قرص جوینتکس مای نوتریشن 40 عددی

My Nutrition Jointex 40 Tablets

11962

 • پیشگیری از بیماری آرتروز
 • بهبود خشکی مفاصل
 • بهبود حرکت مفاصل
 • درمان درد مفاصل

برند: مای نوتریشن My Nutrition

233,000 تومان

نوع محصولقرص
نام برندمای نوتریشن My Nutrition
کشور مبدأ برندآمریکا
تعداد40 عددی
کاراییآرتروز و بهبود درد و التهاب مفاصل
روش مصرفروزانه سه عدد
نوع محفظه نگهدارندهقوطی پلاستیکی
جنسیت مصرف کنندهبانوان و آقایان
سن مصرف کنندهبزرگسالان

قرص جوینتکس مای نوتریشن 40 عددی (My Nutrition Jointex)

قرص جوینتکس مای نوتریشن در یک نگاه

قرص جوینتکس مای نوتریشن (My Nutrition Jointex) ساخت کشور آمریکا و یک محصول عالی برای پیشگیری و درمان مشکلات مفصلی است. ترکیبات موجود در این مکمل به ترمیم بافت آسیب دیده غضروف کمک کرده و دردهای مفصلی را برطرف می‌کنند. این مکمل باعث بهبود انعطاف پذیری مفاصل شده و توانایی حرکتی افراد را بهبود می‌بخشد. جوینتکس مای نوتریشن یکی از بهترین مکمل های موجود برای درمان مشکلات مفصلی خصوصاً برای ورزشکاران و افراد مسن است.

مشخصات و ترکیبات قرص جوینتکس مای نوتریشن

درد مفصل می‌تواند به دلیل آسیب دیدگی هر یک از رباط ها، بورسها یا تاندون های اطراف مفصل ایجاد شود.این آسیب ها می‌توانند بر روی رباط ها، غضروف ها و استخوان های مفصل نیز تأثیر بگذارد. همچنین درد یکی از ویژگی های التهاب مفصل (آرتریت روماتوئید و آرتروز) است که توانایی حرکتی فرد را تحت تأثیر قرار می‌دهد. درد مفاصل یکی از دلایل شایع درد شانه، مچ پا و زانو درد است که بیشتر افراد مسن از آن رنج می‌برند.

خرید قرص جوینتکس

آرتروز چیست؟

آرتروز شایع‌ ترین علت دردهای مفصلی در افراد مسن است. اگرچه در میان بزرگسالان جوان 30 تا 40 ساله نیز شیوع زیادی دارد ولی بعد از 60 سالگی بسیار آزاردهنده خواهد شد. برای پیشگیری از این وضعیت یا درمان مشکلات مفصلی، در حال حاضر محصولات زیادی در بازار موجود است. این فرآورده ها با تأمین ترکیباتی که به طور طبیعی در ساختار مفاصل و استخوان ها وجود دارند به بازسازی مفاصل کمک کرده و درد و التهاب را کاهش می‌دهند. شما می‌توانید انواع مکمل های ترمیم کننده مفاصل را از داروخانه ها و سایت های اینترنتی به صورت حضوری یا خرید آنلاین تهیه کرده و از مزایای آن‌ها برای کاهش درد و بهبود توانایی حرکتی بهره مند شوید.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی با سایر مکمل ها در باهمانه جهت بهبود سلامت عمومی بدن صفحه "داروخانه اینترنتی باهمانه" را بررسی نمایید.

علت دردهای مفصلی چیست؟

دلایل زیادی برای درد مفصل وجود دارد که هر یک از آنها تا حدودی به سن شما بستگی دارد. به عنوان مثال دلایل احتمالی درد مفاصل در کودکان با علل احتمالی درد مفاصل در بزرگسالان متفاوت است. علت درد مفصل ممکن است مشهود باشد مثلاً به دنبال یک آسیب ورزشی وجود درد طبیعی است. در سایر مواقع ممکن است نیاز به تحقیقات و مراجعه به یک متخصص برای تشخیص وجود داشته باشد. درد مفصل همچنین ممکن است به دلیل درگیری ساختارهای مختلف مفصل یا اطراف آن مانند پوشش مفصل، استخوان های مفصل یا نزدیک آن، تاندون ها، رباط ها یا عضلات اطراف مفصل باشد.

استئوآرتریت (OA) شایع ترین شکل آرتروز است که در اثر ساییدگی مفصل ایجاد می‌شود. این درد ممکن است در ابتدا فقط در یک مفصل مانند مفصل ران یا زانو قابل توجه باشد، اما با گذشت زمان معمولاً چندین مفصل را تحت تأثیر قرار می‌دهد. مفصل ران، زانو، دست ها و بسیاری از مفاصل ستون فقرات اغلب تحت تأثیر استئوآرتریت قرار می‌گیرند و موجب درد و ناراحتی فرد می‌شوند.

آرتریت روماتوئید (RA) یکی دیگر از دلایل التهاب، درد و تورم مفاصل در بزرگسالان است. در این بیماری درد و سفتی مفاصل اغلب اوقات صبح ها بدتر است. التهاب مداوم در این بیماری با گذشت زمان می‌تواند به مفاصل آسیب دیده، آسیب بیشتری برساند؛ بنابراین هرچه سریع تر باید اقدامات درمانی را انجام دهید.

قرص jointex برای چیست؟

در فرمولاسیون این محصول هیالورونیک اسید ، گلوکزامین و کندروتین، ام اس ام، کلسیم و ویتامین D3بکار رفته است که ترکیبات اصلی تشکیل دهنده مفاصل هستند. مقدار این ترکیبات با افزایش سن در مفاصل کاهش یافته و همین امر باعث ضعف و در نهایت دردهای مفصلی خواهد شد.

در رابطه با نقش این ترکیبات در ساختار مفصلی لازم به ذکر است که هیالورونیک اسید به نرمی و لغزندگی بهتر مفاصل کمک می‌کند. در واقع یکی از دلایل اصلی خشکی مفاصل کاهش این ماده در فضای مفصلی است که با مصرف مکمل هایی مانند جوینتکس مای نوتریشن می‌توان به راحتی آن را تأمین کرد. ام اس ام ترکیب دیگری است که به انعطاف پذیری مفاصل کمک می‌کند و تأمین آن باعث کاهش درد و تورم مفاصل شده و با بهبود جریان خون به رفع سریع آسیب های مفصلی کمک می‌کند.

کندروتین ترکیبی است که توانایی ضربه گیری، لغزنده سازی و نرم کنندگی دارد و گلوکز آمین یک ترکیب فوق العاده برای بازسازی مفاصل است؛ بنابراین با مصرف قرص جوینتکس مای نوتریشن می‌توانید سلامت را به مفاصل خود بازگردانید. در رابطه با عوارض قرص jointex هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا تمام ترکیبات بکار رفته در این مکمل بطور طبیعی در بدن شما وجود دارند.

ویتامین D چه تأثیری بر دردهای مفصلی دارد؟

ویتامین D یک ترکیب طبیعی است که میزان استفاده از کلسیم و فسفر را در بدن تنظیم می‌کند. این ویتامین برای تشکیل استخوان و حفظ سلامت غضروف ها و دندان ها بسیار مهم است. برخی از محققان معتقدند که مکمل های ویتامین D می‌توانند به کاهش درد مفاصل کمک کنند. یکی از مطالعات در این رابطه نشان داد بزرگسالانی که دچار کمبود ویتامین D هستند و بیش از 50 سال سن دارند، بیشتر در معرض درد مفاصل ران و زانو هستند. این مطالعه همچنین اشاره کرد که در صورت عدم تأمین این ویتامین شدت دردها احتمالاً بدتر می‌شود.

بیشتر بخوانید :

برای آشنایی با محصولات بهبود مفاصل و استخوان صفحه "قرص مفاصل و استخوان" را بررسی کنید.

همچنین یکی از این مطالعات میزان ویتامین D را در افرادی که مبتلا به آرتریت روماتوئید (RA) هستند، بررسی کرد. این مطالعه نشان داد که اکثر شرکت کنندگان دارای سطح ویتامین D کمی هستند؛ بنابراین محققان نتیجه گرفتند که سطح پایین ویتامین D از عوارض RA است.

گلوکزامین و کندروئیتین معجزه ای برای درمان مشکلات مفصلی!

گلوکوزامین یک ترکیب طبیعی است که در غضروف وجود دارد. این ماده در مکمل ها به شکل گلوکزامین سولفات، گلوکزامین هیدروکلراید و N- استیل گلوکزامین وجود دارد و برای درمان دردهای مفصلی، آرتروز و التهابات تجویز می‌شود. تصور می‌شود که سولفات گلوکزآمین به تشکیل و ترمیم غضروف کمک می‌کند. برخی از آزمایش‌ها نشان می‌دهد که سولفات گلوکزآمین با محدود کردن تجزیه و کمک به سنتز غضروف، می‌تواند از غضروف مفاصل محافظت کند. این ماده به راحتی جذب بدن می‌شود و می‌توان آن را در دوزهای پایین با مصرف کرد.

سولفات کندروتین نیز یک مولکول پروتئینی است که به انعطاف پذیری غضروف کمک می‌کند و تصور می‌شود که دارای اثرات ضد التهابی است بنابراین می‌تواند به کاهش تورم دردناک مفاصل کمک کند. علاوه بر این، سولفات کندروتین همچنین ممکن است باعث کند شدن تجزیه غضروف ها شده و به بازسازی غضروف مفاصل کمک کند.

فواید خرید قرص جوینتکس

قرص جوینتکس مای نوتریشن را از کجا بخریم؟

این مکمل را می‌توانید از سایت های مجاز و داروخانه ها به صورت حضوری و خرید آنلاین تهیه نمایید. قرص جوینتکس مای نوتریشن در داروخانه آنلاین باهمانه نیز موجود است و شما همین حالا می‌توانید با خرید اینترنتی آن را سفارش دهید و مورد استفاده قرار دهید. شما می‌توانید در داروخانه آنلاین باهمانه انواع مختلفی از مکمل های ترمیم و درمان دردهای مفصلی را مشاهده کرده و هر یک را بر اساس نیاز خریداری نمایید. قرص jointace ، قرص بیوفلکس، قرص joint support و کپسول سراسیل برخی از مکمل های مفید برای کاهش درد و التهاب مفاصل هستند.

بیشتر بخوانید :

اگر به دنبال سایر مکمل و محصولات جهت بهبود آرتروز هستید صفحه "آرتروز" را در داروخانه باهمانه بررسی کنید.

مزایا و خواص قرص جوینتکس مای نوتریشن

 • حفظ ساختار شبکه ای غضروف، تاندون ولیگمان ها
 • افزایش انعطاف پذیری مفاصل
 • پیشگیری از پوکی استخوان
 • بهبود التهاب مفاصل
 • ترمیم غضروف

داروخانه اینترنتی باهمانه

مقدار و نحوه مصرف قرص جوینتکس مای نوتریشن

 • روزانه سه عدد قرص همراه غذا میل شود.

 عوارض مصرف قرص جوینتکس مای نوتریشن

 • تاکنون عارضه جانبی خاصی برای این محصول گزارش نشده است.

هشدار و پیشنهاد برای مصرف قرص جوینتکس مای نوتریشن

 • در صورت مصرف هر نوع داروی دیگر ، قبل از مصرف مکمل با پزشک یا داروساز مشورت نمایید .
 • این مکمل را در دمای مناسب و دور از دسترس کودکان نگه داری کنید.
 • زنان باردار و شیرده قبل از مصرف حتماً با پزشک مشورت نمایند .
 • بیش از حد مجاز مصرف نگردد.

نظر خود را بنویسید
*
*
0
دیدگاه کاربران
هیچ نظری ارسال نشده

محصولات مشابه