خرید اینترنتی قرص لیورکر هلث اید 30 عددی
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

قرص لیورکر هلث اید

HealthAid Livercare

 • مقابله با رسوب و تجمع چربی در کبد
 • پیشگیری از ابتلا به کبد چرب
 • کمک به حفظ سلامت کبد
 • محصولی کاملا گیاهی
 • بهبود عملکرد کبد

هلث اید HealthAid هلث اید HealthAid

52,500 تومان

نوع محصولقرص
نام برندهلث اید HealthAid
کشور مبدأ برندانگلیس
تعداد60 عددی
کاراییسلامت کبد
روش مصرفبزرگسالان و افراد بالای 16 سال ، 2 ال 4 قرص در روز میل کنند.
ویتامین ها و مواد شاخصگیاه خار مریم ، زردچوبه ، زرشک
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی301009045093
مدت انقضاء2020/11/21

قرص لیورکر هلث اید 60 عددی HealthAid Livercare 60 Tablets

قرص لیورکر هلث اید در یک نگاه

قرص لیورکر هلث اید (HealthAid Livercare 60 Tablets) ساخت کشور انگلیس و یک قرص کاملاً گیاهی برای بهبود عملکرد کبد است. این مکمل حاوی ترکیباتی مانند زردچوبه، زرشک و خار مریم است که کبد را سم‌زدایی می‌کند. علاوه بر این ترکیبات لیپوتروپیک مانند کولین، متیونین و اینوزیتول در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید سلامت کبد و سلامت عمومی فرد را بهبود می‌بخشند. قرص لیورکر هلث اید یک سم‌زدای فوق‌العاده برای خانم‌ها و آقایان و یک مکمل ایده آل برای افرادی است که مقدار زیادی الکل مصرف می‌کنند یا مبتلابه کبد چرب هستند. قرص لیورکر هلث اید همچنین برای افرادی که اهل غذاهای فست فودی هستند و رژیم غذایی متعادلی ندارند بسیار خوب است و به پاک‌سازی کبد آن‌ها کمک می‌کند.

مشخصات و ترکیبات لیورکر هلث اید

کبد (Liver) بزرگ‌ترین غده موجود در بدن انسان است که در بسیاری از فعالیت‌ها ازجمله سوخت‌وساز و متابولیسم داروها و سم‌زدایی بدن، تولید اوره و اسیدهای صفراوی نقش دارد. کبد یک ارگان حیاتی است که بدون آن ادامه زندگی برای انسان غیرممکن است.

با توجه به موارد گفته‌شده حفظ سلامت کبد برای داشتن یک زندگی سالم کاملاً ضروری است اما فاکتورهای مختلفی سلامت کبد را تحت تأثیر قرار می‌دهند مثلاً مصرف غذاهای چرب، مصرف الکل یا مصرف خودسرانه داروها باعث اختلال در عملکرد کبد می‌شود.

یکی از بیماری‌های مهم کبد که به دلیل سبک زندگی ناسالم رخ می‌دهد بیماری کبد چرب است. در این بیماری سلول‌های کبد مملو از چربی شده و نمی‌توانند عملکرد طبیعی خودشان را انجام دهند. بیماری کبد چرب به‌تدریج باعث ازکارافتادن کبد شده و با افزایش سموم در خون سلامت فرد را به مخاطره می‌اندازد.

برای جلوگیری از موارد فوق و حفظ سلامت کبد برای داشتن یک بدن سالم می‌توان از قرص لیورکر هلث اید (HealthAid Livercare) استفاده کرد. این مکمل کاملاً گیاهی است و هیچ ترکیب شیمیایی که بخواهد بار اضافی بر کبد اعمال کند در آن استفاده‌نشده است. قرص لیورکر هلث اید کبد را سم‌زدایی و چربی زدایی کرده و بدین ترتیب سلامت عمومی فرد را بهبود می‌بخشد. در ادامه مقاله خواص ترکیبات بکار رفته در قرص لیورکر هلث اید شرح داده‌شده است.

خار مريم (Silybum Morianum) 

خار مریم یکی از گیاهان مفید موجود در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید است که برای درمان مشکلات کبدی و صفراوی مورداستفاده قرار می‌گیرد. خار مریم برای درمان هپاتیت و سیروز الکلی کبد نیز مؤثر است و مانع رسوب چربی‌ها در کبد و ابتلا به بیماری کبد چرب می‌شود.

ترکیب مؤثره موجود در خار مریم سیلی مارین است که از ورود سموم و ترکیبات آسیب‌رسان به کبد جلوگیری کرده و با حذف این مواد مضر و خاصیت سم‌زدایی از بافت کبد محافظت می‌کند. سیلی مارین یک بیوفلاوونوئید با خواص آنتی‌اکسیدانی بالاست که با رادیکال‌های آزاد مقابله می‌کند.

خار مریم موجود در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید سطح آنزیم‌های کبدی را تعدیل می‌کند و باعث کاهش سطح بیلی‌روبین سرم و کاهش چربی‌های موجود در کبد می‌شود.

گل قاصدك (Dandelion)  

گل قاصدک یک گیاه دارویی مفید برای حفظ سلامت کبد است که در ترکیب قرص لیورکر هلث اید موجود است. استفاده از گل قاصدک برای بهبود مشکلات کبد و کیسه صفرا از قدیم تاکنون مرسوم است. این گیاه باعث بهبود بیماری‌های کبدی مانند سیروز و هپاتیت شده و سطح بیلیروبین و زردی پوست را پس از مدتی استفاده کاهش می‌دهد.

زرشك (Barberry)  

زرشک یکی از خوراکی‌های مفید برای درمان اختلالات کبد و کیسه صفرا است که در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید گنجانده‌شده است. آلکالوئیدهای موجود در این گیاه عملکرد کبد، ترشح اسیدهای صفراوی و جریان آن را بهبود می‌بخشند. زرشک کبد را پاک‌سازی کرده و با رادیکال‌های آزاد ناشی از مصرف الکل و مصرف خوراکی مضر مقابله می‌کند.

مصرف زرشک سطح بیلی‌روبین خون را کاهش داده و از ایجاد سنگ‌های صفراوی و التهاب کیسه صفرا که درنتیجه بیماری کبد چرب ایجاد می‌شوند، جلوگیری می‌کنند.

زردچوبه ( Turmeric)

زردچوبه امروزه به‌عنوان یکی از گیاهان دارویی مفید برای درمان امراض مختلف کاملاً شناخته‌شده است. زردچوبه به این دلیل در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید گنجانده‌شده است که خواص آن برای حفظ سلامت و بهبود عملکرد کبد طی مطالعات مختلف نشان داده‌شده است.

ماده مؤثره موجود در ترکیب زردچوبه کورکومین است که یک آنتی‌اکسیدان قوی با خواص سم‌زدایی بالاست. این ماده با تحریک تولید صفرا از کبد محافظت کرده و مانع ابتلا به کبد چرب می‌شود.

کنگر فرنگی (Artichoke)

کنگرفرنگی یکی دیگر گیاهان مفید برای حفظ سلامت کبد است که در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید وجود دارد. مواد مؤثره موجود در کنگرفرنگی سینارین و اسیدکافئیک است که با تحریک تولید صفرا باعث سم‌زدایی کبد می‌شود. کنگر فرنگی یکی از ترکیبات مؤثر برای کاهش کلسترول و چربی خون است بنابراین مانع بروز بیماری کبد چرب خواهد شد.

متیونین (Methionine)

متیونین یکی از آمینواسیدهای سولفوردار مفید برای سنتز کلاژن و پروتئین‌هاست که در ترکیب قرص لیورکر هلث اید وجود دارد. متیونین باعث تجزیه چربی‌های تجمع یافته در کبد شده و از بیماری کبد چرب جلوگیری می‌کند. مصرف قرص لیورکر هلث اید با دارا بودن این اسیدآمینه مفید می‌تواند به بهبود وضعیت کبد در بیماران مبتلابه کبد چرب و سیروز کبدی کمک کند.

کولین (Choline)

کولین جزء ویتامین گروه B و معروف به B4 است که در فرمولاسیون قرص لیورکر هلث اید وجود دارد. کولین با تأثیر بر متابولیسم چربی‌ها به چربی سوزی در بدن کمک کرده و مانع رسوب چربی‌ها در کبد و بیماری کبد چرب می‌شود. کولین همچنین با افزایش ترشح VLDL از کبد باعث خروج چربی‌ها از این ارگان شده و سوزاندن آن‌ها برای تولید انرژی را تسهیل می‌کند.

اینوزیتول (Inositol)

اینوزیتول یکی از ویتامین‌های گروه B است که به دلیل اثر لیپوتروپیک در ترکیب قرص لیورکر هلث اید گنجانده‌شده است. اینوزیتول مانع تجمع چربی در کبد شده و برای درمان بیماری کبد چرب بسیار مفید است. اینوزیتول در کنار کولین به‌طور بسیار مؤثری مانع تجمع چربی در کبد و بیماری کبد چرب می‌شود.

تورین (Torino)

یکی از اسیدهای آمینه‌های مهم و ضروری برای بدن است که در ترکیب قرص لیورکر هلث اید وجود دارد. تورین از تجمع چربی در کبد و بافت‌های اطراف آن جلوگیری کرده و یک چربی سوز مفید است که ورزشکاران هم از آن استفاده می‌کنند. تورین با مکانیسم‌های مختلف کبد را سم‌زدایی کرده و به حفظ سلامت کبد کمک می‌کند.

محصول مشابه با قرص لیورکر هلث اید محصول "کپسول نوتری لیور ساپورت نوتری سنتری" جهت هبود علائم بیماری هپاتیت و دیگر بیماری های کبدی نظیر سیروز کبدی، مسمومیت های کبدی و سلامت بدن می باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف قرص لیورکر هلث اید

لیورکر هلث اید یک قرص گیاهی (HealthAid Livercare) بسیار مفید برای حفظ سلامت کبد است. تأثیر گیاهان دارویی موجود در این مکمل برای بهبود عملکرد کبد کاملاً اثبات‌شده است. افرادی که از بیماری کبد چرب رنج می‌برند و دچار مشکلاتی مانند زردی پوست و بالا رفتن سطح آنزیم‌های کبدی هستند به‌راحتی می‌توانند با خرید قرص لیورکر هلث اید و مصرف آن، وضعیت عمومی خودشان را بهبود ببخشند.

قرص لیورکر هلث اید (HealthAid Livercare) را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.

 حاوی گیاهان دارویی است که ترشح اسیدهای صفراوی و خروج ترکیبات مضر را از کبد تسریع می‌کنند. از طرفی برخی از ترکیبات موجود در این مکمل اثر لیپوتروپیک دارند و باعث تجربه چربی‌های موجود در کبد می‌شوند.

آقایان و خانم‌ها در سنین مختلف می‌توانند نسبت به خرید و سفارش قرص لیورکر هلث اید اقدام کرده و سلامت کبدشان را بهبود ببخشند زیرا کبد یکی از مهم‌ترین ارگان‌های بدن است که با مصرف این قرص می‌توان از ابتلا به بیماری شایع کبد چرب در امان ماند.

مزایا و خواص لیورکر هلث اید

 • مناسب برای بيماران مبتلابه ديابت، پرفشاری خون، سلياک و عدم تحمل به لاكتوز
 • بهبود وضعیت کبد چرب و همچنین کاهش سطح آنزیم‌های کبدی
 • فاقد هرگونه مواد نگه‌دارنده، رنگ مصنوعی و طعم‌دهنده
 • یک مکمل کاملاً گیاهی و مناسب برای گیاهخواران
 • کمک به بهبود مشکلات کبد و کیسه صفرا
 • سم‌زدایی کبد توسط گیاهان دارویی
 • حفظ سلامت عمومی بدن و کبد
 • جلوگیری از ابتلا به کبد چرب

مقدار و نحوه مصرف لیورکر هلث اید

بزرگ‌سالان و افراد بالای 16 سال روزانه 2 الی 4 عدد قرص میل نمایند.

عوارض لیورکر هلث اید

تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است .

هشدار و پیشنهاد برای مصرف لیورکر هلث اید

 • لیورکر هلث اید (HealthAid Livercare) را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • مقدار توصیه‌شده جهت مصرف را بدون مشورت با پزشک و یا داروساز افزایش ندهید.
 • اگر قصد بارداری دارید با مشورت پزشک لیورکر هلث اید را مصرف کنید.
 • در دوران بارداری و شیردهی با دستور پزشک مصرف شود.

پیشنهاد باهمانه برای درمان بیماری کبد چرب افراد مبتلا، طبق گفته های رئیس مرکز تحقیقات بیماری‌های گوارش و کبد دانشگاه علوم پزشکی، مطالعه خبر "مبتلایان به کبد چرب با ورزش درمان می‌شوند!" می باشد.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

آیا لیورکیر بر بارداری ضرر دارد؟

سلام و خسته نباشید.
دکتر گوارشم برای کبد چربم و اینکه آنزیمهای کبدم بالا هستند، لیورکیر تجویز کردن،من الان قصد بارداری دارم.
آیا از الان که میخواهم اقدام به بارداری کنم،باید مصرفِ این قرص رو قطع کنم؟ یا ضرری ندارد؟لطفا جواب قطعی و موثق بدهید که به بارداریِ بنده اثرِ منفی نگذارد، با تشکر

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
باتوجه به مداخل بودن عوامل مختلفی در این زمینه و درنظر گرفتن شرایط مختلف بهتر است با پزشک معالج خود مشورت نمایید.
باتشکر

سلام

بعد از خوردن قرص لیورکر حتی بعد از غذا به شدت دچار معده درد می شوم.
لز دوستان و نزدیکان هم که پرسیدم همین عارضه را تجربه کرده اند!!!
علت چیست؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام کاربر گرامی
این محصول بهتر است با معده پر مصرف شود و یا وسط غذا میل گردد.

Tab livercare

من دكتر داروساز هستم تا حالا چهار مورد از مريضها نسبت به اين دارو عدم تحمل و افزايش فشار خون گزارش كرده اند كه نسبت به انواع برندهاى ديگر راحت تحمل مى كردهاند

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No