با تخفیف !
خرید اینترنتی قرص فرولایف فارمالایف ۳۰ عددی

قرص فرولایف فارمالایف 30 عددی

Pharmalife Ferrolife 30 Tabs

 • افزاش توانایی بدن در مقابله با استرس ها
 • حاوی گیاهانی چون بانه، آسرولا و گندم
 • افزایش سیستم ایمنی
 • کاهش خستگی
 • درمان کم خونی

فارمالایف PharmaLife فارمالایف PharmaLife

154,000 تومان

185,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندفارمالایف Pharmalife
کشور مبدأ برندایتالیا
تعداد30 عددی
کاراییآهن،رفع کم خونی و خستگی روزانه
ویتامین ها و مواد شاخصحاوی ویتامین ث، ویتامین ب ۱۲، روی و مس، آسرولا، عصاره بابونه، عصاره جوانه گندم
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت

قرص فرولایف فارمالایف ۳۰ عددی Pharmalife Ferrolife 30 Tabs 

مشخصات و ترکیبات قرص فرولایف فارمالایف

قرص فرولایف فارمالایف در یک نگاه

قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife 30 Tabs)ساخت کشور ایتالیا و یک مکمل مغذی حاوی آهن برای رفع کم خونی است. این محصول حاوی ویتامین ها ، مینرال و عصاره هایی است که به رفع کم خونی و عوارض ناشی از آن کمک می کنند. قرص فرولایف فارمالایف با دارا بودن ترکیبات بسیار مفید می تواند به جذب آهن کمک کرده و مشکل کم خونی را به سرعت رفع کند. با خرید قرص فرولایف فارمالایف می توانید به راحتی با استرس مقابله کرده و سلامت خودتان را بهبود ببخشید.

مشخصات و ترکیبات قرص فرولایف فارمالایف

کم خونی بیماری بسیار شایعی است که اکثر اوقات به دلیل کمبودهای تغذیه ای رخ می دهد. در بین انواع مختلف بیماری های کم خونی ، کم خونی فقر آهن بسیار رایج است که به دلیل جذب ناکافی این مینرال رخ می دهد. برای درمان این بیماری مصرف برخی از ویتامین ها و مینرال ها مانند ویتامین C و B12 ، مس و آهن بسیار موثر هستند. البته مصرف هرکدام از ویتامین ها و مینرالهایی که در خونسازی مشارکت دارند با دوز معین بسیار دشوار است. بنابراین بهتر است از مکمل های غذایی استفاده شود که حاوی این ریزمغذی های مفید برای رفع کم خونی هستند.قرص فرولایف یکی از مکمل های غذایی ایده آل برای برطرف کردن مشکل کم خونی است. در فرمولاسیون این قرص عصاره های گیاهی ، ویتامین ها و مینرالهایی بکار رفته اند که همگی به جذب آهن در بدن کمک می کنند.قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife) حاوی گیاهانی چون بابونه، آسرولا و جوانه گندم است که برای خونسازی و تقویت سیستم ایمنی بسیار مفید هستند. عصاره جوانه گندم موجود در این قرص تقویت کننده بدن و سیستم ایمنی است بنابراین باعث افزایش انرژی فرد شده و خستگی و کسالت ناشی از کم خونی را برطرف می کند.عصاره آسه‌رولا موجود در فرمولاسیون قرص فرولایف فارمالایف سرشار از ترکیبات آنتی اکسیدان و ویتامین C است که باعث جذب آهن در بدن شده و سلامت سیستم قلب و عروق و ایمنی را ارتقاء می دهد.عصاره بابونه بکاررفته در ترکیب این محصول یک گیاه مفید برای رفع مشکلات گوارشی است که ممکن است مانع جذب آهن شوند. بابونه همچنین باعث تقویت سیستم ایمنی شده و مانع ابتلا فرد به بیماریهای گوناگون به دلیل ضعف بدنی می شود.

قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife) حاوی مینرال آهن است که نقش بسیار مهمی در خونسازی و خونرسانی به اعضاء بدن دارد. آهن به دلیل مشارکت در فرآیند تولید انرژی در بدن می توانند باعث افزایش سلامت و توان بدنی فرد شود.

آهن سیستم ایمنی را تقویت می کند و برای جلوگیری از ابتلا به بیماریهای مختلف حائز اهمیت است. به همین دلیل نیاز به این مینرال در طول زندگی متغیر است و در دوران بارداری و شیردهی نیاز به مصرف آهن بیشتر می باشد.مصرف مقدار کافی آهن خطر زایمان زودرس ، تولد نوزاد با وزن کم و خستگی ناشی از دوران بارداری را کاهش می دهد. تامین آهن از طریق مکمل هایی مانند قرص فرولایف فارمالایف خونرسانی به اندام های جنین را بهبود بخشیده و عوارض خونریزی حاصل از زایمان را کاهش می دهد.آهن با رساندن اکسیژن به سلولها و دفع دی اکسیدکربن باعث سم زدایی بدن شده و متابولیسم را افزایش می دهد. این مسئله در تهایت باعث افزایش تولید انرژی در سلولها و رفع کسالت و بی حالی ناشی از کم خونی می شود.

یکی از ویتامین های بسیار مهم در برای فرآیند خونسازی در کنار آهن، ویتامین B12 است. B12 در کبد ذخیره می شود و برای تولید سلولهای خونی مورد استفاده قرار می گیرد. این ویتامین معمولا برای درمان کم خونی تجویز می شود.

ویتامین C یکی دیگر از ویتامین های مفید با خواص آنتی اکسیدانی بالا در فرمولاسیون قرص فرولایف فارمالایف (Pharmalife Ferrolife) است. ویتامین C یکی از ویتامین های مهم برای تقویت سیستم ایمنی و حفظ سلامتی بدن است.ویتامین C همچنین به جذب آهن از دستگاه گوارش کمک کرده و مانع اکسید شدن آهن و بی مصرف شدن آن برای بدن می شود.

یکی دیگر از مینرالهای مهم موجود در فرمولاسیون فرولایف زینک یا روی است. زینک تقریبا در همه فرآیندهای بیوشیمیایی بدن مشارکت دارد و برای حفظ سلامتی بدن حائز اهمیت است.مس موجود در ترکیب این قرص یکی از عناصری بسیار مهم برای خونسازی است که معمولا مورد توجه قرار نمی گیرد. مس برای قرارگیری آهن در ساختار هموگلوبین لازم است و در صورت کمبود آن روند ساخت سلولهای خونی با مشکل مواجه می شود.

کپسول فرولایف با در نظر گرفتن همه ترکیبات ضروری برای خونسازی طراحی و تولید شده است. این قرص می تواند به راحتی کم خونی فقر آهن را درمان کرده و عوارض آن از جمله بی حالی و خستگی را به سرعت برطرف کند.شما می توانید با خرید قرص فرولایف فارمالایف از فواید بی نظیر این قرص برای بهبود سلامتی بدن و افزایش سطح انرژی در هر سنی بهره مند شوید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف قرص فرولایف فارمالایف

آهن یکی از مینرالهای مهم برای رفع کم خونی است که در حال حاضر به اشکال گوناگون قرص و شربت در بازار موجود است. اگرچه بهترین راه جذب کافی آهن از طریق رژیم غذایی است اما گاهی اوقات به دلیل مشکلات گوارشی یا کمبودهای تغذیه ای بدن قادر به جذب کافی آهن نیست که این مسئله منتهی به کم خونی فقر آهن می شود.

فرولایف یکی از بهترین مکمل های غذایی برای رفع کم خونی است زیرا در فرمولاسیون این مکمل ریزمغذی های مفید دیگر جهت تکمیل فرآیند خونسازی نیز وجود دارد.این محصول حاوی مواد انرژی زایی مانند عصاره جوانه گندم و همچنین گیاهان دارویی مفید برای رفع مشکلات گوارشی و تقویت سیستم ایمنی است. این عصاره ها و ریزمغذی ها در کنار هم علاوه بر حل مشکل کم خونی باعث تقویت قوای بدنی شده و توانایی فرد برای مقابله با بیماریها و شرایط استرس زا را افزایش می دهند.

مصرف قرص فرولایف فارمالایف باعث افزایش سطح انرژی و توانایی فرد شده و سلامت عمومی فرد را در همه سنین بهبود می بخشد.همچنین می تواند در سنین کهولت به جذب ویتامین B12 کمک کرده و در افراد مسن نیز از بروز کم خونی جلوگیری کند.شما می توانید با خرید اینترنتی قرص فرولایف فارمالایف این مکمل بسیار مفید را از هرجای ایران سفارش داده و آنرا درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با فرولایف جهت درمان کم خونی و تامین آهن موردنیاز بدن محصول "کپسول ففول اینترافارم" و "کپسول فروگلوبین ب12 ویتابیوتیکس" می باشد.

مزایا و خواص قرص فرولایف فارمالایف

 • افزایش مقاومت بدن در برابر عفونت و استرس
 • کمک به افزایش سریع گلبول‌های قرمز خون
 • تقویت و حفظ سلامتی سیستم ایمنی بدن
 • افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌ها
 • کمک به درمان کم‌خونی
 • افزایش جذب آهن

مقدار و نحوه مصرف قرص فرولایف فارمالایف

روزانه ۱ عدد ، بهتر است یک ساعت قبل از غذا میل شود

عوارض قرص فرولایف فارمالایف

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص فرولایف فارمالایف

 • در صورت وجود هرگونه حساسیت به مواد اولیه بیشتر از دوز پیشنهادی روزانه استفاده نشود.
 • این محصول صرفا مکمل غذایی بوده و برای تشخیص ، درمان و یا درمان بیماری نمی باشد.
 • محصولی با فراهمی زیستی بالا به صورت ملح گلوکونات
 • در دوران بارداری و شیردهی با نظر پزشک مصرف شود.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه