پشتیبانی آنلاین

پودر آمینو ایکس بی اس ان 435 گرمی

BSN Amino X Powder 435 gr

 • بالا بردن استقامت عضلات 
 • تسریع ریکاوری عضلات 
 • نگهداری حجم عضلانی 
 • افزایش کیفیت تمرین
 • ضد کاتابولیسم 
 • رشد عضلات

برند: بی اس ان BSN

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 250 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

افزایش حجم بافت‌های عضلانیپیشگیری از تحلیل عضلاتمؤثر در کاهش وزنافزایش توان بدنتسریع ریکاوریچربی سوزی

499,000 تومان

حاوی انواع ویتامین و مواد معدنی جهت جذب بهتربهبود ساخت توده عضلانیکاهش احساس خستگیحفظ فشارخون طبیعیافزایش ظرفیت تمرینیکمک به سنتز پروتئینبهبود عملکرد عضلات

779,000 تومان

کمک به متابولیسم بدن در طول تمرین‌های سخت ورزشکارانطراحی‌شده جهت کمک به نیازهای بافت‌های عضلانیافزایش چگالی خالص عضلانیمکمل جادویی قبل از تمرینترکیب قوی عضله سازیدارای ال کارنیتینفاقد شکر

749,000 تومان

تامین کننده کلیه آمینواسیدهای مورد نیاز بدن (ضروری و شاخه دار)موثر در افزایش حجم عضلات و پیشگیری از تحلیل آنتهیه شده از منبع پروتئین ایزولهحاوی گلوتامین و تائورین اضافهکمک به عضله سازیبهبود ریکاوری

519,000 تومان

نوع محصولپودر
نام برندبی اس ان BSN
کشور مبدأ برندآمریکا
حجم435 گرم
کاراییعضله سازی ، ریکاوری و افزایش استقامت بدن
روش مصرفقبل و در حین تمرین و یا بعد از تمرین مخلوط یک پیمانه از محصول با 400 میلی‌لیتر آب سرد میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخصB6 و آمینواسیدهای شاخه‌ای
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

پودر آمینو ایکس بی اس ان 435 گرمی BSN Amino X Powder 435 gr

آمینو ایکس بی اس ان در یک نگاه

آمینو ایکس بی اس ان (BNS Amino X Endurrance & Recovery 435 gr) ساخت کشور آمریکا و یک مکمل عالی برای افزایش سنتز پروتئین در عضلات است. این مکمل با فراهم کردن آمینواسیدهای مورد نیاز بدن علاوه بر عضله سازی باعث بهبود ریکاوری و کارایی افراد می شود. پودر آمینو ایکس بی اس ان از تحلیل عضلات جلوگیری کرده و به بازسازی بافت عضلات پس از تمرینات سخت کمک می کند. با خرید آمینو ایکس بی اس ان با طعم هندوانه از مزایای فوق العاده این مکمل برای بدنسازی بهره مند خواهید شد.

مشخصات و ترکیبات پودر آمینو ایکس بی اس ان BSN Amino X Powder 435 gr

بدن همه ما برای پروتئین سازی نیازمند آمینواسیدهاست که به دو دسته ضروری و غیر ضروری تقسیم می شوند. اگرچه همه آمینواسیدها برای سنتز پروتئین مورد نیاز هستند اما برای ورزشکاران که نیازمند سطح بالاتری از پروتئین سازی هستند برخی از آمینواسیدها از اهمیت بیشتری برخوردار هستند.به عنوان مثال آمینواسیدهای شاخه دار یا بی سی ای ای برای عضله سازی بسیار حائز اهمیت هستند. مقادیر زیادی از این آمینواسیدها که شامل والین ، لوسین و ایزولوسین است در عضلات متمرکز هستند و در صورت تامین، عضله سازی را در بدن فعال می کنند.

مکمل آمینو ایکس بی اس ان با تامین آمینواسیدهای شاخه دار یکی از مکمل های ورزشی مفید برای جهت عضله سازی و حفظ توده عضلانی بدن است.علاوه براین آمینواسیدهای شاخه دار با تحریک ترشح هورمون رشد بدن را در حالت آنابولیک قرار داده و مانع تحلیل عضلات پس از تمرینات سخت و شدید می شوند .بی سی ای ای موجود در فرمولاسیون آمینو ایکس بی اس ان عضله سازی ، ریکاوری و بازسازی بافت عضلات پس از تمرینات را تسهیل و تضمین کرده و از توده عضلانی شما مراقبت می کنند.در فرمولاسیون آمینو ایکس بی اس ان 435 گرم سیترولین وجود دارد که اولین بار در عصاره هندوانه کشف شد. این آمینواسید با انبساط رگهای خونی بدن باعث بهبود خونرسانی و تغذیه ارگانهای بدن از جمله عضلات شده و بدین ترتیب عضله سازی را افزایش می دهد.آمینواسید سیترولین پیش ساز آرژنین است که با تبدیل به نیتریک اکساید باعث گشاد شدن عروق و بهبود اکسیژن رسانی به اعضاء بدن می شود.  یکی دیگر از عملکردهای مهم سیترولین در بدن این است که از تجزیه برخی از آمینواسیدها در کبد جلوگیری کرده و باعث افزایش توده عضلات می شود.یکی دیگر از آمینواسیدهای موجود در فرمولاسیون آمینو ایکس بی اس ان آلانین است . آلانین با تبدیل به گلوکز باعث افزایش تولید انرژی در عضلات شده و سوخت مورد نیاز آنها را در شرایط سخت تامین می کند.در ترکیب مکمل آمینو ایکس بی اس ان تائورین وجود دارد که جزء آمینواسیدهای غیرضروری دسته بندی می شود. تائورین دومین اسیدآمینه موجود در بدن از نظر فراوانی است که در درون سلولهای ماهیچه ای قرار دارد.تائورین در بدن مانند انسولین عمل می کند و باعث افزایش متابولیسم و پروتئین سازی در بدن می شود. تائورین از تجزیه عضلات جلوگیری کرده و با افزایش سوخت وساز عملکرد ورزشی را بهبود می بخشد.

آمینو ایکس بی اس ان با توجه به ویژگیهای فوق یک مکمل عالی برای حفظ و افزایش توده عضلانی است که در عین حال سرعت ریکاوری را افزایش می دهد.در رابطه با بهترین زمان مصرف امینو ایکس می توان گفت که شما می توانید طبق نظر مربی در هر زمانی قبل ، در حین یا بعد از تمرین از این مکمل استفاده کنید.با خرید آمینو ایکس bsn با طعم هندوانه علاوه بر لذت بردن از طعم این مکمل می توانید عضله سازی کنید و قدرت بدنی خودتان را افزایش دهید.قبل از خرید به آمینو ایکس تقلبی و یا اصل بودن محصول دقت کرده و پس از بررسی لیست قیمت بی اس ان آمینو ایکس موجود در داروخانه ها و سایت باهمانه و یا دیگر سایت های معتبر اقدام به خرید نمایید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف آمینو ایکس بی اس ان

آمینو ایکس بی اس ان یک مکمل باکیفیت حاوی آمینواسیدهای مفید برای عضله سازی است. در این مکمل هیچ ماده محرکی وجود ندارد و فقط حاوی 10 گرم از انواع آمینواسیدها است.این محصول فاقد شکر است و در هر سروینگ حاوی کمتر از 1 گرم کربوهیدرات است. آمینو ایکس بی اس ان یک مکمل بسیار موثر برای ریکاوری است که اهمیت زیادی برای آماده سازی ورزشکاران جهت تمرینات آتی و حتی مسابقات ورزشی دارد.

یکی از مزایای آمینو ایکس بی اس ان این است که در فرمولاسیون آن ویتامین D وجود دارد که نیاز روزانه افراد به این ویتامین را برطرف می کند. مصرف ویتامین د به قویتر شدن استخوانها و مفاصل کمک می کند که اهیمت آن کمتر از عضله سازی نیست.آمینو ایکس بی اس ان به عضله سازی خالص و بدون چربی در بدن کمک کرده و با افزایش سطح انرژی کارایی ورزشکار را نیز بهبود می بخشد.به دلیل وجود آمینوایکس تقلبی در بازار شما می توانید پس از بررسی قیمت آمینو پودری و خرید اینترنتی آمینو ایکس بی اس ان از سایت باهمانه با خیال راحت مکمل اورجینال در سفارش داده و آنرا درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با پودر آمینو ایکس بی اس ان محصول "پودر آمینو انرژی دوبیس" جهت چربی سوزی،عضله سازی و تامین انرژی بدن است.

مزایا و خواص پودر امینو ایکس بی اس ان

 • عضله سازی و افزایش توده عضلانی
 • بسیار موثر برای تمرینات استقامتی
 • حاوی ویتامین D مورد نیاز بدن
 • بهبود کارایی افراد ورزشکار
 • جلوگیری از تحلیل عضلات
 • فاقد شکر با طعم هندوانه
 • تسریع ریکاوری عضلات
 • حاوی 30 سروینگ

مقدار و نحوه مصرف پودر آمینو ایکس بی اس ان

یک پیمانه ازاین محصول را با 400 میلی لیتر آب سرد مخلوط کرده و قبل ، در حین و یا بعد از تمرین مصرف نمایید.

عوارض پودر آمینو ایکس bsn

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف آمینو پودری بی اس ان

 • افرادی تحت درمان ، مبتلا به بیماری خاص یا خانم های باردار و شیرده بدون اجازه پزشک مصرف نکنند .
 • دور از دسترس کودکان ، دور از تابش مستقیم نور آفتاب و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید .
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • آمینو ایکس بی اس ان 435 گرم برای افراد زیر ۱۸ سال منع مصرف دارد.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • آمینو ایکس bsn را از مراکز معتبر و داروخانه ها خریداری کنید.
 • آمینو ایکس بی اس ان را بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.
 • نظرات
 • نظرات کاربران باهمانه

  محصولات مشابه