*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی‌لیتر استفاده نمایید*

تامین ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و حفظ سلامت کودکبهبود سلامت عمومی بدن با برخورداری از غنی ترین ماده مغذی یعنی رویال ژلیافزایش مقاومت و ایمنی بدن کودکانبهبود رشد ذهنی و جسمی کودکانحفظ سلامت پوست، مو، ناخنافزایش دهنده اشتها

126,900 تومان

حاوی انواع ویتامین‌های A ،D ،C ،B و کلسیمشربت تقویتی کودکانرشد و تقویت استخوان

69,000 تومان

مولتی ویتامین حاوی انواع ویتامین ها و زینکرشد و تقویت استخوانبلع راحت برای کودکان

69,000 تومان

مکمل رژیمی-غذایی حاوی ویتامین ث و رویجذب بیشتر روی به علت وجود ویتامین Cتقویت سیستم ایمنی بدن

89,500 تومان

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی‌لیتر

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی‌لیتر

Vitabiotics Immunace Liquid 200 ml

 • کاهش ابتلا به بیماری‌ها و عفونت‌ها
 • کمک به حفظ سلامت بدن
 • تقویت سیستم ایمنی بدن
 • افزایش سطح انرژی بدن

ویتابیوتیکس Vitabiotics ویتابیوتیکس Vitabiotics

ناموجود

نوع محصولشربت
نام برندویتابیوتیکس
کشور مبدأ برندانگلیس
حجم200 میلی لیتر
کاراییافزایش قدرت ایمنی بدن و سلامت بدن
محل مصرفخوردنی
روش مصرفدوبار در روز
نوع محفظه نگهدارندهبطری
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی1228178016
مدت انقضاء2021/05

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس 200 میلی‌لیتر Vitabiotics Immunace Liquid 200 ml

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس در یک نگاه

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس (Vitabiotics Immunace Liquidl) ساخت کشور انگلیس و یک مکمل غذایی ویژه برای حمایت از سیستم ایمنی بدن است. ایمیونس حاوی ریزمغذی‌های خاص و حیاتی برای بهبود عملکرد سیستم ایمنی است که فرمول آن توسط متخصصان بین‌المللی تغذیه توسعه‌یافته است. شربت ایمیونس ویتابیوتیکس با یک فرمول جامع حاوی ویتامین D، زینک، سلنیوم و فولات برای تقویت سیستم ایمنی است که به بهبود وضعیت عمومی بدن نیز کمک می‌کند. مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس در بیماری‌های مزمن مثل دیابت، ضعف سیستم ایمنی و بیماری‌های قلبی-عروقی، جهت جلوگیری از ابتلا به عفونت‌ها  بسیار مفید و مؤثر است.

مشخصات و ترکیبات شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس یک مکمل منحصربه‌فرد و خاص برای تقویت سیستم ایمنی است. همان‌طور که می‌دانید سیستم ایمنی یکی از مهم‌ترین سیستم‌های بدن برای حفظ سلامتی است. تقویت سیستم ایمنی با جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها و حفظ سلامت بدن به بهبود کارایی فرد کمک کرده و هزینه‌های اضافی درمان را از زندگی حذف می‌کند.

برای تقویت سیستم ایمنی یکی از اولین نیازها تغذیه مناسب است. رژیم غذایی متعادل و سرشار از میوه و سبزی‌ها بهترین راه برای تقویت سیستم ایمنی از طریق رساندن ریزمغذی‌های مفید به بدن است.

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس(Vitabiotics Immunace Liquid) یک مکمل بسیار مفید با فرمولاسیون تخصصی برای تقویت سیستم ایمنی است. این مکمل با تأمین ریزمغذی‌های مفید برای حفظ سلامت بدن و همچنین ترکیبات آنتی‌اکسیدان قوی از تک‌تک سلول‌های بدن محافظت می‌کند.

شربت ایمیونس ویتابیوتیکس (Vitabiotics Immunace) حاوی ترکیباتی است که موجب حذف مواد شیمیایی مضر و رادیکال‌های آزاد از بدن می‌شود. این مکمل با مکانیسم‌های مختلف به عملکرد مطلوب سیستم ایمنی و درنتیجه سلامت بلندمدت افراد کمک می‌کند. در ادامه مقاله با جزئیات بیشتر به ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این مکمل می‌پردازیم لطفاً با همراه باشید.

بتا کاروتن β-Carotene

بتاکاروتن موجود در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس پیش ساز ویتامین A است که نقش مهمی در تقویت سیستم ایمنی دارد. بتاکاروتن از طریق تولید گلبولهای سفید مانع ابتلا به بیماریها و عفونت‌های مختلف می‌شود. ویتامین A و بتاروتن ها اولین سد دفاعی بدن در پوست و غشاء موکوسی هستند که مانع ورود بسیاری از پاتوژن ها به بدن هستند.

کاروتنوئیدهاCarotenoid

کاروتنوئیدها موجود در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس ازجمله آنتی‌اکسیدان‌های قوی هستند که مانع تأثیرات آسیب‌رسان رادیکال‌های آزاد ناشی از فاکتورهای محیطی می‌شوند. کاروتنوئیدها از سیستم قلبی- عروقی محافظت کرده و از پوست در برابر اشعه های مضر نور خورشید مراقبت می‌کنند.

ال - کارنتین L-Carnitine

ال - کارنتین موجود در ترکیب شربت ایمیونس ویتابیوتیکس یک ریزمغذی مفید برای سلامت قلب و عروقی است. ال- کارنتین با کمک به چربی سوزی باعث افزایش تولید انرژی در بدن شده و از خستگی و کسالت جلوگیری می‌کند. ال - کارنتین یکی از ترکیبات محافظ سیستم ایمنی است و مانع تخریب سلول‌های دخیل در ایمنی بدن می‌شود.

بیوفلاونوئیدها Bioflavon

این ترکیبات آنتی‌اکسیدان‌های قوی هستند که باعث افزایش اثربخشی ویتامین C شده و از دیواره رگ‌ها و قلب مراقبت می‌کنند. بیوفلاونوئیدهای موجود در شربت ایمیونس ویتابیوتیکس آلرژی و التهاب را در بدن کاهش داده و از سلامت سیستم لنفاوی بدن حمایت می‌کنند.

ویتامین D

ویتامین D در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس برای عملکرد نرمال سیستم ایمنی موردنیاز هستند. ایمیونس اولین مکملی است که حاوی ویتامین D برای تقویت سیستم ایمنی است زیرا این ویتامین معمولاً با سلامت استخوان‌ها در ارتباط است. تحقیقات نشان داده است که ویتامین D نه‌تنها در حفظ سلامت استخوان‌ها و عملکرد طبیعی عضلات حائز اهمیت است بلکه برای عملکرد نرمال سیستم ایمنی نیز یک ریزمغذی ضروری است.

ویتامین C و E

این دو ویتامین به‌عنوان قوی‌ترین آنتی‌اکسیدان‌ها در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس بکار رفته‌اند.ویتامین C و E از سلول‌های بدن در مقابل استرس اکسیداتیو ناشی از رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند.

 رادیکال‌های آزاد به‌صورت طبیعی در محیط وجود دارند و توسط نور خورشید، دود سیگار، آلودگی هوا و بسیاری از عوامل دیگر تولید می‌شوند. شربت ایمیونس ویتابیوتیکس حاوی ویتامین‌ها، میترال‌های کمیاب، آمینواسیدها و کاروتنوئیدهای طبیعی است که سلول‌های بدن را از اثرات آسیب‌رسان این ترکیبات فعال محافظت می‌کنند.

کولین Choline

کولین موجود در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس یکی از مهم‌ترین ریزمغذی‌ها برای حفظ سلامت مغز است. کولین برای رشد و تقویت مغز یک ترکیب بسیار مفید است و در مراحل اولیه زندگی به تکامل نرمال مغز کمک می‌کند.

سلنیوم Selenium

سلنیوم موجود در ترکیب شربت ایمیونس ویتابیوتیکس یک آنتی‌اکسیدان شناخته‌شده است. سلنیوم با رادیکال‌های آزاد مقابله کرده و مانع بروز بیماری‌های قلبی و انواع سرطان می‌شود. این ریزمغذی برای عملکرد نرمال سیستم ایمنی بسیار حائز اهمیت است و با شرکت در سنتز سلنوپروتئین ها عملکرد غده تیروئید را تنظیم و کنترل می‌کند.

زینک Zink

زینک یا روی دومین مینرال فراوان بدن پس از آهن است که کمبود آن عوارض بسیار شدیدی برای بدن دارد. زینک برای سلامت پوست و مو، ترمیم بافت‌ها و سلول‌ها و تقویت سیستم ایمنی موردنیاز است. زینک موجود در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس برای رشد کودکان بسیار مفید است و در بزرگسالان به بهبود سلامت عمومی فرد کمک می کند.

ویتامین های گروه B

این گروه ویتامینی تقریبا بر عملکرد کل ارگان‌های بدن تأثیرگذار هستند. ویتامین‌های گروه B با شرکت در تولید گلبول‌های قرمز باعث افزایش خون‌رسانی به اندام‌های بدن شده، خستگی و کسالت فرد را برطرف می‌کنند. برخی از این ویتامین‌ها باعث آرامش عصبی فرد شده و در مقابل تنش‌های مختلف از سلامت فرد حمایت می‌کنند.

تأمین ویتامین‌های گروه B برای حفظ سلامت عمومی بسیار مهم است و کمبود این ریزمغذی‌ها عوارض بسیار زیادی برای بدن به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در فرمولاسیون شربت ایمیونس ویتابیوتیکس گنجانده‌شده‌اند.

این گروه ویتامینی باعث تولید گلبول‌های سفید و آنتی‌بادی‌ها در بدن می‌شوند بنابراین سیستم ایمنی بدن را به‌خوبی تقویت کرده و مانع ابتلا فرد به بیماری‌های مختلف می‌شوند.

افرادی که به طعم شربت علاقه‌ای ندارند می‌توانند از قرص ایمیونس ویتابیوتیکس 30 عددی برای تقویت سیستم ایمنی بدن استفاده کنند.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

ضعف سیستم ایمنی به دلایل مختلف ازجمله تغذیه نادرست به‌شدت سلامتی بدن را به مخاطره می‌اندازد. سیستم ایمنی ضعیف باعث ابتلا فرد به بیماری‌ها و عفونت‌ها مختلف شده وزندگی او را مختل می‌کند.

ضعف سیستم ایمنی در حالت عادی پس از اعمال جراحی، زایمان، شیمی‌درمانی و زایمان رخ می‌دهد و شربت ایمیونس یکی از گزینه‌های مناسب برای کمک به افراد در این شرایط است.

خرید شربت ایمیونس با تأمین ریزمغذی‌های مفید برای بدن سیستم ایمنی را با مکانیسم‌های طبیعی تقویت می‌کند و یک مکمل بسیار مفید برای عملکرد صحیح سیستم ایمنی است. سیستم ایمنی قوی با افزایش سطح سلامت فرد کارایی او را در زندگی افزایش داده و مانع ابتلا فرد به بیماری‌های مختلف می‌شود.

خرید شربت ایمیونس ویتابیوتیکس برای تقویت کودکان و افراد مسن بسیار مفید است و در فصول سرد از ابتلا آن‌ها به سرماخوردگی و آنفلوانزا پیشگیری می‌کند.

مصرف و خرید شربت ایمیونس ویتابیوتیکس در این سنین باعث بهبود سطح سلامت عمومی فرد شده و اشتها را نیز افزایش می‌دهد. ایمیونس یک تونیک قوی برای تقویت کودکانی است که به دلیل ضعف سیستم ایمنی مدام دچار بیماری می‌شوند.

مصرف و خرید اینترنتی شربت ایمیونس در دوران نقاهت بعد از بیماری و اعمال جراحی به بهبود سریع‌تر فرد کمک می‌کند. مصرف این محصول در دوران بارداری نیز با صلاحدید پزشک باعث تقویت سیستم ایمنی مادر و جنین می‌شود.

مزایا و خواص شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

 • حاوی ریزمغذی‌های مفید برای تقویت سیستم ایمنی
 • مناسب برای سنین مختلف خصوصاً کودکی و کهولت
 • بهبود سلامت عمومی با تأمین ریزمغذی‌های ضروری
 • افزایش سطح انرژی بدن با ویتامین‌ها و مینرالها
 • محافظت از بدن در برابر استرس اکسیداتیو
 • فاقد لاکتوز، نمک، مخمر و رنگ مصنوعی
 • افزایش تولید گلبول‌های سفید در بدن 
 • افزایش مقاومت بدن در برابر عفونت‌

 مقدار و نحوه مصرف شربت ایمیونس ویتابیوتیکس

کودکان: نصف تا 1 قاشق مرباخوری پر (2/5 تا5 میلی‌لیتر) 2 بار در روز

بزرگ‌سالان: 1 تا 2 قاشق مرباخوری پر (5 تا 10 میلی‌لیتر) 2 بار در روز

قبل از مصرف بطری را به‌خوبی تکان دهید.

 عوارض شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس

تاکنون عوارض جانبی ناشی از مصرف و خرید آنلاین شربت ایمیونس ویتابیوتیکس گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف شربت ایمیونیس ویتابیوتیکس

 • پس از خرید اینترنتی ایمیونس، درب بطری را کاملاً بسته و در جای خشک و خنک  و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • در صورت مصرف هرگونه دارو و ابتلا به بیماری‌های مزمن، قبل از مصرف این شربت با پزشک مشورت نمایید.
 • خرید شربت ایمیونس برای کودکان با سنین پائین ممکن است مشکل‌ساز باشد زیرا حاوی آهناست.
 • خرید ایمیونس ویتابیوتیکس در دوران بارداری و شیردهی فقط با مشورت پزشک انجام گردد.
 • این محصول مکمل غذایی بوده و برای تشخیص، پیشگیری یا درمان بیماری نمی‌باشد.
 • هنگام مصرف ایمیونساز مصرف مولتی‌ویتامین‌های دیگر نیز  خودداری کنید.
 • دوز توصیه‌شده شربت ایمیونس ویتابیوتیکس را خودسرانه افزایش ندهید.
 • خرید اینترنتی شربت ایمیونس ویتابیوتیکس را از مراکز معتبر تهیه کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه