پشتیبانی آنلاین

کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال 60 عددی

Super Natural Royaljelly + Ginseng 60 Capsules

10420

 • تقویت قدرت حافظه و یادگیری
 • ضد التهاب و ضد سرطان
 • تقویت دستگاه گوارش
 • ضد عفونی کننده بدن
 • تنظیم سطح قند خون
 • کاهش چربی خون

برند: سوپر نچرال Super Natural

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

سرشار از آنتی اکسیدان های قوی جهت محافظت در برابر آثار مخرب رادیکال های آزادپیشگیری از پیری زودرس پوست و جوانسازی کننده پوست صورتبهبود حافظه و افزایش قدرت یادگیریافزایش دهنده میل جنسیتقویت سیستم ایمنیتنظیم فشار خوندرمان کم خونی

359,000 تومان

بهبود سوزش گلو بخصوص در سرماخوردگیمقابله با استرس و آرام بخشتقویت کننده سیستم ایمنیافزایش قوای جنسی افزایش سطح انرژیتقویت کننده حافظه

205,000 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندسوپرنچرال Super Natural
کشور مبدأ برندکانادا
تعداد60 عددی
کاراییتقویت قوای جسمی و ذهنی
روش مصرفروزی یک عدد مصرف شود.
ویتامین ها و مواد شاخصرویال ژلی ، جینسینگ
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی70046000810016

کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال 60 عددی Super Natural Royaljelly + Ginseng 60 Capsules

رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال در یک نگاه:

رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال ( Royaljelly + Ginseng ) یک کپسول حاوی مواد معدنی و انواع ویتامین‌های موردنیاز بدنی است که برای هر یک از بیماری‌ها و انواع یشگیری‌های ضروری بدن تولید شده و به راحتی می‌توان آن را خریداری کرد. برای همین منظور در این مقاله سعی داریم کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال را بیشتر توضیح دهیم و بدانیم که برای چه منظور باید استفاده شود و برای چه بیماری‌ها و پیشگیری‌هایی مفید است.

مشخصات و ترکیبات رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال

   این دارو یکی از داروهای اساسی و ویتامینه مفید برای بدن می‌باشد که هر نوع ماده معدنی و یا هر نوع ویتامینی که در این دارو استفاده‌شده، یک خاصیت ویژه دارد و برای هر یک از امراض موجود در بدن انسان مفید است؛ که در ادامه به برخی از مهم‌ترین و شایع‌ترین انواع آن‌ها اشاره می‌کنیم و تأثیر این دارو را بر این نوع بیماری‌ها برمی‌شماریم.

تنظیم قند خون

دیابت نوع یک و دو در حال افزایش جهانی هستند؛ که البته نوع 2 بیش از یک شیوع یافته و آن‌هم به دلیل عدم داشتن سبک صحیح زندگی و تغذیه نامناسب است.

در بسیاری از روش‌هایی که توصیه می‌شود تا سطح قند خون را کاهش دهیم و از دیابت در امان باشیم باید یک سری از مواد غذایی را بخوریم و از برخی دیگر امتناع کنیم، مثلاً خوردن چربی‌های مضر مثل روغن‌های جامد و حیوانی خودداری کنید و چربی‌های اثربخش بر سلامتی مثل امگا 3 را باید استفاده کرد تا از افزایش قند خون و خطر آن در امان باشید.

همچنین استفاده از فیبر برای تنظیم قند خون بسیار حیاتی است، فیبر را در میوه‌جات و سبزیجات باید مورد مصرف قرار داد.

اکنون در کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال مواد طبیعی و اساسی به‌راحتی با استفاده از مواد معدنی، ویتامین‌ها و چربی‌های سالم مثل امگا 3 و فیبر در کنار هم قرارگرفته‌اند و همه مواد موردنیاز بدنی مهیا می‌باشد که جهت تنظیم قند خون و سایر بیماری مربوط به فشارخون بسیار اثرگذار است.

تقویت سیستم گوارش با انواع ویتامین B

دستگاه گوارش یکی از دستگاه‌های کاربردی و مهم در بدن انسان است، ازاین‌رو به مراقبت و دقت بیشتری احتیاج دارد که باید به آن دقت کرد، برای همین وجود برخی از ویتامین‌های مهم در تنظیم و کارایی این سیستم به‌شدت موردنیاز هستند.

اما این ویتامین‌ها دقیقا کدام‌یک هستند، از هر یک چه مقدار روزانه باید مصرف کرد تا نتیجه دلخواه را بر روی این سیستم بگذارند و به دنبال این تناسبات مصرف خود را روزانه ادامه داد تا از بیماری‌های گوارشی به دورباشیم.

ویتامین‌های خانواده B مثل B1، B3،B7 و B6، B12 ازجمله ویتامین‌های حیاتی جهت تقویت سیستم گوارشی هستند. این ویتامین‌ها هر یک‌بر بخش خاص و تولیدات ویژه‌ای شراکت دارند. در کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپرنچرال این 5 ویتامین به‌اندازه های متغیر و اصولی به‌کاررفته‌اند.

علاوه بر ویتامین‌های خانواده B ویتامین‌های دیگر مثل C،D و A هم در تقویت سیستم گوارش حیاتی هستند که این ویتامین‌ها نیز به‌مانند B به‌خوبی با مختصات پزشکی در این کپسول استفاده‌شده‌اند.

بنابراین اگر می‌خواهید از امراض و بیماری‌های مربوط به گوارش ازجمله سرطان روده بزرگ، مری و معده در امان باشید و یا اگر بیماری‌های گوارشی دارید و درصدد بهبودی این امراض را هستید، کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال می‌تواند در مورد اینگونه بیماری های نامبرده موثر واقع شود.

تقویت حافظه با کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال

تقویت حافظه نیازمند ویتامین‌های زیادی می‌باشد، اما بیش‌ترین ویتامینی که حافظه جهت تقویت و کارایی به آن احتیاج دارد، ویتامین B و انواع آن‌که در بخش تقویت دستگاه گوارش به آن اشاره شد، جز ویتامین‌های اساسی برای تقویت سیستم حافظه و تفکر انسانی هستند.

برای همین کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپر نچرال برای دانش آموزان و دانشجویانی که نیازمند حافظه قوی و کارامد هستند بسیار ضروری و مفید خواهد بود و با خرید قرص رویال ژلی و مصرف آن متوجه اثرات مطلوب این محصول شوید.

.

درصورتی‌که موفق به خرید قرص رویال ژلی سوپرنچرال نشدید و یا ناموجود بود ، کپسول جینکوسان برای تقویت حافظه می‌تواند جایگزین مناسبی باشد.

کاهش چربی خون با ویتامین C

یکی از ویتامین‌های ضروری و مهم در جهت روند کاهش چربی خون ویتامین‌های C می‌باشد، این ویتامین که با استاندارد ویژه هم به‌عنوان یک آنتی‌اکسیدان و هم به‌عنوان یک عامل کاهنده چربی کار خود را در کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال Super Natural به‌خوبی انجام می‌دهد و می‌تواند برای بیمارانی که چربی خون و فشارخون دارند بسیار مناسب باشد.

دقت: در مورد افرادی که دارای بیماری‌های خاص هستند و یا فشارخون، دیابت و چربی خون دارند، نیازمند تجویز پزشک است و استفاده خودسرانه مجاز نمی‌باشد.

رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال: ضد سرطان

همچنان در این بخش اگر بخواهیم از مزایای کپسول Royal jelly and Ginseng سوپر نچگال تعریف کنیم، باید از خواص ویتامین B و انواع آن نام ببریم که در مسیر جلوگیری از بیماری سرطان نیز بسیار عالی عمل می‌کنند.

برخی از این ویتامین‌ها B17 می‌باشد که مواد غذایی زیادی در اطراف ما این ویتامین را دارند، اما آیا می‌توانیم همه آن‌ها را در کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپر نچرال آنتی‌اکسیدان‌های ویژه‌ای قرارگرفته که برای بسیاری از امراض و پیشگیری‌های ضروری؛ استفاده از ان بسیار پرسود است.

یکی از فوایدی که آنتی‌اکسیدان‌ها بر بدن دارند، سلامت و زیبایی پوست، مو و ناخن هست که باوجود آلودگی‌های هوایی، مواد غذایی ناسالم و مصارف سیگار و الکل یکی از موادی هستند که رادیکال‌های آزاد مواد نامبرده را می‌توانند خنثی کنند و آثاری پیری زودرس، شکنندگی مو، ناخن و سلامت پوست را جبران و تضمین کنند.

این آنتی‌اکسیدان‌ها در کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپر نچرال به‌خوبی قرار دارد و با تنظیمات درست نیازهای بدنی و مصرف به‌موقع این کپسول می‌توانید از امراض متعدد پیشگیری کنید.

گیاه جینسنگ در رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال

 جینسنگ یک گیاه بسیار مؤثر و قوی درزمینه:
 • تقویت سیستم ایمنی
 • تحلیل قوای بدنی
 • شادابی پوست
 • نیروی جنسی
 • تقویت حافظه
 • بی‌خوابی
 • استرس
 • غیره...

 است. همچنین به آن گیاه جوانی هم می‌گویند که چند سالی است از آن به‌عنوان یکی از ترکیبات اصلی داروهای متنوع استفاده می‌شود. برای همین منظور وجود این گیاه مؤثر در کپسول رویال ژلی و جینسنگ سوپر نچرال خود دلیل بر کامل بودن و اثربخشی این دارو می‌باشد.

جینسینگ درواقع یک واژه برای توصیف حدود دوازده گونه از گیاهان متعلق به جنس پاناکس است برای اطلاعات درخصوص خواص جینسینگ مقاله "خواص جینسینگ و موارد مصرف آن" پیشنهاد می‌شود.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

اگر به دنبال محصولی مشابه با خواص ذکرشده هستید، کپسول جینسانا ساخت کشور سوئیس انتخاب مناسبی است.

مزایا و خواص کپسول رویال ژلی و جنسینگ سوپر نچرال

 • تقویت قدرت حافظه و یادگیری
 • ضدالتهاب و ضد سرطان
 • تقویت دستگاه گوارش
 • ضد عفونی کننده بدن
 • تنظیم سطح قند خون
 • کاهش چربی خون

مقدار و نحوه مصرف رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال

پس از خرید قرص رویال ژلی روزی یک عدد کپسول را بعد از وعده غذایی مصرف کنید.

عوارض قرص رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال Super Natural

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این کپسول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال

 • افرادی که فشارخون پایینی دارند این محصول را بااحتیاط مصرف نمایند، زیرا رویال ژلی موجب کاهش فشارخون می‌شود.
 • بیماران باسابقه آسم و یا آلرژی با مشورت پزشک مصرف نمایند.
 • در دوران بارداری و شیردهی با مشورت پزشک مصرف شود.

نظرات کاربران باهمانه

کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال

آنتی اکسیدان تو این محصول ینی چی؟جوانسازه؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی
این آنتی‌اکسیدان‌ها در کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپر نچرال به‌خوبی قرار دارد و با تنظیمات درست نیازهای بدنی و مصرف به‌موقع این کپسول می‌توانید از امراض متعدد پیشگیری کنید.

کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال

لطفا بفرمائید مصرف همزمان جینسینگ با مواد حاوی کافئین مانند قهوه یا پودر آمینو انرژی مشکلی ایجاد می نماید یا خیر.من هم اکنون از قرص نروزان برای تقویت حافظه و تمرکز نیز استفاده می نمایم.

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
تداخلی بین مصرف این دو مکمل گزارش نشده است . می توانید آن را به همراه ترکیبات کافئین دار استفاده نمایید.

رویال ژلی و جینسینگ

با سلام، این دارو برای خانم ها هم مناسبه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام کاربر گرامی
بله. این محصول محدودیت مصرف نداشته و در بانوان نیز قابل استفاده می باشد.

با تشکر - مسئول فنی داروخانه باهمانه

رویال ژلی

سلام الان این محصولو هیج پیدا نکردم به جاش رویال ژلی مارنیز رو خریدم درسته قیمتش بالاتره ولی ازش واقعا راضیم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

کپسول رویال ژلی و جینسینگ سوپرنچرال 60 عددی

من احساس خستگی میکنم و انرژی کمی دارم از طرفی احساس میکنم قدرت حافظه من کم شده است به نظر شما بین این دارو و داروی fosginjal ساخت اسپانیا کدام مناسب تر است؟؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
کاربر گرامی، هر دو محصول از کیفیت بالایی برخوردار می باشند. این محصول حاوی 50 میلی گرم رویال ژل می باشد ولی فوسجینجال حاوی 100 میلی کرم رویال ژل می باشد که در رفع خستگی و افزایش انرژی تاثیر زیادی دارد.

رویال ژلی

خیلی خوبه کسایی که دنبال یه محصول میگردن رویال ژلی داشته باشه

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

خرید قرص رویال ژلی

سلام این محصول رو به عنوان تقویت جنسی خانم ها هم میتونن استفاده کنند؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from داروخانه آنلاین باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، این محصول برای بانوان نیز مناسب می باشد .
با تشکر

محصولات مشابه