کپسول نوروایج ونتور لایف 60 عددی

Venture Life NeuroAge 60 capsule

10308

 • بهترین مکمل برای بهبود عملکرد و سلامت مغز
 • افزایش دهنده سطح هوشیاری و عملکرد شناختی در مصرف کنندگان
 • درمان بیماری های آلزایمر و فراموشی وابسته به سن
 • موثر در درمان انواع بیماری دمانس یا زوال مغزی

برای جایگزین این محصول می توانید از قرص نروزان استفاده کنید.

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

تقویت‌کننده حافظه و تمرکز حواسنشاط و تقویت نیروی جنسیبهبود شرایط فیزیکی بدنافزایش سطح هوشیاری

27,900 تومان

کمک به درمان آلزایمر و اختلالات شناختیکمک به تقویت حافظه و قوای ذهنیبهبود گردش خون عروق مغزتقویت قوای جنسیبهبود افسردگی

199,000 تومان

سبب تقویت حافظه و بهبود علمکرد ذهنیبهبود حافظه و افزایش قدرت تمرکز

72,000 تومان

نوع محصولکپسول
نام برندنوروایج Neuroage
کشور مبدأ برندانگلیس
تعداد60 عدد
کاراییسلامت مغز
روش مصرفهفته اول صبح و شب 2 عدد کپسول استفاده کنید(روزانه 4 کپسول) و از هفته دوم به بعد، صبحها 2 عدد کپسول همراه با غذا میل کنید.
ویتامین ها و مواد شاخصآهن – پانتوتنیک اسید- اوریدین – سیتیدین - گلوتامین
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی5060204520693

 کپسول نوروایج ونتور لایف 60 عددی Venture Life NeuroAge 60 capsule

کپسول نرو ایج ونتور لایف در یک نگاه

کپسول نرو ایج (Neroage) ساخت شرکت ونتور لایف انگلستان است. نروایج مکملی است که حاوی ترکیبات ضروری برای سلامت سیستم عصبی در سنین بالاست. نوروایج به‌عنوان دارو برای درمان آسیب‌های عصبی خصوصاً در دست و پاها مورداستفاده قرار می‌گیرد. این دارو بااتصال به جایگاه‌های خاص سلولی عمل کرده و نقش مهمی در سنتز نوکلئیک اسید و پروتئین در سلول‌ها دارد. برای افزایش سطح هوشیاری و عملکرد ذهنی می‌توان با تجویز پزشک در سنین بالا از مکمل نرو ایج استفاده کرد.

مشخصات و ترکیبات کپسول نروایج ونتور لایف

 نروایج مکمل غذایی است که باهدف بهبود عملکرد سیستم مغز و اعصاب در سنین بالا تهیه‌شده است. تحقیقات نشان داده است که ترکیبات کلیدی بکار رفته در نوروایج در دوران پیری از مغز حمایت کرده و مانع کاهش فعالیت‌های مغزی و درنتیجه فراموشی و مشکلات تمرکز می‌گردد. از منافع کلیدی این مکمل می‌توان به بهبود هوشیاری ذهنی، بهبود تمرکز و یادگیری، بهبود حافظه و قدرت تصمیم‌گیری اشاره کرد که اغلب در سنین سالمندی دچار اختلال می‌شوند.

علاوه بر موارد گفته‌شده کپسول نروایج با ترکیبات فعال و مؤثر بکار رفته در آن در درمان آلزایمر و زوال عقل وابسته به سن نیز مؤثر است. در ترکیب کپسول نروایج ونتور لایف ترکیباتی مانند سیستیدین، یوریدین، پانتوتنیک اسید، مینزیم، کلسیم، ویتامین B5 و آهن بکار رفته است که جذب همه این زیرمغزی‌ها با افزایش سن در بدن کاهش‌یافته و به همین دلیل سیستم عصبی دچار اختلال می‌گردد.

یوریدین و سیستیدین نوکلئوزیدهایی هستند که در ساختار RNA وجود دارند و عملکرد مغزی را در افراد سالمند بهبود می‌بخشند. در ترکیب کپسول نوروایج پروتئین، کربوهیدرات و ال گلوتامین نیز وجود دارد که از ضعف و کسالت دوران کهولت افراد پیشگیری می‌کند.

مزایا و خواص کپسول نوروایج ونتور لایف

پیری و سالمندی همیشه با مشکلاتی از قبیل درد در دست و پا و مفاصل، مشکلات گوارشی و از همه بدتر با بیماری‌های مربوط به سیستم عصبی و مغز همراه است. دوران سالمندی یکی از مراحل سخت زندگی است که نیازمند رسیدگی بیشتر است. این رسیدگی می‌تواند در غالب مصرف مواد غذایی انرژی‌زا و ریزمغذی‌های مفید در برنامه غذایی روزانه باشد یا اینکه می‌توان از مکمل‌های مفید موجود در بازار برای این دوران استفاده کرد.

علاوه بر مکمل‌های مفید برای سلامت استخوان‌ها و مفاصل که برای سالمندان بسیار ضروری هستند. باید از مکمل‌هایی برای سلامت مغز و سیستم عصبی نیز استفاده کرد زیرا در این دوره مغز نیز مثل سایر اعضاء بدن دچار کهولت شده و افراد بیش از پیش مستعد بیماری‌های مانند آلزایمر و زوال عقل خواهند بود. مکمل‌هایی که برای حفظ فعالیت سیستم عصبی و مغز موجود هستند با تأثیرات گوناگون از سلامت مغز و اعصاب حمایت می‌کنند.

برخی از مکمل‌ها مانع کاهش سلول‌های عصبی طی روند پیری و کهولت می‌شوند، برخی دیگر ارتباطات عصبی را تقویت می‌کنند یا اینکه از مغز در مقابل آسیب‌های ناشی از رادیکال‌های آزاد محافظت می‌کنند. مکمل‌های مفید برای کارایی بهتر سیستم مغز و اعصاب در سنین بالا گاهی به‌عنوان محرک و انرژی‌زا عمل کرده و هوشیاری افراد را افزایش می‌دهند یا اینکه با بهبود خون‌رسانی مغز ریزمغذی‌های مفید را در اختیار سیستم عصبی قرار می‌دهند.

تحقیقات صورت گرفته در رابطه با مصرف این مکمل‌ها تأثیرات مفید آن‌ها را برای سلامت سیستم عصبی و مغز در سنین بالا نشان داده است. از طرفی مصرف این مکمل‌ها کیفیت زندگی افراد سالمند را برای سالیان طولانی‌تر با پیشگیری از بیماری‌های مختلف مربوط به سیستم مغز و اعصاب افزایش می‌دهد.

این مکمل‌ها حافظه افراد را در سنین بالا بهبود بخشیده و مانع فراموشی، عدم تمرکز، ناتوانی در یادگیری و بدتر از همه ابتلا به آلزایمر و زوال عقل می‌شوند. مکمل‌های مفید برای سیستم عصبی با افزایش سطح هوشیاری و انرژی در افراد سالمند باعث می‌شوند این افراد زندگی فعال‌تری داشته باشند و همین مسئله مانع کاهش فعالیت سیستم مغز و اعصاب و درنتیجه ابتلای آن‌ها به بیماری‌های مرتبط با کهولت سن می‌شود.

یکی از مکمل‌های مفیدی که در دوران کهولت از پیری مغز حمایت می‌کند نوروایج است. نروایج با فرمولاسیون خاص دقیقاً برای بهبود عملکرد مغز تهیه‌شده است. عملکرد مغز شامل جنبه‌هایی مانند تمرکز، حافظه، یادگیری و قدرت تصمیم‌گیری است. کپسول نوروایج ونتور لایف با ریزمغذی‌های کلیدی خودش از سلامت مغز حمایت کرده و باعث بهبود بیماری‌های مربوط به سیستم عصبی می‌گردد. شما می‌توانید با تجویز پزشک از این مکمل استفاده کنید تا فعالیت مغزی شما دچار اختلال نشود و علائم بیماری‌هایی همچون آلزایمر در شما بهبود یابد.

ویژگی‌های کپسول نروایج ونتور لایف

 • بهبود وضعیت بیمار مبتلابه آلزایمر
 • بهبود عملکرد سیستم عصبی و مغز
 • حمایت از عملکرد مغزی در سنین بالا
 • بهبود فراموشی‌های ناشی از کهولت سن
 • حاوی ریزمغذی‌های مفید برای مغز

مقدار و نحوه مصرف کپسول نوروایج ونتور لایف

هرروز صبح دو کپسول همراه با صبحانه میل شود.

توصیه می‌شود در هفته اول مصرف روزانه 4 کپسول – 2 عدد صبح و 2 عدد ظهر - همراه با وعده غذایی مصرف شود.

از جویدن قرص‌ها خودداری کرده و حتماً آن‌ها را با 1 لیوان آب میل کنید.

عوارض کپسول نوروایج ونتور لایف

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول نوروایج ونتور لایف

فقط با تجویز پزشک از کپسول نروایج استفاده کنید.

قبل از مصرف کپسول نوروایج در رابطه با هر داروی دیگری که مصرف می‌کنید با پزشک مشورت کنید.

مقدار توصیه‌شده دارو را به‌هیچ‌عنوان بدون مشورت با پزشک افزایش ندهید.

ازآنجایی‌که در سنین بالا سیستم گوارش نیز با اختلالات گوناگونی ازجمله عدم توانایی جذب ویتامین‌ها و مینرال ها مواجه می‌شود، کمبود دریافت ریزمغذی‌های ضروری نیز می‌تواند سلامت سیستم مغز و اعصاب را تحت تأثیر قرار دهد. برای دریافت ریزمغذی‌های ضروری در این دوران مصرف مکمل‌های غذایی خصوصاً مکمل‌هایی که برای سلامت مغز تهیه‌شده‌اند توصیه می‌شود.

 

 

نظر خود را بنویسید
*
*
6
دیدگاه کاربران
 • 1399-09-18
  من کپسول نروایج رو لازم دارم اگه دارید اطلاع بدید ممنونم
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، متاسفانه این محصول در حال حاضر موجود نمی شود و زمان دقیق موجود شدنش مشخص نیست. با تشکر
 • 1399-01-19
  احساس میکنم که بدجورحافظه ام رو دارم از دست میدم به قدری که واقعا نمیتونم چیزی رو حفظ کنم ایا میتونم از داروی نوروایج استفاده کنم لطفا جواب بدین؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی، این محصول انتخاب مناسبی بوده و می توانید از این محصول به منظور تقویت حافظه استفاده نمایید.
 • 1398-08-12
  مصرف همزمان این کپسول با جینوکسان مشکلی ایجاد نمی کنه؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: سلام کاربر گرامی،خیر مصرف همزمان این دو محصول مشکلی پیش نخواهد آورد.
 • 1398-04-10
  من واسه کنکورم خریدم ازتون . خیلی محصول خوبیه واسه تمرکز و حافظه
 • 1398-03-07
  سلام من این محصول رو از سایتتون خریدم اما میترسم چاق کنه و باعث افزایش وزن بشه ،درسته؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: سلام دوست عزیز خیر، این محصول اثر مستقیم روی چاقی ندارد.
 • 1398-01-31
  سلام امروز برام پیکتون آورد.ممنونم

محصولات مشابه