*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه کپسول جینسانا فارماتون استفاده نمایید*

افزایش قدرت سیستم قلبی و عروقی بدنبرطرف ساختن و یا بهبود مشکلات جنسیتقویت سیستم ایمنی بدنکاهش عوارض یائسگیتنظیم قند خون

75,600 تومان

کمک به بهبود شرایط روحی ، روانی و افزایش تمرکز ذهنی و حافظهکمک به کاهش چربی خون و کمک به بهبود سلامت کبد چربکمک به بهبود علایم عمومی ناشی از افزایش سنکمک به حفظ توان بدن در طول رژیم

79,500 تومان

خرید اینترنتی کپسول جینسانا فارماتون 30 عددی

کپسول جینسانا فارماتون

Pharmaton Ginsana

 • کاهش استرس وتنش از طریق تاثیر بر سیستم عصبی مرکزی
 • افزایش میزان جذب اکسیژن توسط سلولها
 • تامین انرژی کافی برای فعالیت های روزانه
 • افزایش تمرکز و پیشگیری از آلزایمر
 • بهبود توان جنسی و قدرت باروری
 • تقویت سیستم ایمنی بدن

فارماتون Pharmaton فارماتون Pharmaton

ناموجود

نوع محصولکپسول
نام برندفارماتون Pharmaton
کشور مبدأ برندسوئیس
تعداد30 تایی
کاراییتقویت قوای جسمی و ذهنی ، رفع خستگی
روش مصرفروزی 2 عدد
ویتامین ها و مواد شاخصعصاره جینسینگ
نوع محفظه نگهدارندهقوطی شیشه ای
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی302002039014

کپسول جینسانا فارماتون Pharmaton Ginsana

کپسول جینسانا در یک نگاه

جینسانا (Ginsana) ساخت شرکت فارماتون سوئیس است. جینسانا به‌طور ویژه برای بزرگ‌سالانی طراحی‌شده است که به انرژی روزانه بیشتری نیاز دارند. همه افراد از یک مدیر خسته تا یک روزنامه‌نگار تحت‌فشار و حتی مادرانی که در تلاش برای مدیریت خانواده و شغل خودشان هستند می‌توانند از کپسول‌های جینسانا استفاده کنند. جینسانا بهترین مکمل غذایی انرژی‌بخش برای افرادی است که برای عملکرد بهتر در طول روز نیازمند انرژی بیشتری هستند. جینسانا نتیجه بیش از 40 سال مطالعه بالینی و بسیار قابل‌اطمینان است.

مشخصات و ترکیبات کپسول جینسانا فارماتون

جینسانا یک ترکیب کاملاً طبیعی برای فراهم کردن انرژی موردنیاز روزانه است. جینسانا از باکیفیت‌ترین گیاه جینسنگ موجود در دنیا تهیه‌شده است و سطح انرژی شمارا به‌صورت طبیعی و بدون هیچ ماده شیمیایی افزایش می‌دهد.

جینسینگ یکی از قدیمی‌ترین گیاهانی است که برای بهبود سلامت عمومی و افزایش انرژی توسط انسان‌ها مورداستفاده قرار می‌گرفته است. خواص جینسینگ برای تقویت سیستم ایمنی و مقابله با شرایط استرس‌زا کاملاً شناخته‌شده و اثربخشی آن ازنظر بالینی ثابت‌شده است.

جینسینگ انواع مختلفی دارد به‌عنوان‌مثال جینسینگ آسیایی در کره و چین کشت می‌شود و برای بهبود عملکرد ذهن و فکر، درمان دیابت و اختلالات نعوظ در آقایان مورداستفاده قرار می‌گیرد.

جینسینگ آمریکایی برای درمان دیابت و پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی و آنفلونزا استفاده می‌شود. جینسینگ سیبری نوع دیگری از این گیاه است و برای پیشگیری از ابتلا به سرماخوردگی و آنفلوانزا و کاهش شدت فعالیت هرپس ویروس‌های سیمپلکس (ویروس تب‌خال) و درمان دیابت نوع 2 مصرف می‌شود.

نکته مهم دیگری که در رابطه با انواع مختلف جینسینگ باید یادآور شد این است که مدت استفاده از این گیاهان نباید خیلی طولانی باشد. مثلاً جینسینگ آسیایی نباید بیش از 3 ماه مورداستفاده قرار گیرد، این مدت برای جینسینگ سیبری 2 ماه و برای جینسینگ آمریکایی 1 ماه است. ولی برخی از عصاره‌های جینسینگ تا 4 ماه قابلیت مصرف دارند و عوارضی ایجاد نمی‌کنند.

جینسنگ حاوی ترکیباتی ازجمله گلیکوزیدهای استروئیدی به نام پاناکیلون، ساپونینی به نام پاناکسوزید یا پاناکسین، مواد صابونی، اسانس روغنی فرار به نام پاناسین و یک هورمون و ویتامینB و ویتامین D، ترکیبات استیلنی، استرول ها و گلیکوزیدی به نام جینسینگ و همچنین سرشار از ویتامین A، B6 و زینک است.

کپسول جینسانا حاوی عصاره جینسینگ G115 است که مقدار آن در هر کپسول 100 میلی‌گرم است. عصاره جینسینگ G115 یک عصاره منحصربه‌فرد و ثابت‌شده ازنظر علمی است که از ریشه‌های گیاه Panax ginseng C.A. Meyer (جینسنگ کره ای) تهیه‌شده است.

کشت جینسینگ برای کاربرد در فرمولاسیون جینسانا طبق دستورالعمل‌های بین‌المللی کشاورزی صورت می‌گیرد. بعلاوه پس از برداشت تنها ریشه‌های 5 تا 7 ساله از طریق روش‌های عصاره گیری استاندارد برای تهیه عصاره جینسینگ مورداستفاده قرار می‌گیرند.

کنترل کیفی شدید در طول فرآیند عصاره گیری عدم وجود هرگونه آلودگی را در عصاره تضمین می‌کند و در انتها G115 استانداردسازی شده و آزمایش‌های بیشتر برای حمایت از کیفیت، تحمل‌پذیری و قابلیت اطمینان محصول صورت می‌گیرد.

درنهایت سطح بالای ایمنی، کارایی و اثرات مثبت این عصاره مورد آزمایش قرارگرفته و این مسئله در مطالعات انجام‌شده در سراسر دنیا ثابت‌شده است. عصاره جینسینگ G115 استانداردسازی شده است. استانداردسازی به این معنی است که هر دوز این عصاره حاوی مقادیر مساوی از ترکیبات فعال است؛ بنابراین کیفیت و کارایی هر کپسول نسبت به کپسول دیگر تضمین‌شده است.

مصرف جینسانا به‌تدریج عملکرد فیزیکی شمارا بهبود می‌بخشد، زمان ریکاوری پس از تمرینات سنگین را کوتاه‌تر می‌کند و از سیستم ایمنی در شرایط استرس‌زا پشتیبانی می‌کند.

جینسانا با بهره‌گیری از خواص جینسینگ سطح انرژی شمارا افزایش داده و مصرف انرژی را در بدن بهینه‌سازی می‌کند تا ضعف و خستگی را برطرف کند.

جینسینا به‌خوبی قابل‌تحمل است و هیچ عارضه جانبی در رابطه با آن گزارش نشده است. فقط در برخی منابع ذکر کرده‌اند که عصاره جینسینگ تأثیر داروهای ضد انعقاد را کاهش می‌دهد. برای پیشگیری از این مشکل بهتر است افرادی که قرص‌های ضد انعقاد مصرف می‌کنند قبل از مصرف جینسانا با پزشک مشورت کنند.

مزایای مصرف جینسانا

خستگی و ضعف یکی از عواملی است که باعث می‌شود ما از کارهای روزانه خود عقب بیافتیم. حتماً برای شما هم پیش‌آمده است که بعضی از روزها حتی بعد از یک خواب کامل بی‌حال و خسته هستید. خستگی و ضعف به هر دلیلی اعم از کار زیاد یا استراحت ناکافی یک عامل دردسرساز برای انجام کارهای روزمره است.

سطح انرژی بالا یکی از فاکتورهای مهم برای موفقیت در زندگی است. شما وقتی شاداب و سرحال هستید قطعاً وظایف کاری خودتان را به نحو بهتری انجام می‌دهید و مهم‌تر اینکه بدون خستگی کل برنامه‌ریزی روزانه خودتان را با موفقیت انجام می‌دهید.

خستگی و ضعف در طول روز معمولاً ما را بی‌حوصله می‌کند و همین بی‌حوصلگی کارایی ما را کاهش می‌دهد و با تأثیر بر خلق‌وخو روابط اجتماعی ما را نیز تحت تأثیر قرار می‌دهد.

مکمل‌های زیادی این روزها برای افزایش سطح انرژی و برطرف کردن ضعف و خستگی افراد تولید و به بازار عرضه‌شده است. یکی از بهترین انواع این مکمل‌ها جینسانا است که بدون استفاده از هیچ ماده شیمیایی فقط با بهره‌گیری از خواص گیاه نیروبخش جینسینگ تهیه‌شده است.

جینسینگ از گذشته تاکنون برای رفع خستگی‌های جسمی و روحی و افزایش قوای بدنی مورداستفاده قرارگرفته است. عصاره جینسینگ بکار رفته در جینسانا به‌طور کاملاً طبیعی و با افزایش اکسیژن‌رسانی به سلول‌ها سطح انرژی بدن را افزایش می‌دهد.

جینسینگ همچنین با تأثیر بر روی اعصاب تنش و اضطراب را در فرد کاهش می‌دهد و خستگی‌های روحی ناشی از آن را برطرف می‌کند؛ بنابراین مصرف جینسانا در موقعیت‌های دشوار زندگی یکی از بهترین راه‌ها برای مدیریت انرژی و افزایش توان فرد است.

عصاره جینسینگ بکار رفته در فرمولاسیون جینسانا با دارا بودن ویتامین‌ها و مینرالهای مفید برای بدن از سوءتغذیه پیشگیری کرده و سطح انرژی افراد را برای فعالیت‌های گوناگون افزایش می‌دهد.

مصرف جینسانا به همه افراد کم انرژی و افرادی که به دلیل مشاغل سخت در انتهای روز دچار ضعف و خستگی بیش‌ازحد می‌شوند توصیه می‌شود.

مزایا و خواص کپسول جینسانا فارماتون

 • کمک به بهبود حافظه و تمرکز و جلوگیری از ابتلا به آلزایمر
 • کمک به بهبود حافظه و تمرکز و جلوگیری از ابتلا به آلزایمر
 • رفع خستگی ناشی از فعالیت بدنی و تسریع ریکاوری
 • تقویت سیستم ایمنی و جلوگیری از ابتلا به بیماری‌ها
 • افزایش توان جنسی و رفع مشکلات نعوظ در آقایان
 • کاهش سطح استرس و تنش‌های روزانه
 • افزایش سطح انرژی و توان فرد

مقدار و نحوه مصرف کپسول جینسانا فارماتون

روزانه 2 عدد کپسول استفاده گردد. می توانید هر دو کپسول را همراه با صبحانه میل کنید و یا یک عدد را همراه با صبحانه و دیگری را همراه با ناهار استفاده نمایید. در ازای هر کپسول ، یک لیوان آب بنوشید.

عوارض کپسول جینسانا فارماتون

جینسانا به‌طورکلی بسیار قابل‌تحمل است ولی در موارد نادر ممکن است باعث عوارض گوارشی (مانند تهوع، درد معده و اسهال) و کاهش نیاز به خواب شود.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول جینسانا فارماتون

 • جینسانا برای مصرف بلندمدت تهیه‌شده است و هیچ اثر دوپینگ گونه و تأثیرات شبه استروژنی ندارد بنابراین برای دوران یائسگی در خانم‌ها مناسب است.
 • جینسانا ممکن است اثرات ضد انعقادی داروها را کاهش دهد بنابراین در صورت مصرف وارفارین و دیگوکسین با پزشک مشورت کنید.
 • کپسول جینسانا حاوی قند نیست بنابراین افراد دیابتی نیز می‌توانند از این محصول استفاده کنند.
 • توصیه می‌شود تا 2 هفته قبل از عمل جراحی مصرف جینسانا را متوقف کنید.
 • جینسانا را در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری کنید.
 • در دوران بارداری و شیردهی نباید جینسانا مورد مصرف قرار بگیرد.
 • جینسانا برای افراد 12 سال به بالا قابل‌مصرف است.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه