسته بشه مقدار زیادی از ژل از داخل پمپش بیرون میریزه ????لطفأ راهنمایی کنید.سپاس.
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز، هنگام بستن درب کرم از فشار دادن کرم خودداری نمایید . در صورتی که در استفاده کردن از این کرم مشکل دارید می توانید از مدل پمپی این محصول استفاده نمایید . ژل شستشوی صورت ضد آلودگی هوا پوست چرب سینره 200 میلی‌لیتر بصورت پمپی بوده و شوینده ملایم و فاقد مواد صابونی و مناسب پوست چرب است و در حال حاضر در داروخانه آنلاین باهمانه موجود می باشد. با تشکر
 • 1399-01-31
  برای چه پوست هایی خوبه؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی این محصول مناسب پوست های چرب می باشد.
 • 1398-11-27
  با توجه به کیفیتش، قیمتش نسبت به سایر برندها عالیه
 • 1398-08-25
  سلام این محصول برای جوشای دوره نوجوانی هم موثر هستش؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: سلام کاربر گرامی،بله مصرف این فرآورده با دارا بودن خواص ضد باکتریایی در دوران نوجوانی برای جلوگیری از بروز جوش بسیار موثر است.
 • 1398-07-17
  سلام من چندساله دارم ازش مصرف میکنم عالیه
 • 1398-06-26
  هم پاک کنندگی خوبی داره و هم اینکه دیگه پوستم برق نمیزنههه
 • 1398-06-10
  ازتون خریدم اینو. فقط اینکه برای شهرستان هم ارسال می کنید؟تسویه به چه صورته؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، ارسال برای شهرستان نیز به وسیله پست پیشتاز صورت می گیرد . شما میتوانید قبل از ارسال بسته مبلغ را تسویه و یا در محل با مأمور پستی تسویه را انجام دهید. با تشکر

محصولات مشابه