با تخفیف !
خرید آنلاین ایکس - اید گلدن لایف

ایکس اید گلدن لایف 60 عددی

Golden Life X-Ade 60 Tablets

 • افزایش میل جنسی در خانم ها و آقایان
 • تنظیم هورمون های جنسی
 • تقویت کننده قوای جنسی
 • افزایش دهنده انرژی
 • کنترل استرس

گلدن لایف Golden Life گلدن لایف Golden Life

315,000 تومان

( قیمت قبلی 325,000 تومان)

نوع محصولقرص
نام برندگلدن لایف Golden Life
کشور مبدأ برنداسترالیا
تعداد60 عددی
کاراییمکمل تقویت جنسی
روش مصرفروزانه یک قرص همراه غذا میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصویتامین B2،B3،B6،ٍE...
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی70054001110006
مدت انقضاء2020/09/01

ایکس اید گلدن لایف 60 عددی Golden Life X-Ade 60 Tablets

قرص ایکس اید در یک نگاه

قرص ایکس اید گلدن لایف 60 عددی (Golden Life X-Ade 60 Tablets) ساخت کشور استرالیا و یک مکمل مفید برای رفع اختلالات جنسی در آقایان و خانم‌هاست.حاوی ترکیب خاص برخی ویتامین‌های گروه ب مانند B2، B3 و B6، گیاهان دارویی و مواد معدنی است که وجود این ویتامین‌ها به تولید و ترشح هورمون‌ها و چرخه‌ی متابولیسمی بدن کمک می‌کند. استفاده از این قرص‌ها موجب افزایش گردش خون و خون‌رسانی به ناحیه‌ی تناسلی و افزایش هیجان، توان و انرژی در فرد می‌شود که همین امر اثر زیادی در افزایش میل و لذت جنسی خواهد داشت.

مشخصات و ترکیبات ایکس اید گلدن لایف

قرص ایکس اید یک مکمل مفید برای رفع بی‌میلی جنسی و افزایش توان جنسی در خانم‌ها و آقایان است. قرص ایکس اید با استفاده از ویتامین‌ها، میترال‌ها و ترکیبات گیاهی مفید و شناخته‌شده برای افزایش میل جنسی به افراد در رفع این مشکل کمک می‌کند.در حال حاضر به دلیل افزایش استرس‌های کاری و مصرف مواد غذایی فرآوری شده و عاری از ریزمغذی‌های مفید بسیاری از افراد دچار اختلالات جنسی هستند که این مسئله زندگی زناشویی را به‌شدت تحت تأثیر قرار می‌دهد. مصرف قرص ایکس اید با تأمین ریزمغذی‌های مفید علاوه بر افزایش انرژی روزانه فرد، خستگی و استرس او را کاهش داده و با همین مکانیسم در کنار گیاهان دارویی مفید مشکلات جنسی را برطرف می‌کند.در فرمولاسیون قرص ایکس اید گیاه جینسینگ بکار رفته است که این گیاه خود به‌تنهایی قادر است اکثر اختلالات جنسی ازجمله بی‌میلی جنسی و اختلالات نعوظ و ارگاسم را در افراد از بین ببرد.قطعاً مصرف چنین گیاهانی که خواص آن‌ها برای رفع مشکلات جنسی اثبات‌شده است در کنار ویتامین‌ها و املاح مفید با اثرات هم‌افزایی به‌سرعت مشکل افراد در رابطه با اختلالات جنسی را برطرف خواهد کرد. خواص ترکیبات موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید در ادامه مقاله شرح داده‌شده است.کیفیت رابطه‌ی جنسی در زندگی و رابطه‌ی زناشویی اهمیت بسیار زیادی دارد. اختلالات جنسی و مشکلات مربوط به این موضوع، همواره یکی از دلایل افسردگی و اضطراب، نارضایتی و حتی طلاق است. ارتباط بین سلامت جنسی و جسمی و هم‌چنین تغذیه از مهم‌ترین موضوعات در حوزه‌ی پزشکی به‌ویژه متخصصان تغذیه است. این باور از قدیم تا به امروز وجود دارد که کمبود برخی ویتامین‌ها و مواد غذایی موجب ایجاد مشکلات متفاوتی در بدن ازجمله سردمزاج بودن، ناباروری، کاهش و ضعف میل و قوای جنسی می‌شود. البته عوامل دیگری هم بر این موضوع تأثیر زیادی دارند، ازجمله مصرف الکل، استعمال سیگار، مصرف بیش‌ازاندازه‌ی کافئین، استفاده از بعضی داروها، استرس و اضطراب، مشکلات عصبی، روحی و روانی و ...مکمل تقویتی ایکس اید آقایان یکی از راه‌های کمک‌کننده برای رفع و کاهش این مشکل و اختلالات است. این قرص‌ها با بهبود جریان خون در اندام جنسی، افزایش میزان انرژی بدن، پیشگیری و مقابله با استرس و هم‌چنین استقامت بدن، به حل مشکلات جنسی کمک بسیاری می‌کنند.

 • ویتامین‌های B2، B3 و B6

وجود این سه ویتامین از ویتامین‌های گروه ب در کنار هم و در ترکیبات خاص این قرص، باعث فعالیت بیشتر چرخه‌های متابولیسمی، تولید هورمون‌های جنسی، تولید انرژی بیشتر برای فعالیت‌های جنسی و هم‌چنین افزایش تمایلات جنسی خواهد شد. ویتامین B3 با باز کردن عروق و افزایش گردش خون، باعث خون‌رسانی بیشتر به ناحیه‌ی تناسلی می‌شود. ویتامین B6 نیز نقش بسیار مهمی در تنظیم و تعادل هورمون‌های جنسی و تولید اسپرم دارد.

ویتامین B2 با شرکت در متابولیسم درشت مغذی‌ها باعث افزایش تولید انرژی در بدن شده و از خستگی و افسردگی فرد که منتهی به بی‌میلی جنسی می‌شود، جلوگیری می‌کند.

ویتامین B3 علاوه بر افزایش تولید انرژی و افزایش توان فرد با اتساع عروق خونی در ناحیه تناسلی باعث افزایش عملکرد و لذت جنسی افراد می‌شود. تحقیقات نشان داده است که مصرف ویتامین B3 نیم ساعت قبل از فعالیت جنسی می‌تواند باعث افزایش هیجان جنسی در افراد شود.

ویتامین B6 یکی دیگر ویتامین‌های مفید گروه B برای بهبود عملکرد جنسی است. این ویتامین باعث بهبود خلق‌وخو و کاهش استرس فرد شده و از افزایش هورمون پرولاکتین که میل جنسی افراد را کاهش می‌دهد، جلوگیری می‌کند.

 • ویتامین E و روی

ویتامین E بکار رفته در ترکیب قرص ایکس اید یکی از ویتامین‌های محلول در چربی است که به حفظ سلامت قوای جنسی و باروری افراد کمک می‌کند. ویتامین E باعث بهبود روحیه و رفع کسالت‌های روزانه شده و توان جنسی فرد را افزایش می‌دهد.ویتامین E علاوه برافزایش تعداد و تحرک اسپرم‌ها، باعث محافظت از آن‌ها در برابر صدمات اکسیداتیو می‌شود.

روی میترال مفیدی است که توان جنسی افراد را با رفع خستگی و کسالت افزایش می‌دهد. روی با تنظیم هورمون‌ها مانع کاهش سطح هورمون تستوسترون در افراد شده و میل جنسی را افزایش می‌دهد.این ترکیب که دارای خواص آنتی‌اکسیدانی نیز هست، موجب تولید هورمون‌های جنسی و درنتیجه قدرت باروری بیشتر و افزایش میل جنسی خواهد شد.

روی از عوامل مهم در افزایش میل جنسی و باروری آقایان محسوب می‌شود. به علت تغذیه‌ی ناسالم و کافی نبودن ویتامین‌های لازم در بدن آقایان، به‌طور تقریبی بیش از 50 در صد آقایان با کمبود روی مواجه هستند. از همین رو کمبود روی موجب کاهش هورمون تستوسترون و کاهش تعداد و تحرک اسپرم‌ها خواهد شد.

 • منیزیم

منیزیم بکار رفته در ترکیب قرص ایکس اید مینرالی است که ممکن است کمتر کسی فکر کند کمبود آن باعث کاهش میل جنسی می‌شود. منیزیم به آرامش اعصاب و کاهش تنش‌ها در فرد کمک کرده و با افزایش قدرت عضلات باعث افزایش میل جنسی افراد می‌شود. مصرف منیزیم باعث افزایش اکسیژن‌رسانی به همه اندام‌های بدن ازجمله اندام تناسلی شده و بی‌میلی جنسی را در افراد از بین می‌برد.این ماده در افزایش انرژی بدن، تنظیم فعالیت آنزیم‌ها، بهبود متابولیسم بدن، تقویت ماهیچه‌ها و کنترل استرس نقش بسیاری دارد.

 • جیسینگ کره‌ای Korean Ginseng

جینسینگ کره‌ای یا جینسینگ قرمز موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید یکی از گیاهان دارویی بسیار مؤثر در رفع اختلالات جنسی در آقایان و خانم‌هاست. جینسینگ کره‌ای زود انزالی و مشکلات نعوظ را در آقایان برطرف می‌کند. جینسینگ کره‌ای در خانم‌ها نیز باعث افزایش برانگیختگی جنسی و رسیدن به ارگاسم می‌شود.جینسینگ یک گیاه ضد پیری است که در سنین بالا نیز با افزایش انرژی و تأمین ریزمغذی‌های مفید میل و توان جنسی افراد را حفظ کرده و برای رفع اختلالات جنسی در دوران یائسگی خانم‌ها بسیار مفید است.ماده‌ی مؤثر این گیاه ترکیبی به نام جین ‌سینوزیدها است که نقش زیادی در افزایش میل و قوای جنسی، کاهش استرس، افزایش توان جسمی و دیگر مشکلات جنسی آقایان دارد.

 •  سیبریان جینسینگ Siberian Ginseng

این گیاه به‌عنوان یک آداپتوژن برای افزایش توانایی و انرژی بدن برای مقابله با استرس‌های روحی و فیزیکی شناخته می‌شود. ترکیبات در این گیاه باعث تقویت سیستم ایمنی بدن، سلامت قلب و عروق، رفع بی‌خوابی، تقویت حافظه، افزایش انرژی، افزایش میل جنسی و رفع خستگی مزمن می‌شود.

 •  تریبولوس Tribulus

ترکیبات خاص استروئیدی در میوه‌ی این گیاه موجب افزایش انرژی، افزایش گردش خون در ناحیه‌ی تناسلی و تولید بیشتر هورمون‌های جنسی می‌شود. این گیاه هم‌چنین باعث افزایش تعداد و تحرک اسپرم‌ها خواهد شد.

 • خارخاسک یا تریبولوس (TTE)

یکی دیگر از گیاهان موجود در فرمولاسیون قرص ایکس اید خارخاسک یا تریبلوس است که اختلالات نعوظ را در آقایان برطرف کرده و با افزایش سطح هورمون تستوسترون میل جنسی افراد را افزایش می‌دهد. تریبلوس در خانم‌ها نیز باعث افزایش میل و تحریک جنسی شده و رسیدن به ارگاسم را برای آن‌ها ساده‌تر می‌کند.

 • علف هرز بز شاخی (Horny goat weed)

علف هرز بز شاخی موجود در قرص ایکس اید یکی از گیاهان دارویی است که برای رفع اختلالات جنسی ازجمله اختلالات نعوظ و میل جنسی پایین مورداستفاده قرار می‌گیرد. این گیاه به‌طورکلی با افزایش سطح سلامت بدن میل جنسی افراد را نیز افزایش می‌دهد.علف هرز بز شاخی حاوی فیتواستروژن هاست که شبیه هورمون‌های جنسی زنانه هستند و برای دوره یائسگی بسیار مفید بوده و از پوکی استخوان‌ها جلوگیری می‌کنند.ترکیبات این گیاه از طریق افزایش گردش خون و خون‌رسانی بیشتر به اندام‌های تناسلی باعث افزایش میل جنسی خواهد شد.

برای بهبود و افزایش قوای جنسی به‌جز استفاده از مکمل‌ها راه‌های دیگری هم به‌صورت طبیعی وجود دارد که مفید است. پیشنهاد باهمانه، مطالعه مقاله "مواد غذایی مناسب برای افزایش قوای جنسی " می باشد.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف قرص ایکس اید  X-Ade

قرص ایکس اید یک مکمل گیاهی ایمن و بدون عارضه برای افزایش میل جنسی خانم‌ها و آقایان است. این مکمل حاوی مواد اعتیادآور یا مواد شیمیایی مضر برای بدن نیست بنابراین شما با خیال راحت می‌توانید آن را مورد مصرف قرار دهید.در طراحی قرص ایکس اید از گیاهان و میترال‌هایی استفاده‌شده است که نقش آن‌ها در افزایش توان و میل جنسی ازنظر علمی ثابت شده است. از طرفی قرص ایکس اید برخلاف اکثر مکمل‌ها، فقط بر روی افزایش میل جنسی آقایان متمرکز نیست و می‌تواند برای رفع مشکلات جنسی در خانم‌ها نیز مورد مصرف قرار بگیرد.

ترکیبات بکار رفته در قرص ایکس اید با اثرات هم‌افزایی بهترین نتیجه را به دنبال خواهند داشت. این ترکیبات علاوه بر افزایش میل جنسی سلامت عمومی افراد را بهبود بخشیده و هیچ اثر سویی بر روی بدن نخواهند داشت.قرص ایکس اید به تمام افرادی که به علت مشکلات تغذیه‌ای، استرس و خستگی مفرط دچار بی‌میلی جنسی شده‌اند کمک می‌کند که نیروی جوانی و شادابی خود را دوباره به دست بیاورند. قرص ایکس اید با دارا بودن ترکیبات آنتی‌اکسیدان سیستم ایمنی افراد را تقویت کرده و از ابتلا به بیماری‌های مختلف پیشگیری می‌کند.برخی از ترکیبات بکار رفته در قرص ایکس اید برای خانم‌ها در دوران یائسگی نیز بسیار مفیدند و با جایگزینی هورمون‌های زنانه اصلی از عوارض یائسگی و تحلیل اندام‌های جنسی جلوگیری می‌کنند. گیاهان دارویی موجود در قرص ایکس اید باعث افزایش میل جنسی در خانم‌ها شده و سردی مزاج و اختلالات ارگاسم را در آن‌ها برطرف می‌کند.

فواید ایکس اید

به‌طورکلی می‌توان گفت قرص ایکس اید یک مکمل فوق‌العاده برای همه آقایان و خانم‌هایی است که به دلایل مختلف دچار اختلالات جنسی شده‌اند و زندگی مشترک آن‌ها به دلیل همین مشکلات در معرض فروپاشی است. مصرف قرص ایکس اید یک‌راه ساده برای حل مشکلات جنسی است فقط کافی است آن را از مراکز معتبر تهیه کنید و مورد مصرف قرار دهید.

محصول جایگزین و مشابه با ایکس اید گلدن لایف می توان به " کپسول سینورکس آرایکس" و " کپسول ارکتاویتال مارینوکس "و " قرص ویگرس پلاس " موجود در سایت باهمانه اشاره کرد.

مزایا و خواص ایکس اید گلدن لایف

 • افزایش گردش خون و خون‌رسانی به اندام‌های تناسلی
 • تحریک هورمون‌ها برای تولید اسپرم بیشتر
 • افزایش میل و توانایی جنسی
 • رفع مشکل و اختلالات جنسی
 • افزایش انرژی جسمی
 • افزایش قدرت باروری
 • مقابله با استرس

مقدار  و نحوه مصرف ایکس اید  X-Ade  گلدن لایف

روزانه یک قرص همراه غذا میل شود.

عوارض ایکس اید گلدن لایف

عوارض کلی این نوع قرص‌ها شامل موارد زیر است:

 • سردرد

یکی از شایع‌ترین و متداول‌ترین عوارض قرص‌های تقویت قوای جنسی، سردرد است. تغییر در جریان خون و بعضاً افزایش آن منجر به سردرد می‌شود. تغییر دارودرمانی برای رفع سردرد نیست و این مشکل در همه‌ی این نوع قرص‌ها مشاهده می‌شود. درباره‌ی این مشکل بهتر است با پزشکتان مشورت کنید.

 • بدن‌درد

بعضی افراد پس از استفاده از قرص ایکس اید ممکن است دچار درد ماهیچه‌های بدن و یا کمردرد شوند.

 • سرگیجه

افزایش نیتریک اکسید ممکن است برای برخی آقایان همراه با سرگیجه‌های خفیف و ملایم باشد. در موارد خاص و نادر هم ممکن است این مشکل شدید شود. اگر پس از مصرف این قرص‌ها احساس سرگیجه حتی خفیف داشتید بهتر است سریعاً با پزشکتان مشورت کنید.

 • مشکلات گوارشی

قرص‌های افزایش میل و قوای جنسی ممکن است باعث مشکل در دستگاه گوارش شوند که متداول‌ترین این مشکلات اسهال و یا سوءهاضمه است. برای کم کردن این مشکل بهتر است تغییری در رژیم غذایی‌تان ایجاد کنید; بیشتر آب بنوشید و به‌جای نوشیدن آب‌میوه، چای و یا قهوه فقط آب بنوشید. اگر این تغییرات تأثیری نداشتند با پزشک مشورت کنید.فراموش نکنید که بیان کردن این عوارض به این معنا نیست که ممکن است برای همه اتفاق بیفتد و ممکن است یک فرد فقط دچار تعدادی از آن‌ها یا هیچ موردی خاصی نشود.

اگر به دنبال مکمل بسیار قوی و موثر در خصوص افزایش میل جنسی،انرژی و تنظیم هورمون های جنسی  و تقویت قوا هستید، مقاله "ایکس اید جایگزینی مناسب برای ویگرکس" را در مجله باهمانه مطالعه کنید.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف ایکس اید گلدن لایف

بهتر است قبل از استفاده از این قرص‌ها حتماً با پزشک متخصص مشورت کنید و اگر مبتلابه بیماری و مشکلات زیر هستید قبل از مصرف دارو حتماً با پزشکتان مشورت کنید:

 • قبل از استفاده از این قرص اگر هرگونه داروی دیگری استفاده می‌کنید، به پزشکتان بگویید. (حتی داروهای گیاهی، ویتامین‌ها، مکمل‌های غذایی، مواد معدنی و ...)
 • قرص ایکس اید را به‌دوراز رطوبت و نور، در دمایی زیر 30 درجه‌ی سانتی‌گراد در محلی خشک نگهداری کنید.
 • مصرف بیش از یک قرص در یک روزبه هیچ عنوان توصیه نمی‌شود.
 • درد قفسه سینهبرای کنجکاوی و یا تفریح این قرص را مصرف نکنید.
 • رتینیت پیگمانتر (یک بیماری چشم که ارثی می‌باشد.)
 • مشکلات ریتم و تپش قلب
 • نارسایی احتقانی قلب
 • فشارخون بالا یا پایین
 • بیماری عروق کرونر
 • حمله‌های قلبی
 • سکته‌ی قلبی
 • بیماری کلیوی
 • بیماری قلبی
 • بیماری کبد
 • زخم معده

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

قرص ایکس اید

خیلی خوب من روز ششم واقعا تاثیر خوبی داشته فقط چه زمانی بین غذا مصرف شود بهتر است صبح ظهر یا شب ممنون

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
نکته حائز اهمیت در مصرف این محصول این است که این محصول باید با معده پر مصرف گردد تا ناراحتی معده ایجاد نکند.
باتشکر-مسئول فنی داروخانه

تجویز توسط پزشک

سلام خسته نباشید در عوارض این دارو نوشته شده بیش از یکبار در روز استفاده نشود در حالی که پزشک برای من دو بار در روز یکی صبح و یکی شب تجویز کرده است که سی روز نیز مصرف کرده ام میخواستم بدانم مشکلی ندارد و مشکلی برایم ایجاد نشده است که خودم متوجه نشده باشم؟
با تشکر

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی
پیشنهاد ما توصیه پزشک معالج شما می باشد.
باتشکر-مسئول فنی داروخانه

کیفیت دارو

واقعا عالی
بعد ۲ تا ۳ هفته تاثیر احساس میکنید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

قرص ایکس اید

با سلام چهار روز است که قزص ایکس اید را به قیمت325000تومان خریداری کردم ودر این مدت چهار روزه هر روز یک قرص همرا با صبحانه مصرف کرده ام ولی تا کنون هیچ تاثیری را مشاهده نکردم ونسبت به ماه های قبل که دچار مشکل شدم وهم هیچ تمایلی به رابطه ندارم وهم مشکلات دیگر رابطه را به شدت زیاد دارم وتا کنون انواع کپسول وقرص های تقویت قوای جنسی مصرف کردن که هیچ تاثیر ی نداشته اند..لطفا بفرمایید که اگر این قرص ایکس اید را ادامه دهم در روزهای آینده تاثیر خود را نشان میدهد یا زمان هیچ تاثیری ندارد لطفا هر چه سریعتر بفرمایید یا کمک دیگری که میتواند به من کمک کند را بفرمایید ضمنا سن من 48سال میباشد

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ایکس اید

سلام ترکیبات قرص ایکس اید و انرژکس خیلی شبیه هم هست و حتی انرژکس ترکیباتش کامل تر هست برای اینکه افزایش انرژی حالت عادی و بعد رابطه و ضد خستگی کدام بهتر هست؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
باسلام کاربر گرامی
در صورتی که تقویت قوای جنسی مد نظر شما باشد، این محصول انتخاب بهتری بوده و اثرات بشتری در این مورد خواهد داشت منتها در صورتی که استفاده از یک ترکیب مولتی ویتامینی به منظور افزایش انرژی مد نظرشما باشد، انرژکس انتخاب بهتری می باشد.

با تشکر - دکتر داروساز باهمانه

ایکس اید

سلام خسته نباشید
Tribulus دارای چه خواصی هست ؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی

گیاه خار خاسک (Tribulus Terrestris) عموماً جهت افزایش میل جنسی، بهبود اختلالات نعوض و افزایش توان ورزشی استفاده می شود.

پلی‌کیستیک

من پلی‌کیستیک هستم و ریزش مو دارم،قرص‌های ضدبارداری رو استفاده میکنم میل جنسیم کم میشه،یه قرص میخوام که هورمونم تنظیم بشه و میل جنسیم کم نشه ،ایکس اید مناسبه به نظرتون؟باعث تنظیم هورمون و کنترل ریزش مو میشه آیا؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ایکس اید

سلام .دکتر برای بنده قرص ارکتاویتال شرکت مارینوکس رو تجویز کرده و چون موجود نیست میتونم از ایکس اید استفاده کنم؟؟؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، بله. این محصول دارای اثرات خوبی بوده و انتخاب بهتری نسبت به ارکتاویتال می باشد.

زمان تاثیرگذاری

سلام خسته نباشید
من قرص x-aid روز سه رو بعد از ناهار میخورم
و قرص vizarsin 100 هم یه دونه قبل از رابطه خوردم ولی متاسفانه تاثیری فعلا نداشت.
باید زمان ببره تا تاثیر روی نعوظ بزاره یا این قرص با بدن من سازگاری نداره و فایده ای نداره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ایکس اید

فشار خون رو بالا میبره؟ تپش قلب چطور؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی با سلام
می تواند در بیماران قلبی سبب افزایش فشار خون گردد .
با تشکر - مسئول فنی داروخانه باهمانه

ایکس اید گلدن لایف

میخواستم محصولی را معرفی بفرمایید تا هم به افزایش و تحریک میل جنسی کمک کنه و هم در نعوظ تاثیر قابل توجهی داشته باشه.

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، این محصول انتخاب مناسبی برای شما بوده و هم در بهبود نعوظ و هم در افزایش میل جنسی اثرات مناسبی برای شما خواهد داشت.

ایکس اید

خوووبه راضیم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ایکس اید گلدن لایف

مصرف ایکس اید گلدن لایف فشار خون و تپش قلب رو بالا نمی بره؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام کاربر گرامی
افرادی که مشکل قلبی دارند ، میتواند اختلالات فشار خونی و قلبی ایجاد کند.

ایکس اید

باسلام
دکتر برای پدرم ایکس اید رو تجویز کردن چند تا داروخانه رفتم خیلی قیمتش بالا بود اینترنتی سرچ کردم باهمانه از همه جا قیمتش مناسب تر بود

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

تقویتی آقایان

سلام
استفاده این محصول با ماکاویت یا ول من مشکلی ایجاد نمی کنه؟
ممنون میشم جواب بدید

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، مشکلی ایجاد نکرده و میتوانید باعث اثر بخشی بهتر شود.
با تشکر