*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای 80 عددی استفاده نمایید*

کاهش وزن ، چربی اضافه و تناسب اندامکمک به درمان دیابت نوع دوافزایش سوخت و ساز بدنکاهش دهنده اشتهاافزایش انرژیچربی سوز 

94,900 تومان

کاهش وزن و افزایش سوخت چربیتقویت سیستم ایمنیافزایش انرژی

175,000 تومان

 خرید اینترنتی سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک 80 عددی
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای 80 عددی

BioTechUSA CLA 400 - 80 Softgels

10837

 • کاهش تجمع چربی در بافت های چربی
 • تسریع فرایند چربی سوزی
 • تسریع فرایند کاهش وزن
 • فاقد کربوهیدرات و شکر
 • افزایش متابولیسم بدن

بایوتک یو اس ای BioTech USA بایوتک یو اس ای BioTech USA

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021
2022/11

ناموجود

2022/11

نوع محصولکپسول ژلاتینی
نام برندبایوتک BioTechUSA
کشور مبدأ برندمجارستان
تعداد80 عدد
کاراییچربی سوز و کاهش وزن
روش مصرف4 کپسول در روز همراه با آب فراوان مصرف شود.
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت

سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای 80 عددی (BioTechUSA CLA 400)

سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای در یک نگاه

سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای (BioTechUSA CLA 400 - 80 Softgels) یک مکمل چربی سوز ساخت کشور مجارستان است. سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای برای تسریع روند چربی سوزی در افراد ورزشکار جهت ساخت عضلات خالص و برای کاهش وزن افراد چاق مفید می‌باشد. سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای متابولیسم بدن را بالابرده و به شکست بافت‌های چربی در بدن کمک می‌کند. با خرید اینترنتی سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای از فواید بی‌نظیر این مکمل برای کاهش وزن بهره‌مند شوید.

مشخصات و ترکیبات سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای 

اسید لینولئیک کنژوگه  یک اسید چرب امگا 6 است که افراد بیشتر از آن به‌عنوان CLA یاد می‌کنند و از مکمل‌هایسی ال ایبرای کاهش وزن ، بدن‌سازی و دیابت استفاده می‌کنند. اگرچه رژیم‌های لاغری به‌طور سنتی پیشنهاد می‌کنند از غذاهایی که چربی زیادی دارند خودداری کنید، اما انواع خوب و بد چربی وجود دارد. تقریباً تمام دستورالعمل‌های مدرن رژیم غذایی، مصرف مقادیر متوسط چربی خوب را هم برای کاهش وزن و هم برای سلامتی عمومی مفید دانسته و محققان به ‌طور کلیسی ال ایرا یک چربی مفید می‌دانند.

فواید مکمل سی ال ای بایوتک

منابع غذایی اصلی سی ال ای چیست؟

منابع غذایی اصلی سی ال ای محصولات لبنی و گوشت گاو است. مردم بر این باورند که این اسید چرب خاص دارای طیف وسیعی از فواید سلامتی است. بااین‌حال ، گرچه سی ال ای ایمن به نظر می‌رسد، اما محققان در مورد فواید آن برای سلامتی اختلاف‌نظر دارند. سی ال ای CLA ها خانواده‌ای از اسیدهای چرب هستند که از محصولات حیوانی، ازجمله گوشت و لبنیات منشأ می‌گیرند. این ترکیبات چربی‌های اشباع ‌نشده چند منظوره هستند که به گفته انجمن قلب آمریکا (AHA) می‌توانند تأثیرات مفیدی بر قلب داشته باشند.

چربی‌های ترانس چیست؟

این مکملهمچنین ازنظر فنی چربی‌های ترانس هستند که در بیشتر موارد جزء چربی‌های ناسالم شناخته می‌شوند. بااین‌حال ،CLA نوعی چربی ترانس طبیعی است و به نظر نمی‌رسد که اثرات منفی چربی‌های ترانس صنعتی که به‌طور مصنوعی تولید می‌شوند را داشته باشد. برای بهره‌مندی بیشتر از منافع این چربی مفید شرکت‌های مختلف اقدام به تولید آن به صورت قرص و کپسول سی ال ای کرده‌اند تا بتوان مقادیر بیشتری از آن را مصرف کرد. سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای (BioTechUSA CLA 400 - 80 Softgels) یکی از این محصولات است که شما می‌توانید برای استفاده از منافع CLA از این مکمل استفاده کنید.

برخی از منافع سافت ژل سی ال ای 400 در ادامه شرح داده‌شده است:

کاهش وزن

بسیاری از مردم از مکمل‌هایی مانندسافت ژل سی ال ای 400 بایوتک استفاده می‌کنند زیرا معتقدند که آن‌ها مزایایی برای کاهش وزن و سلامت قلب دارند. بااین‌حال شواهد مختلف و بسیاری از مطالعات حیوانی این تأثیر را تائید نکرده‌اند.

طبق گزارش اداره مکمل‌های غذایی (ODS) ،  سی ال ای ممکن است به شما کمک کند مقدار کمی از وزن و چربی بدن را از دست بدهید. درحالی‌که بسیاری از مطالعات کاهش وزن قابل‌توجهی را در حیوانات نشان داده‌اند ، یک مطالعه مروری در سال 2015 می‌گوید که این نتایج لزوماً در مورد انسان نیز بدین گونه نیست.

پرورش اندام

هیچ مطالعه‌ای در مورد تأثیر CLA به‌طور خاص در بدن‌سازی وجود ندارد. یک بررسی در سال 2015 نشان داد که مزایای مصرف مکمل‌های CLA در کنار ورزش متفاوت است. چندین مطالعه دیگر نیز نشان دادند که مکمل‌های CLA می‌توانند چربی بدن را کاهش دهند و توده بدون چربی بدن را بهبود ببخشند.

سلامت قلب

تصلب شرایین این یک ریسک فاکتور برای بیماری‌های قلبی است. یک مطالعه در سال 2018 روی موش‌های چاق نشان داد که مصرف مکمل‌های CLA می‌تواند مانع تصلب شرایین شود. با این ‌حال، محققان باید قبل از تائید تأثیرات CLA در تصلب شرایین در انسان، مطالعات بیشتری انجام دهند.

با توجه به موارد فوق این مکمل می‌تواند منافع خوبی ازجمله کاهش وزن را برای انسان در پی داشته باشد. برای بهره‌مندی از این منافع همین حالا می‌توانید با خرید آنلاین سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای (BioTechUSA CLA 400 - 80 Softgels) از مراکز معتبر از فواید این مکمل برای سلامتی بهره‌مند شوید.

مزایای مصرف سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای

اسید لینولئیک کنژوگه یا سی ال ای یک اسید چرب است که غالباً به‌عنوان چربی سوز برای کاهش وزن به بازار عرضه می‌شود. برخی افراد ادعا می‌کنند که CLA می‌تواند باعث کاهش چربی بدن، عضله سازی، افزایش انرژی و استقامت شود. برخی دیگر معتقدند که می‌تواند عملکرد ایمنی بدن را افزایش دهد در حالی ‌که سطح کلسترول بالا و فشارخون را بهبود می‌بخشد. علیرغم محبوبیت این مکمل در میان برخی از ورزشکاران، شواهد همچنان در مورد اینکه آیا CLA می‌تواند این وعده‌ها را عملی کند یا خیر کاملاً مشخص نیست.

فواید کپسول سی ال ای بایوتک

مصرف مکمل سی ال ای به چه کسانی توصیه نمی‌شود؟

البته در کنار تمام اثرات خوب مشاهده ‌شده مکمل‌های CLA ازجمله سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای، ممکن است مقاومت به انسولین یا نحوه جذب قند در بدن را در افراد مبتلا به دیابت یا سندرم متابولیک بدتر کنند. با توجه به کمبود شواهد در مورد ایمنی این ترکیب پزشکان سی ال ای را برای کودکان یا زنان باردار یا شیرده توصیه نمی‌کنند.

بهترین مکمل تقویت کبد

 این ماده ممکن است اثرات خطرناکی بر روی کبد ایجاد کند و ممکن است HDL یا کلسترول خوب را کاهش دهد. برخی تحقیقات همچنین افزایش التهاب را با استفاده از مکمل‌های CLA ازجمله سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای ثبت کرده‌اند.

مکمل سی ال ای بیشتر در کجا یافت می‌شود؟

شواهد نشان می‌دهد که دریافت مقدار کمیسی ال ایطبیعی از مواد غذایی مفید است. با این ‌حال  CLA موجود در مکمل‌ها با تغییر شیمیایی اسید لینولئیک از روغن‌های گیاهی ساخته می‌شود. آن‌ها معمولاً شکلی متفاوت ازسی ال ایهستند که به‌طور طبیعی در غذاها یافت نمی‌شود. دوزهای مکمل نیز بسیار بیشتر از مقادیری است که مردم از لبنیات یا گوشت دریافت می‌کنند. مصرف دوزهای زیاد CLA از طریق مکمل‌ها می‌تواند باعث افزایش تجمع چربی در کبد شود که منجر به تسهیل سندرم متابولیک و دیابت خواهد شد. با خرید اینترنتی سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای می‌توانید (BioTechUSA CLA 400 - 80 Softgels) از خواص این مکمل برای چربی سوزی و ارتقاء سطح سلامتی بهره‌مند شوید.

مزایا و خواص سافت ژل cla 400 بایوتک یو اس ای

 • از بین بردن چربی‌های شکم و پهلو
 • کاهش درصد چربی نسبت به عضله
 • شکست بافت‌های چربی بدن
 • کمک به عدم جذب چربی
 • افزایش میزان متابولیسم
 • کاهش سایز

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مقدار و نحوه مصرف سافت ژل سی ال ای 400 bio tech 

 • 4 کپسول در روز همراه مقدار زیادی آب مصرف نمایید.

عوارض سافت ژل CLA بایوتک

 • برخی از مطالعات انسانی با استفاده از دوزهای مناسب نشان می‌دهد که مکمل‌های CLA ممکن است چندین عارضه جانبی خفیف یا متوسط ​​از جمله اسهال، مقاومت به انسولین و استرس اکسیداتیو ایجاد کنند. در هر صورت شما می توانید با مشورت پزشک و مصرف یک دوز مشخص برای یک مدت کوتاه از مزایای این محصول بهره‌مند شوید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف سافت ژل سی ال ای 400 بیوتچ 

 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند.
 • در جای خشک و خنک و در دمای ۱۵-۲۵ درجه و دور از دسترس کودکان نگهداری شود.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

سافت ژل سی ال ای 400 بایوتک یو اس ای

سلام،این محصول از سایر کپسول و قرص های لاغری بهتر بود تازه قیمتش هم مناسب تره با اینکه 80 عددی هستش.
ممنون از ارسال به موقع و پیگیریتون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No