قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن

Optimum Nutrition Superior Amino 2222

 • بهینه شده برای دوره نقاهت بعد از آسیب دیدگی
 • ترکیبی عالی از آمینوهای عضله ساز 
 • جلوگیری از ضعف عضلات 
 • ساخت پروتئین در عضلات 

برند: اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition

ناموجود

متأسفانه این محصول در کشور موجود نیست، شما می‌توانید از محصولات جایگزین آن استفاده نمایید

افزایش حجم بافت‌های عضلانیپیشگیری از تحلیل عضلاتمؤثر در کاهش وزنافزایش توان بدنتسریع ریکاوریچربی سوزی

499,000 تومان

تسریع در تأمین مجدد پروتئین‌های از دست‌رفته حین تمریناتافزایش سنتز بافت‌های عضلانیتقویت سیستم ایمنیتقویت ماهیچهتولید انرژیبهبود تمرکز

459,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برنداپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition
کشور مبدأ برندآمریکا
تعداد160 عدد
کاراییریکاوری ماهیچه ها و عضله سازی
روش مصرفدو قرص قبل از هر وعده غذایی و دو قرص قبل و بعد از تمرین همراه با آب فراوان میل شود.
ویتامین ها و مواد شاخص18 نوع اسید آمینه ، ویتامین E و ویتامین C
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبدون محدودیت
کد بهداشتی1228179259

قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن Optimum Nutrition Superior Amino 2222  

سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن در یک نگاه

سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن  (OPTIMUM NUTRITION SUPERIOR AMINO 2222) ساخت آمریکاست و آمینواسیدهای ضروری، نیمه ضروری و غیرضروری افراد ورزشکار را در هر وعده مصرفی تأمین می‌کند. قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن با دارا بودن آمینواسیدهای میکرونیزه شده برای عضله سازی بسیار مفید استآمینو 2222 اپتیموم با توانایی تأمین پروتئین‌ها یک مکمل سودمند برای ورزشکاران، بزرگ‌سالان، سالمندان و نوجوانان است.

مشخصات و ترکیبات سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن

پروتئین‌ها یکی از درشت مغذی‌های موردنیاز بدن انسان برای حفظ سلامت هستند. پروتئین‌ها برای حفظ عضلات، ساخت عضلات و بسیاری از ناقلین شیمیایی بدن موردنیاز هستند. کمبود مصرف پروتئین‌ها در بدن با ضعف و ناتوانی شدید برای انجام کارهای روزانه همراه خواهد بود؛ بنابراین همه افراد خصوصاً بدن‌سازان و ورزشکاران نیازمند پروتئین بیشتری برای جلوگیری از تحلیل عضلات هستند. افراد ورزشکار برای تأمین پروتئین موردنیاز خود جهت عضله سازی نیازمند مکمل‌های غذایی باکیفیت جهت تأمین آمینواسیدها هستند. آمینواسیدها ریزمغذی‌های حیاتی و ضروری برای دوره‌های افزایش وزن، کاهش وزن و عضله سازی هستند.

آمینواسیدها بلوک‌های سازنده پروتئین‌هایی هستند که برای عضله سازی موردنیازند. هرچقدر خلوص آمینواسیدهای مصرفی بیشتر باشد، قدرت عضله سازی آن‌ها بیشتر خواهد بود. آمینواسیدها به دودسته ضروری و غیرضروری تقسیم می‌شوند که عبارت‌اند از

اسیدهای آمینه ضروری:
بدن قادر به ساختن آن‌ها نیست و باید از طریق رژیم غذائی تأمین شوند. آرژنین، لیزین، تره اونین، لوسین، میونین، والین، فنیل آلین، ایزو لوسین و … از اسید‌های آمینه ضروری هستند.

اسید‌های آمینه غیرضروری:
بدن توانایی ساخت و سنتز آمینو‌های غیرضروری را دارد. گلیسین، آلین، گلوتامین، لیستین و …. از اسید‌های آمینه غیرضروری هستند.

آمینواسیدها برای افزایش عملکرد مغزی، سنتز سلول‌های خونی، افزایش ایمنی بدن و فراهم کردن انرژی برای بدن موردنیاز هستند. در صورت عدم مصرف آمینواسیدها شما ممکن است دچار ضعف و بی‌حالی شوید و نتوانید به‌درستی تمرینات ورزشی خودتان را انجام دهید. اگرچه مکمل‌های آمینواسید بیشتر توسط ورزشکاران مورد مصرف قرار می‌گیرد اما افراد دیگر نیز می‌توانند برای بهبود خلق‌وخو، تمرکز و خواب از این مکمل‌ها استفاده کنند.

مصرف مکمل‌های حاوی آمینواسید ازجمله سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن برای افراد بیمار نیز بسیار مفید است و باعث تسریع بهبودی آن‌ها خواهد شد. سوپریور آمینو 2222 اپتیموم با خلوص و سرعت جذب بالا یک مکمل فوق‌العاده مفید است که طرفداران زیادی در کل دنیا دارد. این مکمل حاوی طیف کاملی از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری است. سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن  حاوی 222/2 میکروگرم از بیست آمینواسید مختلف است. این مکمل می‌تواند تمام نیازهای روزانه شما به پروتئین‌سازی را به‌راحتی تأمین کند.این مکمل در هر وعده مصرف حاوی ۵ گرم آمینواسید شاخه‌دار (BCAA) است که برای سنتز عضلات بسیار مفید و ضروری هستند. قرص سوپریور آمینو 2222برای راحتی مصرف‌کنندگان به 3 فرم قرص ژله‌ای، کپسول و مایع در دسترس است. قرص‌های ژله‌ای آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن در هر دو وعده حاوی ۲۲۲۲ میلی‌گرم آمینواسیدهای باکیفیت ازجمله ۸ آمینواسید ضروری با سرعت هضم و جذب بالا هستند.

سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن دارای ۲۲۲۲ میلی‌گرم از آمینواسیدهای ضروری، غیرضروری هستند که از منابع پروتئینی ایزوله، کنسانتره و هیدرولیز شده تهیه‌شده‌اند. علاوه بر این آمینو 2222 برای لاغری هستند زیرا دارای ال ـ اورنیتین و ال ـ کارنیتین می‌باشد. سوپریور آمینو 2222 او ان در هر سروینگ حاوی ۲۲۲۲ میلی‌گرم از آمینواسیدهای ضروری و غیرضروری با بالاترین قابلیت جذب می‌باشد. این مکمل برای اطمینان از تأمین پروتئین موردنیاز ورزشکار تهیه‌شده است و یکی از قوی‌ترین فرمول‌های آمینواسید موجود در بازار است. این مکمل در حین ورزش کارایی و عملکرد بدنی ورزشکاران را افزایش می‌دهد. مصرف مکمل‌های آمینواسیدی حاوی ایزولوسین، والین و لوسین می‌تواند ظرفیت ورزشکار در ورزش‌های استقامتی را افزایش دهند. قرص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن با دارا بودن همه آمینواسیدهای موردنیاز بدن، ریکاوری بعد از تمرینات سخت را افزایش می‌دهد. این مکمل باعث می‌شود درد عضلات پس از ورزش به‌طور محسوس کاهش پیدا کند بنابراین ورزشکار خیلی سریع‌تر برای دوره بعدی تمرینات آماده خواهد شد.

پودر آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن می‌تواند با تأمین آمینواسیدهای ضروری خستگی ذهنی ناشی از تمرینات طولانی را برطرف می‌کند؛ زیرا این آمینواسیدها با ترشح سروتونین از خستگی ذهنی و فیزیکی بدن جلوگیری می‌کنند. آمینو 2222 اپتیموم با بهره‌گیری از آمینواسیدهای شاخه‌دار به چربی سوزی و لاغری نیز کمک می‌کند؛ بنابراین افراد دچار اضافه‌وزن می‌توانند برای کاهش بافت چربی بدن در کنار ورزش و رژیم غذایی از این مکمل مفید استفاده کنند.

تمامی افراد اعم از ورزشکاران، بزرگ‌سالان، نوجوانان و سالمندان می‌توانند برای افزایش انرژی و بهبود سطح سلامتی بدن خودشان از سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن استفاده کنند. در حال حاضر امکان خرید اینترنتی امینو 2222 نیز وجود دارد و شما می‌توانید از هرکجای ایران این قرص مفید را سفارش داده و مورد مصرف قرار دهید. فقط قبل از خرید مکمل amino 2222 به مواردی مانند امینو ۲۲۲۲ اصل و تقلبی، لیست قیمت سوپریور آمینو 2222 او ان، عوارض امینو 2222، قیمت آمینو ۲۲۲۲ شرکت on موجود در داروخانه دقت کنید.

پیشنهاد باهمانه به عنوان محصول مشابه با قرص سوپریور آمینو اپتیموم نوتریشن،محصول "قرص آمینو وی 2222 و ال کارنیتین دوبیس" با خاصیت افزایش حجم عضلات و ریکاوری بدن است.

تماس با فروشگاه اینترنتی باهمانه

مزایا و خواص سوپریور آمینو 2222 اپتیموم نوتریشن

 • تأمین همه اسیدهای آمینه موردنیاز برای دوره‌های مختلف افزایش و کاهش وزن
 • کاهش خستگی و ضعف عضلانی ناشی از تمرینات سخت
 •  مفید برای دوره نقاهت بعد از بیماری یا آسیب‌دیدگی 
 • کمک به سنتز پروتئین در عضلات و تسریع ریکاوری
 • مناسب برای دوره کات جهت حفظ عضلات
 • کمک به فرآیند چربی سوزی و لاغری
 • کمک به حفظ سلامت پوست و مو

مقدار و نحوه مصرف آمینو 2222 اوپتیموم نوتریشن

۲قرص قبل از هر وعده غذایی و دو قرص قبل و بعد از تمرین با آب فراوان برای جذب بهتر مصرف شود .

عوارض سوپریور آمینو 2222  ON

تا کنون عارضه جانبی خاصی برای  قرص سوپریور آمینو 2222 on گزارش نشده است .

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص آمینو نوتریشن

 • مصرف روزانه این قرص از طرف شرکت سازنده مشخص نشده است و بسته به روند تمرینی فرد می‌تواند متفاوت باشد.
 • افرادی که تحت درمان قرار دارند، بیماری خاص دارند یا خانم‌های باردار استفاده نکنند.
 • سوپریور آمینو ۲۲۲۲ اپتیموم نوتریشن  را از مراکز معتبر و داروخانه‌ها تهیه کنید.
 • افراد مبتلابه فنیل کتونوریو نارسایی کلیوی نباید از این مکمل استفاده کنند.
 • بهتر است قبل از مصرف با مربی، پزشک و کارشناس تغذیه مشورت کنید.
 • مکمل را در جای خشک و خنک و دور از دسترس اطفال نگهداری کنید.
 • در صورت مشاهده هرگونه علائم حساسیت به پزشک مراجعه کنید.
 • بیش از میزان دوز پیشنهادی روی محصول مصرف نکنید.
نظر خود را بنویسید
*
*
8
دیدگاه کاربران
 • 1398-12-28
  مرسی از ارسال به موقع و بسته بندی بهداشتی محصولتون در این شرایط بیماری کرونا
 • 1398-11-20
  سلام، مصرف هم زمان این امینو با کراتین مشکلی نداره؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: باسلام کاربر گرامی مصرف این دو محصول با هم مشکلی به دنبال نخواهد داشت.با تشکر - مسئول فنی داروخانه باهمانه
 • 1398-10-30
  سلام ،مصرف هم زمان این امینو با کراتین مشکلی نداره ؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: کاربر گرامی، مصرف این دو محصول با هم مشکلی به دنبال نخواهد داشت.
 • 1398-10-15
  من آمینو او ان میخواستم که نداشتید و ازتون دوبیس خریدم و راضیم ممنون
 • 1398-07-18
  برای ریکاوری خوبه به نظرتون؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، این محصول برای جلوگیری از تحلیل عضله و زمان ریکاوری انتخاب مناسبی است. با تشکر
 • 1398-07-03
  من 320 عددی رو از این سایت خریدم و از پشتیبانی و هملهنگیشون هم راضی بودم.
 • 1398-06-09
  برای دوره چربی سوزی جهت حفظ عضلات و ریکاوری مکمل amino مناسبتر است یا BCAA ؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: BCAA ترکیبی از 23 آمینواسید زدجذب بوده که با قدرت جذب سریع خود می توانند در حفظ بافت عضله از تحلیل رفتن و نیز در تفکیک عضله موثر عمل کنند.
 • 1398-06-05
  اگر من پودرش کنم و در آب حل کنم و یا بصورت جویدنی میتونم مصرف کنم؟
  داروخانه آنلاین باهمانه: با سلام کاربر عزیز ، بصورت جویدنی خیر اما اینکه قرص را پودر نمایید و در آب حل کرده و مصرف نمایید ، مشکلی ایجاد نخواهد کرد. با تشکر

محصولات مشابه