*متأسفانه این محصول موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین با ترکیبات مشابه کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عددی استفاده نمایید*

افزایش حجم بافت‌های عضلانیپیشگیری از تحلیل عضلاتمؤثر در کاهش وزنافزایش توان بدنتسریع ریکاوریچربی سوزی

368,000 تومان

مؤثر در هیپرتروفی عضلات خامتحریک سوخت‌وساز پروتئینافزایش آنابولیسم عضله‌ایرشد عضلات بدون چربیافزایش انرژیعضله سازی

335,000 تومان

ترمیم بافت‌های عضلانیتقویت سیستم ایمنیتأمین پروتئین بدنرشد عضلاتتولید انرژی

343,000 تومان

تامین کننده کلیه آمینواسیدهای مورد نیاز بدن (ضروری و شاخه دار)موثر در افزایش حجم عضلات و پیشگیری از تحلیل آنتهیه شده از منبع پروتئین ایزولهحاوی گلوتامین و تائورین اضافهکمک به عضله سازیبهبود ریکاوری

519,000 تومان

در برگیرنده کلیه اسید آمینه های ضروری و شاخه ایآمینو اسید دیر جذب برگرفته از پروتئین شیرتامین کننده آمینو اسیدهای مورد نیاز بدنجایگزینی مناسب جهت پروتئین کازئینفاقد کربوهیدرات، قند و چربیریکاوری بدن در طول شب

359,000 تومان

 خرید اینترنتی کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عدد
بر روی دسته بندی مورد نظر کلیک کنید

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عددی

Olimp Anabolic Amino 5500 mega 400 Caps

10751

 • افزایش قدرت و حجم ماهیچه‌ها
 • تأثیر در رشد ماهیچه‌های جدید
 • افزایش حجم عضلات
 • افزایش چربی سوزی

الیمپ Olimp الیمپ Olimp

پرداخت درب منزل برای سراسر ایران
سفارش خود را تا فردا ساعت 14 تحویل بگیرید
ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان به سراسر ایران
مشاوره و خرید:88029482-021

ناموجود

نوع محصولکپسول
نام برندالیمپ Olimp
کشور مبدأ برندلهستان
حجم400 عدد
کاراییعضله سازی و تقویت ماهیچه ها
محل مصرف۲ تا ۳ با در روز، هر وعده تا ۶ عدد کپسول مصرف کنید .
ویتامین ها و مواد شاخصB6 و آمینو اسیدهای شاخه ای
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عددی Olimp Anabolic Amino 5500 mega 400 Caps

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ در یک نگاه

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ  (Olimp Anabolic Amino 5500 mega 400 Caps) ساخت کشور لهستان و یک مکمل ورزشی عالی برای افزایش قدرت و حجم ماهیچه‌هاست. کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ با دارا بودن طیف کاملی از آمینواسیدها باعث تحریک رشد عضلات شده و ریکاوری پس از تمرینات را تسریع می‌کند. با خرید کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ همه نیازهای بدن جهت عضله سازی به‌راحتی تأمین خواهد شد.

مشخصات و ترکیبات کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ

آمینواسیدها ارکان اصلی و پیش ساز پروتئین‌ها در بدن هستند مصرف این ریزمغذی‌های مفید به هر شکلی می‌تواند باعث عضله سازی شود. برای افراد عادی مصرف غذاهای حاوی پروتئین مانند انواع گوشت، تخم‌مرغ و حبوبات به‌راحتی می‌تواند نیاز بدن به آمینواسیدها را تأمین کند. اما افراد ورزشکار به دلیل فعالیت بدنی بیشتر و همچنین تولید توده عضلات بیشتر در بدن نیازمند مقادیر بیشتری آمینواسید هستند که تأمین آن از طریق رژیم غذایی دشوار است. به همین دلیل این افراد از مکمل‌های ورزشی حاوی آمینواسید که معروف به مکمل‌های آمینو هستند استفاده می‌کنند. مکمل‌های آمینو درواقع یک بمب آمینواسید هستند که با ارائه طیف کاملی از آمینواسیدها از منابع باکیفیت بدن را در وضعیت آنابولیک قرار می‌دهند تا به‌طور دائم در خواب‌وبیداری عضله سازی کند.

آنابولیک آمینو ۵۵۰۰ مگا کپس یکی از مکمل‌های باکیفیت آمینواسیدی است که برای راحتی مصرف‌کننده به‌صورت کپسول‌های سافت ژل تهیه‌شده است. شما با مصرف هر کپسول می‌توانید تمام آمینواسیدهای موردنیاز بدن جهت عضله سازی را به‌راحتی تأمین کنید. با خرید کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ Olimp و مصرف آن حجم عضلات شما افزایش‌یافته و انرژی بیشتری در بدنتان تولید خواهد شد.

در فرمولاسیون کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عددی آمینواسیدهای شاخه‌دار یا BCAA وجود دارد که بهترین انواع آمینواسیدها برای تحریک عضله سازی هستند. باوجوداین آمینواسیدها فیبرهای عضلانی فعال‌شده و سلول‌های جدید ماهیچه‌ای را تولید می‌کنند. تولید این سلول‌ها باعث افزایش حجم و توده عضلانی خالص در بدن می‌شود زیرا BCAA خواص چربی سوزی نیز دارد. آمینواسیدهای شاخه‌دار از تحلیل عضلات پس از تمرینات سخت و شدید جلوگیری کرده و با تحریک ترشح هورمون رشد همواره بدن را وادار به عضله سازی می‌کنند. در فرمولاسیون آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عدد ال – آرژنین وجود دارد که یک آمینواسید مفید برای خون‌رسانی به اندام‌های مختلف بدن است. ال – آرژنین با تولید نیتریک اکساید یا NO باعث انبساط عروق و اکسیژن‌رسانی به بدن می‌شود. با انبساط عروق خونی عضلات مواد مغذی، آمینواسیدها و اکسیژن بیشتری در اختیار سلول‌ها قرارگرفته و مواد زائدی مانند اسید لاکتیک بهتر دفع می‌شوند. این مسئله درنهایت به عضله سازی و ریکاوری بهتر ورزشکار کمک خواهد کرد.

یکی دیگر از آمینواسیدهای مفید موجود در فرمولاسیون کپسول آنابولیک آمینو ۵۵۰۰ مگا کپس الیمپ بسته ۴۰۰ عددی، تائورین است که پس از گلوتامین فراوان‌ترین آمینواسید موجود در بدن است. تائورین بیشتر در سلول‌های عضلات متمرکز است و با خواص آنتی‌اکسیدانی از عضلات محافظت می‌کند. تائورین مانند کراتین باعث جذب آب در سلول‌های ماهیچه شده و حجم آن‌ها را افزایش می‌دهد. این آمینواسید نیز با تولید NO باعث می‌شود مقدار زیادی مواد مغذی و اکسیژن در اختیار عضلات قرار بگیرد و عضله سازی فعال شود.

در فرمولاسیون انابوليك امينو 5500 ویتامین B6 وجود دارد که می‌تواند باعث افزایش سطح تستوسترون در بدن شود. همان‌طور که می‌دانید تستوسترون یک هورمون عالی برای تقویت عضلات و افزایش قدرت در افراد ورزشکار است. ب 6 همچنین با افزایش سطح سروتونین باعث بهبود خلق‌وخو و تحمل‌پذیری افراد در حین تمرینات سخت و طاقت‌فرسا می‌شود. این آمینواسید خون‌رسانی به اندام‌های مختلف را افزایش داده و پروتئین‌سازی را در بدن فعال می‌کند.

تمام ترکیبات به‌کاررفته در فرمولاسیون کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ با اثرات سینرژیک باعث افزایش عضله سازی و تولید انرژی در بدن می‌شوند؛ بنابراین آنابولیک آمینو الیمپ یک مکمل ایده آل برای افزایش حجم و توده عضلانی است. شما می‌توانید قبل از خرید اینترنتی کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ از لیست قیمت آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ موجود در بازار مطلع شده و بعد  این مکمل ورزشی را از سایت باهمانه سفارش داده و آن را درب منزل خودتان تحویل بگیرید.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایای مصرف کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ Olimp در هر سروینگ ۵۵۰۰میلی‌گرم انواع اسیدهای آمینه EAA، BCAA،گلوتامین، تائورین و ویتامین B6 را در اختیار بدن قرار می‌دهد. آمینواسیدهای فوق که از هیدرولیز پروتئین وی به‌دست‌آمده‌اند باعث افزایش متابولیسم و تولید انرژی در بدن شده و از طرف دیگر ریکاوی و عضله سازی را در بدن تسریع می‌کنند.

کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 400 عددی حاوی ۱.۸  گرم آمینواسید‌ شاخه‌دار است که برای عضله‌ سازی بیشتر مقدار لوسین آن دو برابر شده است. همچنین در فرمولاسیون این مکمل ۶۹۰میلی‌گرم گلوتامین وجود دارد که نقش آن بهبوددهنده وضعیت آناپولیسم در بدن برای تقویت عضله سازی است. با خرید کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپبدن شما در حالت تعادل مثبت نیتروژن قرار می‌گیرد که رشد مؤثر عضلات را در پی خواهد داشت فقط لطفاً قبل از خرید محصول، قیمت آنابولیک آمینو 5500 را در مراکز معتبر بررسی نمایید.

محصول مشابه با کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ،محصول "قرص آمینو 6000 ماسل گلد" جهت تسریع ریکاوری عضلات و افزایش انرژی و ریکاوری عضلات می باشد.

مزایا و خواص کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 

 • مؤثر در سنتز پروتئین در بافت‌های ماهیچه‌ای
 • ریکاوری بافت ماهیچه‌ها بعد از تمرینات
 •  مؤثر در رفع خستگی
 • مؤثر درترمیم بافت‌ها
 • افزایش توان و انرژی

مقدار و نحوه مصرف کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 

هر وعده تا ۶ عدد کپسول را ۲ تا ۳ با در روز می توانید مصرف کنید.

عوارض کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ 

تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ

 • افراد تحت درمان، مبتلابه بیماری خاص یا خانم‌های باردار بدون اجازه پزشک مصرف نکنند
 • کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها خریداری کنید.
 • در صورت حساسیت به شیر، بادام، سویا یا تخم‌مرغ قبل از مصرف یا پزشک مشورت کنید.
 • کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ برای افراد زیر ۱۸ سال منع مصرف دارد.
 • کپسول آنابولیک آمینو 5500 مگا کپس الیمپ را بیش از دوز پیشنهادی مصرف نکنید.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و یا کارشناس تغذیه مشورت کنید
 • مکمل دور از دسترس کودکان و در جای خشک و خنک نگهداری شود.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • هشدارهای روی جلد را قبل از مصرف مطالعه کنید.

محصولات مشابه

نظرات کاربران باهمانه