*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی استفاده نمایید*

تامین ویتامین های مورد نیاز بدنتقویت سیستم ایمنی بدنکمک به سلامت عمومی

132,300 تومان

کمک به بهبود شرایط روحی ، روانی و افزایش تمرکز ذهنیکمک به کاهش چربی خون و کمک به حذف چربی از کبدکمک به بهبود علایم عمومی ناشی از افزایش سنکمک به حفظ توان بدن در طول رژیم های مختلف

78,000 تومان

خرید آنلاین کپسول فارماتون 30 عددی

کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی

Geriatric Pharmaton Capsule 30

 • افزایش دهنده سطح انرژی بدن و کاهش علائم مرتبط با خستگی و افسردگی
 • تامین نیاز بدن به ویتامین ها و مواد معدنی و سلامت پوست، مو و ناخن
 • بهبود سلامت عمومی بدن و جلوگیری از مشکلات ناشی از افزایش سن
 • پیشگیری و یا رفع مشکلات مرتبط با تحلیل مفاصل و استخوانها
 • بهبود حافظه ، تمرکز و سلامت روحی-روانی

فارماتون Pharmaton فارماتون Pharmaton

ناموجود

نوع محصولکپسول
نام برندفارماتون Pharmaton
کشور مبدأ برندسوئیس
تعداد30 عددی
کاراییبهبود سلامت عمومی بدن و افزایش کارایی و سطح انرژی
روش مصرفروزانه یک عدد از این کپسول را همراه با غذا و مقدار کافی آب، مصرف نمایید.
ویتامین ها و مواد شاخصویتامین های A,B1,B2,B6,B12,C,D,E
نوع محفظه نگهدارندهقوطی شیشه ای
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی1228027130

کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی Geriatric Pharmaton Capsule 30

فارماتون 30 تایی در یک نگاه

کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی ( Geriatric Pharmaton Capsule 30) یک ترکیب دارویی حاوی مولتی ویتامین و مینرال است که در آن طیف متنوعی از ترکیبات و مواد مغذی نظیر جینسینگ، ویتامین‌ها، مواد معدنی، عناصر کمیاب و برخی از ترکیبات گیاهی است. این فرآورده برای بزرگ‌سالان و به‌صورت سافت ژل در بسته‌های 30 تایی و 100 تایی تولید می‌شود. فارماتون باعث بهبود عملکرد روحی و روانی، بازسازی و تقویت قوای جسمانی و پیشگیری از عوامل هشداردهنده و مشکلاتی می‌شود که در درازمدت و به دنبال افزایش سن بروز می‌کنند. شما با استفاده از این محصول 20 مورد از ضروری‌ترین مواد مغذی، ویتامین‌ها و عناصر کمیاب را در مقادیری که بدنتان روزانه به آن نیاز دارد، دریافت خواهید کرد.

مشخصات و ترکیبات فارماتون 30 عددی

کپسول فارماتون یک مکمل فوق‌العاده است که حاوی میزان متعادلی از ویتامین‌ها، مواد معدنی و عناصر کمیابی است که بدن به‌طور روزانه به آن نیاز دارد. ویتامین‌ها برای سلامت عمومی بدن و فعالیت‌هایی نظیر رشد سلولی، خونسازی، عملکرد مناسب سیستم عصبی و همین‌طور کمک برای پیشگیری از بیماری‌های حاد اهمیت دارند. اگر بدن ما با کمبود ویتامین مواجه شود عوارضی مانند ریزش مو، ضعف بدنی، کاهش حافظه و خستگی شدید را بارز می‌سازد.

 عناصر معدنی نیز در بدن اهمیت ویژه‌ای دارند؛ بدون مواد معدنی متابولیسم سلول‌ها امکان‌پذیر نیست. متابولیسم یعنی مجموعه‌ای از واکنش‌های شیمیایی درون سلولی که به واسطه آن، فعالیت‌های مختلف یک موجود زنده، کنترل می‌شود. مواد غذایی ما حاوی برخی از مواد معدنی است که گیاهان و حیوانات از طریق خاک جذب می‌کنند. فارماتون علاوه بر آن‌ها، شامل برخی مواد معدنی کلیدی و کمیاب است که به سلامت بدن و حفظ تعادل آن کمک می‌کنند.

این مکمل رژیمی غذایی به‌صورت سوسپانسیون درون کپسول نرم (سافت ژل) ارائه شده است؛ بنابراین انطباق زیستی بسیار خوبی دارد و جزء پذیرفته‌شده‌ترین مکمل‌های مولتی ویتامین در سراسر دنیا می‌باشد. مطالعات بالینی نشان می‌دهد که مصرف مداوم این دارو بر عملکرد ذهنی و فیزیکی تأثیر مثبت دارد.

مواد مؤثره موجود در فارماتون

فارماتون حاوی کلیه ویتامین‌های مورد نیاز بدن ازجمله ویتامین‌های A، B1، B6، B12، C، D، E می‌باشد. این ویتامین‌ها در متابولیسم پروتئین‌ها، چربی‌ها و کربوهیدرات‌ها در بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین بدن برای تکمیل فرآیند هضم و جذب به ویتامین‌های B نیاز دارد که به مقدار کافی در این مکمل وجود دارند. ویتامین‌ها در ترشح بسیاری از آنزیم‌ها و هورمون‌ها نیز دخالت دارند و از بروز بسیاری از بیماری‌ها پیشگیری می‌کنند.

با توجه به این‌که ویتامین C یک ویتامین محلول در آب است ذخیره‌سازی آن در بدن امکان‌پذیر نیست درنتیجه باید روزانه و از طریق رژیم غذایی مصرف شود. ویتامین C یک آنتی اکسیدان طبیعی است که در افزایش جذب آهن و روی، تقویت سیستم ایمنی بدن ، استحکام بافت استخوانی، حفظ سلامت پوست، تقویت و حفظ غشای سلولی و بافت همبند نقش دارد.

ماده معدنی روی نیز یکی از عناصر حیاتی در بدن است که در فرآیند تولید پروتئین‌ها و بیش از 100 آنزیم مختلف در بدن شرکت می‌کند. همچنین بدن ما از روی برای متابولیسم مواد غذایی و تولید هورمون تستوسترون و اسپرم در مردان استفاده می‌کند. روی در سلامت پوست، مو و ناخن اهمیت ویژه‌ای دارد. بر اساس پژوهش‌ها 60 درصد از جمعیت دنیا دچار کمبود روی هستند.

فارماتون 30 عددی علاوه بر این‌ها، شامل نیکوتین آمید، کلسیم پانتوتنات، آهن، کلسیم، فلوئور، مس، پتاسیم، منگنز، منیزیم و لسیتین است؛ بنابراین با دارا بودن بیش از 20 ویتامین و ماده معدنی،خرید آنلاین قرص فارماتون می‌تواند کمبودهای بدن را که ناشی از تغذیه نادرست یا سوء جذب مواد غذایی هستند را رفع کند.

بهبود فرایند متابولیسم

با خرید فارماتون مواد معدنی، ویتامین‌ها و دیگر عناصر مؤثر در متابولیسم بدن تأمین می‌شود. این مکمل با برخورداری از ترکیبات مؤثر در متابولیسم چربی‌ها نظیر لینولئیک، کولین، اینوزیتول علاوه بر بهبود فرایند چربی سوزی ، باعث کاهش ذخایر چربی کبد نیز می‌شود.

بهبود عملکرد ذهنی

مواد مؤثره موجود در ژریاتریک فارماتون استرس‌های ذهنی و جسمی بزرگ‌سالان را کنترل می‌کند. این کپسول دارای غلظت بالایی از عصاره جینسینگ G115 است. مهم‌ترین تأثیر جینسینگ افزایش انرژی و توان جنسی و همچنین درمان ناباروری است. جینسینگ با دارا بودن ترکیبات ویژه، یک اثر تحریک‌کنندگی نسبی بر مغز و بدن دارد. درنهایت باعث بهبود فراینده حافظه و یادگیری و افزایش تمرکز ذهنی شده و در درمان افسردگی، اضطراب و خستگی مزمن نقش دارد. دی متیل آمینواتانول بی تارتارات موجود در فارماتون نیز باعث رفع بی‌حوصلگی و خستگی ذهنی و بهبود خلق‌وخو می‌شود.

برای شناخت بیشتر قرص فارماتون و خواص و مزیت آن مطالعه مقاله "قرص فارماتون چیست | خواص و قیمت قرص فارماتون" پیشنهاد می‌شود.

پیشبرد فرایند خونسازی

این مکمل با برخورداری از ماده معدنی آهن، فرایند خونسازی را در بدن بهبود می‌بخشد. با توجه به اینکه مهم‌ترین نقش آهن در بدن تولید هموگلوبین و گلبول‌های قرمز خون است که فرآیند انتقال اکسیژن را به عهده دارند، کمبود آهن در بدن باعث ایجاد عوارضی مانند سرگیجه، رنگ‌پریدگی، ضعف و خستگی زودرس می‌شود. فارماتون حاوی مقدار کافی از آهن مورد نیاز بدن است.

تماس با فزوشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص فارماتون 30 عددی

 • تأمین و حفظ توان بدنی در طی رژیم‌های مختلف (مانند رژیم‌های پزشکی و لاغری)
 •  افزایش توان بدنی و جلوگیری از خستگی مفرط در طول تمرینات ورزشی
 • تغییر و بهبود حالات روحی روانی و تمرکز ذهنی بهتر بخصوص در جوانان
 • تقویت سیستم ایمنی بدن و بهبود مقاومت بدن در عفونت‌ها و بیماری‌ها
 • حفاظت از استخوان‌ها و مفاصل و جلوگیری از تحلیل رفتن آن‌ها
 • بهبود توان بدنی پس از بیماری‌ها و کاهش دوره نقاهت
 • مقابله با فقر ویتامین‌ها و مواد معدنی مورد نیاز بدن
 • بهبود سلامت عمومی بدن با افزایش سن
 • بهبود و افزایش توان جنسی و جسمی
 • سلامت پوست مو ناخن
 • کاهش چربی خون

مقدار و نحوه مصرف فارماتون 30 عددی

 • خرید فارماتون امریکایی برای افراد دیابتی و فشار خون بالا مناسب است و ممانعتی ندارد.
 • دوز توصیه‌شده دارو یک عدد روزانه است و ترجیحاً بعد از صبحانه مصرف می‌شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فواید و ویژگی های فارماتون امریکایی مقاله"قرص فارماتون اصل سوئیس"را مطالعه کنید.

عوارض فارماتون 30 عددی

 • تاکنون عارضه جانبی خاصی برای خرید اینترنتی فارماتون اصل گزارش نشده است. در موارد نادری مصرف و خرید فارماتون ممکن است عوارض جانبی مانند کم خوابی ، بثورات پوستی، سردرد، احساس سرگیجه و مشکلات گوارشی مانند تهوع، اسهال و استفراغ و درد شکمی ایجاد کند.
 • خرید قرص فارماتون اصل در بیماران کلیوی توصیه نمی‌شود. درصورتی‌که باردار هستید یا در دوران شیردهی قبل از مصرف با پزشکتان مشورت کنید. میزان بالای ویتامین A در بدن می‌تواند به آسیب به جنین و حتی سقط آن منجر شود.
 • کپسول فارماتون بادام‌زمینی، سویا و لاکتوز دارد اگر به این مواد حساسیت خاصی دارید، از مصرف وخرید فارماتون خارجی خودداری کنید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف فارماتون 30 عددی

 • برای این‌که از مصرف این کپسول نتیجه بهتری بگیرید بهتر است آن را چند ماه مصرف کنید. ترجیحاً کپسول همراه مقدار کمی آب مصرف شود. درصورتی‌که بلع آن برایتان مشکل باشد می‌توانید آن را برش داده و محتویات آن را همراه عسل، مربا و یا غذا میل کنید.
 • خرید اینترنتی فارماتون برای پیشگیری،تشخیص یا درمان بیماری نیست و تنها یک مکمل رژیمی غذایی است؛ بنابراین اگر بیماری خاصی دارید ابتدا علت آن را توسط پزشک متخصص ریشه‌یابی کنید.
 • بطری را در جای خشک و خنک نگهداری کنید و برای حفاظت از دسترسی اطفال، درب آن را محکم ببندید.
 • برای خرید قرص فارماتون خارجی در دوران بارداری و شیردهی با پزشک مشورت کنید.

محصول مشابه با فارماتون جهت تامین نیاز روزانه آقایان به مواد مغذی "قرص ول من ویتابیوتیکس مخصوص آقایان" و نیاز روزانه زنان به ویتامین  "قرص ول ومن ویتابیوتیکس مخصوص خانم ها" پیشنهاد می شود.

برای مشاهده و تهیه قیمت قرص فارماتون 100 عددی بر روی فارماتون 100 عددی کلیک کنید.

نظرات کاربران باهمانه

چاقی

با عرض سلام و خسته نباشید
من کم خونی گلبول سفید دارم تب حسبه هم دارم خیلی بیش از حد لاغر شدم وبدنم بی حس احساس میکنم همینجور که نشستم بعضی مواقع میخام بخورم زمین البته رفتم دکتر اندسکوپی گفت ورم معده داری یه کم الان میخاستم ازتون فارماتون بخرم گفتم اول متمعن بشم چی بخرم بهتره خواهش میکنم راهنمایم کنید ممنون میشم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
مصرف فارماتون با تامین ویتامین و مواد معدنی موردنیاز شما منجربه بهبود قوای جسمی و سلامت عمومی شما شده و همچنین مکمل های ویتامینی منجربه افزایش اشتها نیز می گرددو گزینه مناسبی جهت تامین انرژی و بهبود سلامت جسمانی شما است.
باتشکر

چگونه سفارش دهم ؟

سلام برای سفارش این دارو باید با چ شماره ایی تماس بگیرم ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون خریدم ولی روش

سلام وقتتون بخیر ???? من فارماتون رو الان سه روزه از جای دیگه خریدم روش نوشته فارماتون ولی روش ژریاتریک رو ننوشته اصله؟
از چند جا پرسیدم نداشت الان فهمیدم سایت شما داره این تموم شد از شما میگیرم قیمت رو هم میگین؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
در فارماتون اصل باید لیبل سازمان غذا و دارو داشته و اینکه روی خود قرص نام فارماتون هک شده باشد.
در حال حاضر فارماتون موجود نمی باشد.

مکملی بی نظیر

باسلام. پیشنهاد میکنم افرادی که از خستگی رنج می برن ازین محصول استفاده کنن . باتشکر از سایت خوبتون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

خرید

میخواستم بدونم این محصول دوباره موجود میشه کی دوباره موجودی محصول رو پر میکنید ممنون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی

سللام آيااين مکمل راهمراه باقرص متوهگزال23.75دروعده صبحانه میشه مصرف کرد؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، مصرف این دو محصول با هم مشکلی به دنبال نخواهد داشت البته بهتر است با یک تا دو ساعت فاصله از هم مصرف شوند.

کپسول ژریاتریک فارماتون 30 عددی

بهترین جایگزین برای ژریاتریک فارماتون چی هستش ؟
من صورتم در حین بدنسازی زرد رنگ میشه و احساس خستگی دارم و علائم کم خونی رو دارم تقریبا
چه دارویی میتونه این علایم رو از بین ببره و املاح معدنی بدن رو هم تامین کنه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
توصیه می شود که از مکمل Opti-men اسفاده شود. این مکمل با بیش از 76 ترکیب مختلف ، یک مولتی ویتامین کامل بخصوص برای افراد ورزشکار می باشد.
Verified purchase

قیمت

لطفا قیمت را با بازار هماهنگ کنید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون

همه جارو زنگ زدم تنها جایی که فارماتون رو موجود دارن سایت باهمانه ست با تشکر از سایت خوبتون و نظمتون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون

سلاام
خواستم ازتون تشکر کنم . رسید دستم فارماتون و واقعا اصل بود . روی خود کپسول هم اسم فارماتون حک شده

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون

سلام. تقریبا یک ماه این کپسول داخل یخچال و ازش استفاده نکردم،میشه استفاده کنم یا فاسد شده؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
باسلام به کاربر عزیز
ممکنه اثربخشی این محصول کمتر شده باشه اما اگر شرایط نگهداریش خوب بوده باشد خیر مشگلی ندارد.

خرید خوب

هیچ جا فارماتون پیدا نمیشه سفارش دادم بعد از دو روز بدستم رسید و اصل بود

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون

یعنی هیچ جا فارماتون ندارن زنگ زدم باهمانه گفتن داریم واقعا تعجب کردم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

فارماتون یا ولمن

برای آقایون فارماتون پیشنهاد میدید یا ولمن ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

مقایسه

۳۰ عددی این محصول ایا کیفیتش پایینتر از ۱۰۰عددی هست با اینکه کمتر داره ارزونتره الان نوشابه هم وقتی بزرگتره ارزونتر از بطری کوچکتره یا هر محصول دیگه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص فارماتون برای خانمها

سلام میخواستم بدونم قرص فارماتون خانمها و آقایون داره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام
کاربر عزیز، قرص فارماتون هم برای خانومها هست هم برای آقایون و فقط از نظر تعداد متفاوت است.

فارماتون

سلام واقعا محصول خوبیه فارماتون...فقط میخوام بدونم برای کدوم کشوره؟اصله؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، این محصول ساخت کشور سوئیس می باشد . تمامی محصولات ما اصل بوده و دارای لیبل شبنم می باشد.
با تشکر

موجودی فارماتون 30 عددی

وای خیلی خوشحالم امروز با باهمانه تماس گرفتم گفتن فارماتون 30 عددی موجوده گفتم سریع اطلاع بدم شاید خیلی ها مثل من توان خرید فارماتون 100 عددی رو ندارن بهشون اطلاع بدم که باهمانه فارماتون 30 عددی رو داره
اوه انقدر خوشحال بودم یادم رفت سلام کنم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

محصولات مشابه