با تخفیف !
خرید اینترنتی ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی

ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی

Macavit M Eurho Vital Cap 60

 • بهبود نعوظ و حفظ سطح طبیعی هورمون تستسترون در آقایان
 • افزایش سطح انرژی مردان و کاهش خستگی های روزانه
 • افزایش دهنده قدرت باروری و عملکرد جنسی مردان
 • مکمل تقویتی برای سلامت جنسی مردان
 • ترکیبات گیاهی و کاملا طبیعی

یوروویتال EuRho Vital یوروویتال EuRho Vital

287,000 تومان

294,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندیورو ویتال eurho vital
کشور مبدأ برندسوئیس
تعداد60 عدد
کاراییتقویت جنسی مردان
مناسب برای عموم
روش مصرفمردان می بایست روزانه 2 عدد کپسول را همراه با آب و ترجیحاٌ وعده های غذایی، مصرف کنند.
نوع محفظه نگهدارندهجعبه مقوایی
جنسیت مصرف کنندهآقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان
کد بهداشتی8110895446981596
مدت انقضاء2020/11

ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی Macavit M Eurho Vital Cap 60

ماکاویت M مخصوص آقایان در یک نگاه

ماکاویت M ساخت شرکت یورو ویتال کشور آلمان است. ماکاویت M یک مکمل گیاهی جهت تقویت توان جنسی آقایان است. در ترکیب کپسول ماکاویت M از عصاره گیاهان و مینرال‌هایی استفاده‌شده است که هیچ عوارضی روی بدن ندارند. عصاره گیاه ماکا و گوارانا همراه با سلنیوم و روی باعث تقویت میل جنسی، بهبود وضعیت نعوظ و کاهش خستگی‌های جسمی می‌شود که میل و توان جنسی را تحت تأثیر قرار‌ می‌دهد. با مصرف ماکاویت M تمام ناتوانی‌های جنسی شما بدون هیچ عوارض جانبی درمان خواهد شد.

مشخصات و ترکیبات ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال

ماکاویت M مکملی است که برای رفع مشکلات جنسی آقایان تهیه‌شده است. مهم‌ترین مزیت ماکاویت M گیاهی بودن آن است بنابراین هیچ عوارض جانبی نخواهد داشت. ترکیبات به‌کاررفته در فرمولاسیون ماکاویت M همگی شناخته‌شده هستند و شما با خیال راحت می‌توانید این مکمل را مصرف کنید.
معمولاً آقایان به‌محض مواجهه با اختلالات جنسی به مصرف داروهای شیمیایی موجود در بازار برای درمان این عارضه روی می‌آورند. ولی مصرف داروها برای برطرف کردن مشکل ناتوانی جنسی نه‌تنها هیجان و لذت جنسی ایجاد نمی‌کند بلکه ممکن است عوارضی همچون سردرد و گرگرفتگی و حتی اختلال در بینایی را پی داشته باشد.
مطالعات نشان می‌دهد که اکثر مشکلات جنسی آقایان ناشی از خستگی‌های روزمره و کمبود انرژی است. این مسئله به‌راحتی از طریق تغذیه خوب و مکمل‌هایی همچون ماکاویت M قابل‌حل است و نیازی به استفاده از داروهای شیمیایی نیست. در ترکیب ماکاویت M عصاره‌های گیاهان انرژی‌زا و مینرال‌هایی گنجانده‌شده‌اند که قوای جنسی را به طرق مختلف تقویت می‌کنند.
عصاره گیاه ماکا یکی از ترکیبات ارزشمند به‌کاررفته در ماکاویت M است. عصاره ماکا از گذشته تاکنون به‌عنوان یک گیاه دارویی مقوی و باارزش غذایی بالا توسط انسان‌ها مورداستفاده قرارگرفته است.
گیاه ماکا که جینسینگ پرویی نیز نامیده می‌شود یک ویاگرای طبیعی است که باعث افزایش میل جنسی در آقایان و خانم‌ها می‌شود. مکا قدیمی‌ترین گیاهی است که برای افزایش میل جنسی و قدرت باروی توسط انسان‌ها مورداستفاده قرارگرفته است.
ماکا یک گیاه انرژی‌زای طبیعی است که از خستگی جلوگیری می‌کند تاحدی که این گیاه توسط ورزشکاران به‌جای آستروئیدهای آنابولیک مورداستفاده قرار می‌گیرد.
ماکا سرشار از ویتامین‌ها، مینرال‌ها و 19 آمینواسید مفید است که باعث افزایش سوخت‌وساز و تولید انرژی در بدن می‌شوند. تحقیقات نشان داده است مصرف مکا باعث افزایش میل و عملکرد جنسی در افراد خصوصاً در آقایان می‌شود و ناتوانی‌های جنسی آن‌ها را برطرف می‌کند.
عصاره گیاه گوارانا ماده مفید دیگری است که در فرمولاسیون ماکاویت M گنجانده‌شده است. این عصاره سرشار از کافئین است تاجاییکه مقدار کافئین این گیاه 1.5 تا 2 برابر قهوه است. این گیاه یک محرک انرژی‌زا است که برای تقویت عملکرد ورزشی و جنسی در آقایان مورداستفاده قرار می‌گیرد.
آرژنین یک اسیدآمینه نیمه ضروری است که در فرمولاسیون ماکاویت M به‌کاررفته است. آرژنین پیش ساز ماده نیتریک اکساید (NO) است که باعث اتساع رگ‌های خونی و افزایش خون‌رسانی به آلت تناسلی آقایان شده و کیفیت نعوظ را بهبود می‌بخشد. آرژنین باعث تقویت قوای جنسی آقایان شده و مشکلاتی از قبیل انزال زودرس و اختلالت نعوظ را برطرف می‌کند.
تولید آرژنین در بدن با افزایش سن کاهش‌یافته و به همین دلیل قدرت باروری در سنین بالا کاهش می‌یابد. آرژنین به‌صورت مکمل برای افزایش تولید و تحرک اسپرم به‌عنوان بخشی از برنامه بارورسازی زوج‌ها همواره مورداستفاده قرار می‌گیرد.
روی (زینک) موجود در مکاویت M یک عنصر ضروری برای بدن خصوصاً برای سلامت دستگاه تناسلی و باروری آقایان است. کمبود روی در رژیم غذایی بسیار شایع است و همین مسئله در آقایان باعث کاهش میل جنسی، کاهش تعداد اسپرم‌ها و کاهش تولید هورمون تستوسترون می‌شود. روی یک آنتی‌اکسیدان قوی است که از سلول‌های جنسی در مقابل رادیکال‌های آزاد آسیب‌رسان محافظت کرده و تحریک‌پذیری جنسی را افزایش می‌دهد.
سلنیوم مینرال دیگری با خواص آنتی‌اکسیدانی قدرتمند در ترکیب ماکاویت M است که باعث افزایش قدرت باروری در آقایان می‌شود. سلنیوم در سنتز تستوستروون و همچنین تکامل اسپرماتوزوئیدها نقش مؤثری دارد.


مزایای مصرف ماکاویت M مخصوص آقایان

ناتوانی جنسی یک اختلال شایع و قابل‌درمان در آقایان است که با افزایش سن شیوع آن افزایش می‌یابد. این اختلال 5% افراد 40 ساله و بیش از 15% افراد را در سن 70 سالگی تحت تأثیر قرار می‌دهد.
ناتوانی جنسی در آقایان به اشکال مختلفی ازجمله کاهش میل جنسی، مشکلات نعوظ یا عدم حفظ نعوظ تا پایان رابطه یا انزال زودرس بروز می‌کند. عوامل مختلفی مانند مشکلات روحی و روانی، خستگی، فشارهای عصبی روزانه و استرس بر ناتوانی جنسی تأثیرگذار هستند.
علاوه براین رژیم غذایی و تغذیه روزانه فرد نیز بر ناتوانی جنسی مؤثر است زیرا کمبود برخی از عناصر مانند روی و سلنیوم که در ترکیب ماکاویت M بکار رفته‌اند، می‌توانند توان جنسی فرد را تحت تأثیر قرار دهند.
از دیگر عوامل تأثیرگذار بر توانایی جنسی فرد می‌توان به برخی بیماری‌ها و مصرف داروها اشاره‌کرده. به‌عنوان‌مثال بیماری دیابت و مصرف داروهای فشارخون باعث ناتوانی جنسی آقایان خواهند شد.
به یاد داشته باشید که برای حفظ توان جنسی نیز مانند حفظ سلامت بدن باید نکاتی را در طول زندگی رعایت کرد. از مهم‌ترین فاکتورها برای حفظ توان جنسی و پیشگیری از ناتوانی‌های شایع جنسی می‌توان به رژیم غذایی متعادل، عدم استعمال دخانیات، ورزش منظم و کاهش استرس روزانه اشاره‌کرده.
در کنار موارد فوق می‌توانید از ماکاویت M که مخصوص آقایان تهیه‌شده است استفاده کرد. این مکمل گیاهی با استفاده از خواص گیاهان دارویی که قدمت دیرینه‌ای در درمان ناتوانی جنسی آقایان دارند به همراه چند مینرال و اسیدآمینه باعث رفع ناتوانی جنسی در آقایان می‌شوند.
مکانیسم اثر ماکاویت M بیشتر از طریق افزایش انرژی و بهبود خون‌رسانی به اندام تناسلی آقایان عمل می‌کند؛ بنابراین بدون هیچ عارضه‌ای مشکل شمارا برطرف خواهد کرد. مصرف ماکاویت M با افزایش میل جنسی و برطرف‌شدن اختلالات مربوط به نعوظ، نیروی جوانی را به زندگی مشترک شما بازمی‌گرداند.


مزایا و خواص ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال

 • عوارض جانبی ممکن است در صورت حساسیت به عصاره‌های گیاهی موجود در محصول به‌صورت خیلی نادرمشاهده‌شود.
 • هرروز 4 کپسول ماکاویت M را ترجیحاً همراه با غذا و با مقدار آب کافی میل کنید.
 • در صورت مصرف صحیح هیچ عارضه جانبی در پی نخواهد داشت.
 • تقویت قوای جنسی بدون عوارض جانبی
 • بهره‌گیری از خواص گیاهان دارویی
 • افزایش تولید هورمون تستوسترون
 • افزایش انرژی و رفع خستگی
 • کاهش خستگیه روزانه
 • افزایش میل جنسی
 • بهبود نعوظ

مقدار و نحوه مصرف ماکاویت M یوروویتال

مردان می بایست روزانه 2 عدد کپسول را همراه با آب و ترجیحاٌ وعده های غذایی، مصرف کنند.

عوارض ماکاویت M  یوروویتال

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف ماکاویت M 

 • فرآورده را در جای خشک و خنک و درو از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • مقدار توصیه‌شده ماکاویت M را بدون مشورت پزشک افزایش ندهید.
 • در صورت مصرف داروهای دیگر حتماً آن را با پزشک در میان بگذارید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه

با این نظر موافقید؟ بله خیر

آیا برای افراد مجرد هم توصیه میشود استفاده قرص ماکاویت ام

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال

سلام این محصول روی موهای صورت هم اثر میزاره عایا؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، این محصول اثر چندانی در این مورد ندارد.

ماکاویت M مخصوص آقایان یوروویتال 60 عددی

سلام،ببخشید میشه یک محصول معرفی کنید برای افزایش تستوسترون و روییدن مو صورت و تحریک رشد؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
کاربر گرامی، این مورد تا حدود زیادی ژنتیکی بوده و داروها تاثیر چندان زیادی برای ما نخواهند داشت منتها در حالت کلی استفاده از ترکیبات موضعی مانند ژل کرم روبفیان دوکری تا حدودی می تواند برای شما موثر باشد.

ماکاویت

من برای تقویت جنسی از ماکاویت استفاده کردم و خوب بوده

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ماکاویت آقایان

سلام ببخشید روی موهای صورت هم آثر داره این محصول؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
سلام
این محصول روی این مورد اثر چندانی ندارد

ماکاویت

سلام
بامصرف این محصول ممکنه صورتم جوش بزنه ؟ حتما باید روزی 4 عدد کپسول مصرف کنم؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام
تا کنون این عارضه از این محصول گزارش نشده است. بهترین اثر محصول در صورت مصرف روزانه 4 عدد می باشد ولی شما می توانید بسته به نیاز مصرف را کاهش دهید.

ماکاویت

درود به شما
تماس گرفتم ایکس اید نداشتید ماکاویت آقایان را خریدم راضیم

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No

ماکاویت آقایان

سلام
ماکاویت موجوده؟اگه هست تاریخ انقضاش تا کیه؟

کیفیت محصول
ارزش خرید نسبت به قیمت
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from باهمانه:
با سلام
کاربر عزیز ، ماکاویت آقایان موجود است و تاریخ انقضاء 2020/11/28 می باشد .
با تشکر