ساشه فرتولید او پی دی فارما 15 عددی

OPD Pharma Ferto Lad 15 Sachets

10858

 • حفظ و تقویت سلامت جنسی بانوان
 • بهبود عملکرد جنسی خانم‌ها
 • تقویت قدرت باروری بانوان
 • درمان تنبلی تخمدان
 • حاوی ریز مغذی‌ها

برند: او پی دی فارما OPD Pharma

210,000 تومان

نوع محصولساشه
نام برنداو پی دی فارما OPD Pharma
کشور مبدأ برندایران
تعداد15 عددی
کاراییافزایش قدرت باروری بانوان و بهبود عملکرد جنسی خانم‌ها
روش مصرفروزانه یک ساشه را درون 150 میلی لیتر آب حل نموده و مصرف نمایند.
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

ساشه فرتولید او پی دی فارما 15 عددی (OPD Pharma Ferto Lad)

ساشه فرتولید او پی دی فارما در یک نگاه

ساشه فرتولید او پی دی فارما (OPD Pharma Ferto Lad 15 Sachet) ساخت کشور ایران و یک مکمل فوق العاده مفید برای سلامت جنسی بانوان است. ترکیبات موجود در فرمولاسیون این مکمل تنبلی تخمدان را برطرف کرده و با تنظیم هورمون‌ ها باعث تقویت باروری در خانم ها می‌شوند. فرتولید عملکرد جنسی را در بانوان بهبود بخشیده و سرشار از ریزمغذی هایی است که سلامت عمومی را ارتقاء می‌دهد. با خرید اینترنتی این محصول از داروخانه آنلاین باهمانه به بهبود سطح سلامتی خودتان کمک کنید.

مشخصات و ترکیبات فرتو لید

تغییرات هورمونی یکی از مواردی است که به دلایل مختلفی رخ می‌دهد و در سنین مختلف باروری بانوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. با توجه به مصرف غذاهای فرآوری شده و محصولاتی که با سموم شیمیایی پرورش داده می‌شوند تغییرات هورمونی یکی از مشکلاتی است که به شدت سلامت بانوان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. در حال حاضر برای پیشگیری از این مسئله مکمل های غذایی زیادی توسط شرکت های مختلف تولید و به بازار عرضه شده است. این فرآورده ها با تأمین ریزمغذی های ضروری و تأثیرگذار بر سیستم تولید مثل، سطح باروری را افزایش داده و به طور کلی عملکرد جنسی را بهبود می‌بخشند. فرتولید او پی دی فارما یکی از  مکمل هایی است که جهت بهبود سطح باروری و تنظیم هورمون ها در خانم ها فرمول بندی شده است. شما می‌توانید با خرید آنلاین این مکمل را از سایت های معتبر و داروخانه ها تهیه نمایید.

مکمل فرتولید او پی دی فارما درمان تنبلی تخمدان است.

مواد مؤثره موجود در فرتولید او پی دی فارما کدم‌اند؟

ترکیبات بکار رفته در فرمولاسیون این محصول شامل آرژنین، ویتامین های گروه B، کوآنزیم کیوتن، ویتامین سی، ویتامین ای، منیزیم، سلنیوم و زینک است که هر یک به نحوی بر سطح سلامتی تأثیرگذار هستند.

از مهم‌ترین ترکیبات موجود در این مکمل می‌توان به آرژنین اشاره کرد که خون‌رسانی به اندام های جنسی را افزایش می‌دهد بنابراین می‌تواند عملکرد جنسی را بهبود ببخشد. این ماده به وفور در مکمل های بهبود باروری آقایان نیز مورد استفاده قرار می‌گیرد و مهم‌ترین عملکرد آن افزایش خون ‌رسانی به اندام های مختلف بدن است. سایر ترکیبات نیز به شکل هم افزایی باعث بهبود سطح باروری بانوان می‌شوند.

نقش ویتامین ها در باروری چیست؟

نقش ویتامین ها و مینرال ها در باروری بسیار پیچیده تر از آن است که در حال حاضر به‌طور کامل درک شده باشد. این ریزمغذی ها بیشتر به شکل غیر مستقیم بر باروری و عملکرد جنسی افراد تأثیر می‌گذارند و تأثیر مستقیم آن‌ها کاملاً شناخته شده نیست. از آنجا که باروری یک مسئله پیچیده است و بدن هر فردی با فرد دیگر متفاوت می‌باشد بنابراین باید بگوییم که دانش ما در مورد ریز مغذی ها هنوز در مراحل ابتدایی است.

با این اوصاف ، برخی مطالعات امیدوار کننده شروع به روشن کردن نقش ویتامین ها در باروری کرده‌اند. ویتامین ها برای بسیاری از عملکردهای ضروری مانند قاعدگی و تخمک گذاری ، عملکرد تیروئید ، تولید انرژی ، عملکرد ایمنی و کیفیت و بلوغ تخمک مورد نیاز هستند.

بنابراین هنگام ایجاد محیط مناسب برای بارداری سالم ، مصرف کافی ویتامین و مواد معدنی بسیار مهم است. برخی از مواد مغذی حتی ممکن است علائم سندرم تخمدان پلی کیستیک (PCOS) را کاهش دهند  که یکی از دلایل اصلی ناباروری است.

بیشتر بخوانید :

داروخانه اینترنتی باهمانه ارائه دهنده انواع مکمل‌های تغذیه‌ای و لوازم آرایشی بهداشتی با بهترین کیفیت است.

نقش ویتامین های B در باروری چیست؟

یکی از مهم‌ترین ویتامین های گروه B که به دو روش بر باروری تأثیر می‌گذارد ویتامین B6است. این ویتامین به فاز لوتئال چرخه تخمک گذاری کمک می‌کند. در این فاز دیواره رحم ضخیم شده و برای کاشت جنین آماده می‌شود. B6 همچنین سطح هموسیستئین - اسید آمینه ای که با خطر بیماری قلبی - عروقی مرتبط است را کاهش می‌دهد.

مطالعات نشان داده است که سطح پایین هموسیستئین با میزان بالاتر باروری ارتباط دارد. مقادیر بالای هموسیستئین حتی در آقایان نیز کیفیت اسپرم را کاهش می‌دهد.

از دیگر ویتامین های مؤثر در باروری ویتامین B12 است. برخی مطالعات  کمبود B12 در زنان را با مشکلات تخمک گذاری و کاشت تخمک بارور ارتباط داده‌اند. ساشه فرتولید او پی دی فارما با تأمین ویتامین های گروه B  باعث بهبود سطح باروری خواهد شد.

مکمل فرتولید باعث افزایش قدرت باروری در بانوان می‌شود.

تأثیر ویتامین C بر باروری خانم ها چیست؟

ویتامین C سطح هورمون ها ، به ویژه هورمون پروژسترون را تنظیم می‌کند. پروژسترون در ایجاد پوشش رحم مهم است و داروهای حاوی پروژسترون می‌توانند احتمال کاشت موفقیت آمیز را پس از شکست های مکرر در باروری افزایش دهند.

دوز ویتامین سی و طریقه مصرف قرص ویتامین C توسط پزشک برای شما تجویز می‌شود. مطالعات همچنین نشان می‌دهد که ویتامین C می‌تواند تعداد و کیفیت اسپرم را در مردان تا ده برابر افزایش دهد. شما می‌توانید انواع قرص خارجی ویتامین C و قرص ویتامین سی ایرانی را از داروخانه آنلاین باهمانه تهیه کنید.

ویتامین دی و تاثیر آن بر باروری

همه ما با شنیدن اسم ویتامین D به یاد پوکی استخوان و مشکلات مفاصل می‌افتیم اما کمبود ویتامین D در زنان با اختلال در تخمک گذاری و سندرم تخمدان پلی کیستیک ارتباط دارد.

ویتامین D در زرده تخم مرغ و ماهی های چرب وجود دارد و اغلب به شیر اضافه می‌شود. بدن ما قادر است ویتامین D مورد نیاز خود را به سادگی از طریق قرار گرفتن در معرض آفتاب سنتز کند. با این حال استفاده از ضد آفتاب پرتو فرابنفش که برای سنتز این ویتامین لازم است را مسدود می‌کند.

بیشتر بخوانید :

دیگر خواص ویتامین D کدام است؟

از تأثیر کوآنزیم کیوتن بر باروری چه می‌دانید؟

کوآنزیمQ10که معمولاً CoQ10 نامیده می‌شود یک ترکیب آنتی اکسیدان است که سلول های ما برای عملکرد مناسب و تولید انرژی به آن نیاز دارند.

در زنان تحقیقات باروری بر روی تأثیرCoQ10به مواردی مانند لقاح آزمایشگاهی (IVF) محدود شده است ، اما نتایج امیدوار کننده است. یک مطالعه در سال 2017 نشان داد که سطح بالاتری از CoQ10  که به طور طبیعی در فولیکول ها یافت می‌شود با تخمک های با کیفیت بالاتر و میزان بارداری بالاتر در بیماران IVF مرتبط است.

دو مطالعه دیگر در سال 2018 نشان داد که مصرف این ترکیب قبل از چرخه IVF به طور قابل توجهی کیفیت تخمک را افزایش می‌دهد  که به باروری بیشتر تخمک ها و درصد بالاتری از جنین های سالم کمک می‌کند.

سلنیوم و زینک دو مینرال مهم برای تنظیم هورمون ها

سلنیوم یک عنصر کمیاب است که برای سلامتی حیاتی است. این ماده نقش موثری در عملکرد مناسب تیروئید ، سنتز DNA ، محافظت در برابر استرس اکسیداتیو و تولید مثل دارد. در زنان رژیم غذایی حاوی مقادیر ناکافی سلنیوم خطر نقص فاز لوتئال را افزایش می‌دهد.

زینک یا روی یک ماده معدنی ضروری دیگری است که مسئول عملکرد مناسب سلولی ، تقویت ایمنی ، ترمیم زخم ها ، سنتز DNA  و تقسیم سلولی است. زینک همچنین برای رشد و نمو سالم ، از بارداری تا بزرگسالی  ضروری است. روی برای حفظ سطح سالم هورمون های مؤثر بر باروری ضروری است و کمبود آن با اختلالات هورمونی بر باروری تأثیر منفی خواهد گذاشت.

علل ناباروری خانم‌ها

 • اختلال در تخمک گذاری
 • اختلالات هیپوتالاموس
 • انسداد لوله‌های رحمی
 • یائسگی زودرس
 • سن بالا

بیشتر بخوانید :

لیستی از بهترین محصولات  تقویت قوای باروری بانوان

پیشگیری از ناباروری در خانم‌ها

مهمترین مسئله در این زمنه رعایت بهداشت فردی است. بانوان می‌توانند با رعایت بهداشت فردی از مبتلا شدن به عفونت‌ها جلوگیری کننند تا احتمال بسته شدن لوله‌های رحمی به حداقل برسد.روزانه از میوه و سبزیجات استفاده کنند تا بخشی از مواد مورد نیاز بدن خود را تامین کنند. رژیم غذایی سالم داشته باشند و مصرف چربی و شیرینی را به حداقل برسانند. ورزش کردن را فراموش نکنند. ورزش برای حفظ سلامت عمومی بدن و تقوقیت قوای جسمی بسیار مفید است. در صورت مبتلا به چاقی یا اضافه وزن تلاش کنند که هر چه سریع‌تر به وزن مطلوب خود برسند.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص فرتولید او پی دی

 • بهبود عملکرد جنسی بانوان
 • افزایش قدرت باروری خانم‎‌ها
 • افزایش قوای جنسی بانوان
 • سرشار از ریز مغذی‎‌ها

مقدار و نحوه مصرف فرتولید

 • روزانه یک ساشه را درون 150 میلی لیتر آب حل نموده و مصرف نمایند.

عوارض مصرف ساشه فرتو لید OPD

 • تا کنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای FertoLad

 • در صورتی که از مکمل‌ یا داروهای دیگر استفاده می‌کنید، قبل از مصرف حتما با پزشک مشورت کنید.
 • در صورت بروز حساسیت، لطفا از مصرف این مکمل خودداری کنید.
 • مقدار توصیه شده را بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.
نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه